Byl jsem na pohovoru

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:3 615

Po dlouhé době je tu další epizoda z francouzského komediálního cyklu Bref (Kyan Khojandi, Bruno Muschio).

Přepis titulků

Dlouho jsem hledal práci. Pak jsem toho měl dost. Poslal jsem 257 stejných mailů všem firmám v okolí. Klidně, ať mě to sere, jen když to bude blízko. Zavolali mi z jediné. Nevím, která to byla, ale upřímně jsem řekl: Bylo by mi ctí pracovat ve vašem týmu. Zavěsil jsem a šel hledat název firmy na internetu. Je to pohlavní choroba, sekce OSN nebo týpci, co pronajímají kopírky.

Takže týpci s kopírkama. Dobře jsem se připravil. Do CV jsem k zájmům napsal kajak. Nejezdím na něm, ale mám rád slova, co se čtou z obou stran stejně. Vzal jsem si oblek, který mám na svatby, pohřby a pohovory. Vedle byl tenhle chlap; přišel mi divný. Moc sebejistý. Určitě něco skrýval. Zavolal mě ředitel.

Posadili jsme se. Měl kravatu s Goofym. Přemýšlel jsem, jestli fakt řekl v krámě: "Dobrý den, chci kravatu s Goofym, jsem totiž magor." Viděl, že se směju. Asi si myslel, že mi ta kravata přijde dobrá. - Do you speak English? - Yes. - Where are you from? - Yes. ANGLIČTINA: PLYNNĚ Zeptal se na mou slabou stránku.

Řeknu plachý, obsesivní, zbabělý, maniak, depresivní, líný, nebo lhář? Řekl jsem: "perfekcionista". Bylo to "lhář". Zeptal se: "Jezdíte rád na na kajaku?" Řekl jsem, že ano. Řekl: "Na moři, nebo na řece?" Řekl jsem: "Všiml jste si, že se to čte z obou stran stejně?" Škrtl kajak. Řekl: "Ozveme se vám." Pochopil jsem: "Jdi do prdele." Tak jsem byl na pohovoru.

Pojď sem. No pojď.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přijde mi to takové... nedokončené.
Chybí tomu pointa, člověk pořád čeká že se stane něco zajímavého a ono nic.

Čekal jsem, že na koci nachytá toho šéfa na záchodech, jak tam ojíždí sekretářku která má na hlavě masku Goofyho a on mu řekne něco jako "Dělej že jsi nic neviděl a to místo je tvoje", nebo alespoň něco podobného.

41

Odpovědět

Jako ze života :)

11

Odpovědět

genialne

01

Odpovědět

škoda, mělo to větší potenciál :) ale střihy dobré.

60