Cizí jazyky snadno a rychle

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:4 285

A máme tu další facebookový virál, v němž nás jeden mladý muž z Německa naučí nejen německy ve třech jednoduchých krocích.

Poznámka:
Typická americká slovíčka jsou – oh my god, just crazy, awesome, Donald Trump forever, oh my gosh, friends forever (ó můj bože, prostě šílený, úžasný, Donald Trump navždy, ó můj bože, kámoši navždy).

Přepis titulků

Je chladno a je ti zima. Vystrčíš jazyk. Což tě velmi vzruší. Učitel se tě na něco zeptá a ty neznáš odpověď. Hlubším hlasem. Představ si, že kolem jdou pěkné Francouzky. Jsi žába! Vyšším hlasem.

Představ si, že jíš něco HODNĚ pálivého. Žvýkej žvýkačku. Vydávej zvuky jako didgeridoo. Přihoď tam nějaká typická americká slovíčka. Přemýšlej nahlas. Hlubším hlasem. Jsi uprostřed hospodské rvačky. Zkoušíš nastartovat auto.

Motor se chytil. Měníš rychlosti. Mluv pozpátku. Hlubším hlasem. Žena ti uvařila něco, co nemáš rád. Broukej si rytmus. Rychleji a vyšším hlasem. Přihoď tam něco od Erose Ramazzottiho.

Něco se ti šprajclo v krku. Snažíš se to vykašlat. Hrozně tě to naštve. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Stačí, už máme hotovo!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Shit

01

Odpovědět

rozpravam 18 timi jazykami a rozumel som vsetkemu co vravel.

50

Odpovědět

jezis to je sracka

26

Odpovědět

pre tej taliančine som si spomenul na Budda Spencera ked spieval v zbore

111

Odpovědět

Kdyby se to jmenovalo "Jak znít jako cizinec" nebo "Jak zní cizí jazyky Němcům", bylo by to trefnější, ale za to překladatel (nejspíš) nemůže. :)

70

Odpovědět

nahodou dobre

215

Odpovědět

drž pišu

07

Odpovědět

+....vies že som bol vzdi k***t

40