Držte hubu!

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:5 441

Taky nesnášíte, když se jdete nechat ostříhat, a kadeřnice se s vámi neustále vybavuje? Zkuste navštívit nový salón s názvem Držte hubu a budete odcházet zaručeně spokojeni. :-)

Přepis titulků

- Dobrý den, jsem objednaná na stříhání. - Pšššt! Držte hubu! Kadeřnici dělám už dlouho, ale vždycky jsem přemýšlela, co zákaznice při návštěvě kadeřnictví nejvíc štve. A pak mě to trklo! Nechtějí se vybavovat s kadeřnicí. Proto jsem si otevřela kadeřnictví Drž hubu. Tady vás prostě jen ostříháme. Vy nemluvíte na nás, my nemluvíme na vás. Prostě přijdete a držíte hubu.

Co jste dělala o víken-- - To tlachání je hrozně vyčerpávající. - JEŠTĚ ZKRÁTIT "Jak se máš? Nechceš vidět fotku mýho psa?" Nechci. Je to pes. Moc mě to tu baví. Není to má kámoška. Proč bych se s ní vykecával. Stříhám ji už pět let a pořád nevím, jak se jmenuje. Myslím, že sem jednou dokonce přišla těhotná.

- Netuším, jak to dopadlo, ale... - No tak. Mohla byste držet hubu? Výhledově bych moc ráda rozjela obdobnou taxi službu. A taky zubaře. Ale zatím mi stačí kadeřnictví, kde se spolu lidi nebaví. Takže něco jako holičství? Jo, v podstatě jako holičství. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já s tím nikdy neměl problém. Vlastně mám jednu superschopnost a to,že jsem neslyšící takže jsem automaticky přišel s požadavkem na trojku ( 3 mm ) a nikdo na mne nepromluvil protože zbytečný,když jsem hluchý,že? :D

150

Odpovědět

No já to jako superschopnost nikdy nebral. V komunikaci akorát potíž ale co se týče spánku spím jako dudek. :D

71

Odpovědět

Mám na teba otázku pokiaľ ti nebude znieť nepríjemne. Keď v hlave premýšľanáš ako znie tvoj vnútorný hlas? Teda pokiaľ si neohluchol ako dospelý chlap. Vieš ak človek nepočuje od narodenia neviem si predstaviť akou formou premýšľa v hlave. Či dokáže slova správne vyslovovať imaginárne či používa svoj vlastný systém slov. Vďaka za to ak by si mi to vysvetlil :)

180

Odpovědět

+VerejnynepriatelKdyž má normální člověk, jako třeba vy, v hlavě nějakou myšlenku, tak jí automaticky zpracuje pomocí slov, protože to je náš způsob vyjadřování.

Já si myslím, že neslyšící to má podobně jako zvířata, prostě si vybaví nějaké pocity.. Třeba když přemýšlí nad rušnou křižovatkou, tak se mu vybaví strach, protože ho tam třeba den zpátky málem srazilo auto.

36

Odpovědět

+VerejnynepriatelNení mi to nepříjemné, vlastně se tomu naopak směju. Já jsem od narození hluchej ale totálně nahluchlej ( jako když je beruška uvízlá v rohlíku s párkem ) ale naštěstí mě v tomhle pomáhají naslouchadla takže s nima slyším docela dobře ale když se půjdu nechat ostříhat,tak si musím vyndat naslouchadla a zase opět mám superschopnost být neslyšící. Takže když mám naslouchadla tak jsem ON ale když je nemám tak bohužel OFF ( pro holky- jsem nonstop ON :-P :D ) takže tááááááááák. To,že jsem hluchý mi nevadí ale má to svý výhody a nevýhody :D

30

Odpovědět

To já když jsem přišel do kadeřnictví a poprosil jsem kadeřnici o trojku, zavolala policii :D

330

Odpovědět

+ImricA prijela fesna policistka do trojky? :-)

