Přidat do sledovaných sérií 5
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 595
Počet zobrazení:18 694

V dnešní speciální epizodě nebudete věřit svým vlastním očím. Před pár týdny jsem tvůrcům pořadu Děti reagují poslal návrh na video, které by mohli děckám pustit, a nakonec se poštěstilo. Minulý týden opravdu pustili dětem populární klip slovenského rapera Rytmuse a já vám nyní přináším tuto epizodu s českým překladem.

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! Bože můj! Přesně to odpovídá tomu, jak vypadal jeho obličej. Tak jo... Nemůžu... Nemůžu pro to najít ta správná slova. Proč by tohle někdo dělal?

Nechápu to. Čas na otázky! - Co se dělo v tom videu? - Tancovalo se. Byl v něm zpěvák. Roztomilý zpěvák! Podle mě neexistuje slovo, kterým by se to dalo popsat. - Zpíval to vážně on? - Jo. - Ne. - Ne. - Ne. Ani nevím. Smál jsem se a nedával pozor. - Proč natočil tohle video?

- Asi z nudy. Aby lidi rozesmál. Ten chlap je asi zoufalej, protože nemá žádný kámoše. Udělal by cokoliv, aby získal trochu pozornosti. Netuším. - Proč si vybral tuhle píseň? - Já myslel, že ji sám napsal. - Nejsem si jistá. - Protože je fajn a má šmrnc. Je to jedna z těch debilních písní, kde opakujete to samý dokola. - Co si myslíš o jeho tanečních kreacích?

- Vypadaly asi takhle. Za mnou, kamero. - Byly parádní. - Musí na nich zapracovat. Pěkný. Palec nahoru. Jak bys jeho tanec pojmenovala? - Zvedání střechy. - Hopsání ztřeštěného banánu. - Jaký je ten muž ve skutečném životě? - Jako malé roztomilé koťátko. Úchyl. Je mi ho docela líto, protože asi dostává často přes hubu.

- Natočila bys něco podobného? - Ne. Ať to radši udělají jiní. To bych se radši zabil. - Zveřejnil bys to na internetu? - Ne. - Abych nasbíral zhlédnutí, jo, ale... abych lidi pobavil, jo, ale... - abych sbalil holky, ne. - Ne. Kdyby to byl tvůj kamarád a ty bys viděl, že to zveřejnil, co bys mu řekl? - Tobě ruplo v bedně?

- Co tě to napadlo? Máš zajímavý pohyby, kámo. - Kámo. - Už nejseš můj kamarád. - Brzo umřeš. - Ty bys ho za to chtěl zabít? Jo, udělal bych... Tohle video je už starší. Co podle tebe ten muž teď dělá? Podle mě není ženatej, to je jistý. Nejspíš v tom pořád pokračuje. Možná dělá do speciálních efektů.

- Asi je mrtvej. - Co si podle tebe o tomhle videu teď myslí? Nejspíš je mu pěkně trapně, protože ho nikdy nechtěl zveřejnit. Že to byla obrovská chyba. Největší v jeho životě. - Líbilo se ti to video? - Ne. - Ale smála ses u něj. Smála jsem se, protože je ujetý a divný. - Ne proto, že by mi přišlo vtipný. - Ano. - Jo, je úžasný! Už jsem ho viděl snad stokrát. Nejradši bych se hned přihlásil k odběru.

Jak se to dělá? Tebe to fakt zaujalo. Jako bys nikdy nic lepšího neviděl. Bylo to skvělý. To, jak to k sobě všechno dokonale ladilo... Je to pecka.

Komentáře (185)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

XD

232

Odpovědět

:D :D :D Tvl ten malej cernoch je nej =D A ta blondyna az vyroste bude desna rostenka =D

435

Odpovědět

Jo s tou blonckou máš pravdu a myslím si, že ji brzo uvidíme na nějakém castingu. :D

51

Odpovědět

https://en.wikipedia.org/wiki/Lia_Marie_Johnson je už docela velká holka :) ale nemyslím, že bychom se měli dočkat nějakejch prasáren, zpívá a dělá docela dobrý covery

00

Odpovědět

Anisek: Kdyby ty děcka věděla kde leží Česko a Slovensko :D
Jinak video sedí parádně, líp bych to neřekl i když je to apríl :D Měl sem Rytmuse rád ale začal si sr** do huby a je uplně jiný, nic než prachy ho nezajímaj.. Škoda :-/

210

Odpovědět

Hlavně že to sou reakce dětí na Nyan cat :D http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4

2115

Odpovědět

No myslím,že to bylo jednoznačný že je to fake, už proto že by pod "Kids react to...viral videos" museli(jako vždy) dát jméno toho videa nebo souboru tedy "This episode...RYTMUS" nebo něco v tomhle smyslu..nevim kdo může být tak nepozornej že se nachytá ;-)

204

Odpovědět

Ten kdo to vidí po prvý třeba

00

Odpovědět


Odpovědět

co je originál v tom videu? :) jinak souhlasím, povedený a pravdivý, ten kdo nemá v hlavně nakaděno musí souhlasit :) btw kdyby Rytmus nebyl tak povrchní a arogantní, lidi by ho měli možná raději

222

Odpovědět

Jo přesně ty děcka mají pravdu... Rytmus je debil :D

241

Odpovědět

tohle trapně nastříhaný a autor je ubožák co si léčí mindrák, že se mu Rytmus nepodepsal :-))))))))))))

19133

Odpovědět

Probuďte se :D To nikomu nedošlo, že je to sestříhané z víc dílů a že ty děcka Rytmuse neviděly nikdy předtím, ani v téhle epizodě, která ve skutečnosti neexistuje? :D

237

Odpovědět

no kdyby jenom věděli, co tam zpívá. Třeba ta malá by už asi potom neříkala, že je roztomilej. :D Já miluju Rytmuse..

1973

Odpovědět

Kdyby ta děcka věděla, co tam říká :D

194

Odpovědět


Odpovědět

Samir Debbache: Myslím, že je to nastříhaný z víc dílů, ale kecal bych. Mám pocit, že něco tu už v komentech někdo linkoval.

191

Odpovědět

jak se jmenuje tahle epizoda?oficiálně?

186

Další