Brenda telefonuje Becky

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:5 166

Naše nová překladatelka LaBleue se vám představila již videem Dovolená ve Švýcarsku. Tam byl ale k překladu pouze jeden titulek, takže dnes tu máte video, se kterým bylo mnohem víc práce. Již z její přezdívky zřejmě poznáte, z jaké řeči bude primárně překládat. Ano, LaBleue se bude na našich stránkách starat o překlad francouzských videí, takže se máte na co těšit. Pokud znáte nějaké povedené video ve francouzštině, napište odkaz do komentářů a třeba se tu brzy objeví. Tímto vítám LaBleue v našem týmu a doufám, že s námi dlouho vydrží.

BugHer0

Krátká ukázka ze seriálu Le coeur a ses raisons. Tenhle skeč je tak ujetý, že má něco do sebe...

Přepis titulků

Situace je kritická, musím mluvit s Marge. Přiveďte ji. Ale, madam, Marge jsem já. Ticho, tohle na mě nezkoušejte. Nařizuji vám jít pro Marge. Dobře, madam. Teď, když Brad zmizel, můžu konečně převzít kontrolu nad Montgomery International. - Ah, Marge, konečně jste tady. - Ano, madam. Situace je kritická, musím bezodkladně telefonicky hovořit s Becky.

A proto budu potřebovat vaši asistenci. - Doneste telefon. - Ano, madam. Nevím, co to zkoušíte, Marge, ale tohle není telefon, to je matadorský klobouk přivázaný ke kalkulačce. - Ale, madam! - Ne, nelžete mi! Jestli něco nenávidím, tak je to lež. A lidi, co na letišti dělají "juhůů". Doneste telefon, prosím.

No vidíte. Tak složité to zase nebylo. Vytočím tedy Beckyino číslo. Ach, ty křehký půvabe, vyjádřený v gestech nejvšednějších... - Marge! - Ano, madam? Zvoní mi telefon. Tady Becky Walters. Momentálně nejsem přítomna, zanechte zprávu.

Dobrý den, Becky, tady je... Pokud jste se svou zprávou spokojeni, stiskněte jedničku. Já nejsem spokojená... Pokud chcete začít znovu, stiskněte dvojku. - Dvojku... - Stiskli jste dvojku. Pokud jste spokojeni se stisknutím dvojky, stiskněte jedničku. - Jedna... - Zvolili jste jedničku. Stiskněte trojku, pokud jste stiskli jedničku proto, že jste spokojeni se svojí zprávou, nebo stiskněte čtyřku, pokud jste jedničku stiskli proto, že jste byli spokojeni s tím, že jste stiskli dvojku, protože jste nebyli spokojeni se svojí zprávou.

Já nevím. Co mám teď udělat? - Váš čas vypršel. - Co? Stiskněte pětku, pokud chcete 10 sekund na stisknutí trojky, protože jste stiskli dvojku, nebo šestku, chcete-li 10 sekund na stisknutí čtyřky, pokud jste stiskli jedničku, protože jste chtěli stisknout dvojku.

Stiskněte sedmičku, chcete-li začít znovu, osmičku, chcete-li slyšet znovu všechny možnosti, nebo devítku, pokud možnosti poslouchat nechcete. - Tak já... zmáčknu sedmičku. - Stiskli jste devítku. - Ne! Devítku jsem nestiskla! Řekněte jméno osoby, se kterou si přejete mluvit. - Becky. - Řekli jste Ludmila. - Ne! Pro zvolení tohoto jména udělejte křížek, pro návrat na začátek hvězdu.

- Tu hvězdu mačkejte na klávesnici. - Tak to máte říct, že tuhle hvězdu! - Vyťukejte jméno na klávesnici. - Becky Walters. Becky. B-E-C-K-Y. - Becky! - Napsali jste Bobr. - Ne! Bobr je noční vodní živočich... - Marge! - Ano, madam? Překlad: LaBleue Úpravy: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neaky pekny hudobny klip

http://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo

180

Odpovědět

Tak napadá mě franc. seriál Samantha Opus...http://www.youtube.com/watch?v=BsEBxoBmbjQ&feature=related

180

Odpovědět

Už by to mělo jet.

180

Odpovědět

video not found or deleted:-(

180

Odpovědět

Nejdeeeee

180

Odpovědět

Já se snad zbláznim z tohoto videa prostě matadorsky klobouček připevněný ke kalkulačce :D:D:D To je prostě nejvtipnější video ever !!! :D Vazne lidi hodnoťte to pozitivně takova videa chci vidět častěji :D:D

180

Odpovědět

Popis neklame :-D

180

Odpovědět

Bombový další díly prosím :D

180

Odpovědět

Co to bylo za hovna? xD :D :D

181

Odpovědět

Tak u hvězdy jsem šel pod stůl :-D, Suprovy !!

180

Odpovědět

haha, palec hore :D uletená zmena :)

180

Odpovědět

Ano! La Chanson prosím!

180

Odpovědět

Hoďte sem víc tohoto seriálu prosim :D

180

Odpovědět

Jednoho přeloženého Rémiho Gaillarda mám zrovna v konceptech, tak třeba se tu časem objeví. Ale máte pravdu, že tam toho k překladu zas až tak moc není... :-)

180

Odpovědět

jeziis. to je super. kde ste to nasli?? nema chybu. a pekne rozpravaju po fr. konecne zrozumitelne :-)

180

Další