110

Odpovědět

Si říkám, jestli není problém i v těch lidech co tam chodí.
Já nikdy neměl problém přijít, říct jak to chci a pak mlčet. Průměrná kadeřnice pochopí, že se bavit nechcete. Prostě jsem jen seděl a ona stříhala, maximálně se doptala jestli dobrý, nebo dala pokyn k natočení hlavy a podobně.
Navíc, teď mám strojek a je po problému, ale chápu že u žen a můžů s pčesem to není možnost. :)

Nebo se prostě smiřte s účesem "na blbečka" nebo "podle hrnce" od maminky a je to vyřešený. :D

212

Odpovědět

Za 30 minut jdu ke kadeřnici tak jí to zkusim navrhnout :D. Možná stanu u zrodu něčeho velkýho :D.

271

Odpovědět

Zrodu hlavy s jedním uchem.

840

Odpovědět

Nechci vidět jak odejdeš ostříhaná. :D

90

Odpovědět

Tak jak to dopadlo? Chceme fotku :)

140

Odpovědět

Jj, není nad to, když lidi kolem vás držej aspoň chvíli hubu a když nečekaj, že vy budete mluvit na ně. Rád si občas zajdu sám do jednoho baru, kde jsou pravidla jako: "neoslovujte jiné hosty, když je neznáte, respektujte jejich soukromí. Jestli chcete někoho pozvat na drink, nejdříve se zeptejte barmana, on zjistí zda je zájem o darovaný drink. Nemluvte hlasitě, máme na mysli křik a hlučné výjevy.". Užasný místo, kde může člověk naprosto vypnout, cucat svoje pití, přemýšlet o nemrtelnosti brouka nebo o souboji Yody s Gandalfem a být v totálním klidu. Nejsem introvert, ale když si tenhle ostrůvek klidu jednou za čas nedopřeju, tak pomalu začínám chápat lidi, co vezmu zbraň a začnou střílet na všechny okolo.

7210

Odpovědět

Prosím prosím, o jaký bar se jedná ?

190

Odpovědět

+Chci tamPřezdívka zvolena v souladu s komentářem?? :D

181

Odpovědět

+Chci tamHemingway bar v Praze.

81

Odpovědět

+Chci tamCeny na blití. Jakýkoliv bar je levnější.

50

Odpovědět

+Chci tamTy kráso. Tak jsem si ty pravidla přečet celý. To není bar, to je pokus o koncentrák. Větší svobodu maj i děcka v mateřský školce. :D

90

Odpovědět

Takže vlastně něco jako chlastat doma, jen podstatně dráž? :D

220

Odpovědět

+MikeDoma přítelka, která má nutkání mi vyprávět, co celý den dělala, co kdo řekl, kdo ji volal, co má naplánované atd.

234

Odpovědět

+MikeMarv: To už je skoro na zamyšlení, jestli sis nevybral špatně (myslím přítelkyni). Nevim teda, jak to maj ostatní, ale moje přítelkyně mluví tak nějak přiměřeně a nedělá jí větší problémy pochopit, že teďka zrovna se mi mluvit nechce a budu radši koukat na seriál, číst si, něco hrát, nebo prostě jen tak civět do zdi.

10

Odpovědět

Tohle mi příjde jako vrchol asociálnosti, jít do baru pít si sám o samotě pivo, ale třeba je to v dnešní době normální (dle toho počtu liků).

1012

Odpovědět

koupil jsem si strojek a mám klid ;) a navíc už se mnohokrát zaplatil

210

Odpovědět

škoda že mi to na trojku moc nesekne :P

131

Odpovědět

Pod to se muzu podepsat :D .

80

Odpovědět

Zrovna včera jsem se byl stříhat a říkal jsem si jak mě otravujou tyhle kecy, bavili jsme se o počasí.. Bylo úplně vidět jak mektá jen tak něco aby se neřeklo a já jí odpovídal podobným stylem :D Není zkrátka nad ticho a zvuk stříhání vlasů.. :D

610