Falešný princ

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:5 565
Další díl show se skrytou kamerou - Jammie Kennedy Experiment. V dnešním díle si nachytaný zkusí, jaké je to být v kůži důležitého hodnostáře. Video je kvůli spoilerům rozděleno na dvě části.

Přepis titulků

Vsadím se, že všem přítomným někdo řekl, že vypadají jako někdo jiný. Jo. A co kdybyste vypadali jako princ, který je v úzkých? Šli byste místo něj? Jsme v hotelu Drake. A tohle je Felix. Byl na dnešek najat jako čísník, který bude sloužit princi Ominu Barodovi, což je ve skutečnosti jeden z našich herců.

Já hraji princova tiskového mluvčího, Celika, a mám velký problém. Pane, můžete se prosím posadit? Jistě. Jak se jmenujete, pane? - Felix. - Felix, dobrá. Pane, máme drobný problém. Princ je velmi opilý.

Je tak opilý, že nemůže stát. Musíme tam hned jít a udělat malou... tiskovou konferenci s otázkami. Takže bych vás rád o něco požádal, protože se velmi podobáte princi. Rád bych věděl, jestli byste nám mohl udělat laskavost a zastoupit prince. Přijdete do práce jako sluha, a najednou vás žádají, abyste napodobili zahraničního hodnostáře, jen proto, že se mu podobáte.

Celkem těžké rozhodnutí, že? Udělám to. Promiňte? Jakkoli se rozhodnete, budu s vámi souhlasit. - Takže vám to nevadí? - Cokoli chcete. Dobrá. Dáme vám princovy šaty, tudy.

Prosím, postavte se sem. Dobrá, vypadá jako princ, teď tak ještě musí znít. Takže budeme muset těžce zapracovat, aby byl jeho přízvuk dokonalý. Potřebujeme, abyste zapracoval na svém přízvuku. Dobrá. Řekněte: "Zdravím". Zdravím.

Perfektní, dobrá, jdeme na to. Pojďme. Takže tenhle chlápek sejde dolů a bude stát před třiceti lidmi od tisku a mluvit s přízvukem, který nezná, a bude imitovat prince ze země, o které nikdy neslyšel. To by mělo dopadnout fakt dobře. Úsměv. Dobrá. Tady počkat, prosím Dobrá, jdeme na to.

Dámy a pánové, představuji vám prince Omida Barodiho. Všichni lidé od tisku jsou herci. A přichystali jsme jim pár záludných otázek pro nového prince. Zdravím, jmenuji se Omid. Jsem velmi šťastný, že jsem v této zemi. Máte nějaké otázky? Vaše Výsosti, Vaše Výsosti.

Zde v Chicagu je velká skupina vašich lidí. Mohl byste je pozdravit a sdělit vaše dojmy z města ve svém rodném jazyce? Pamatujte, Felix ani nezná ten jazyk. Pokračujte. Vaše Výsosti, včera jste tvrdil, že jste, cituji: "Lhostejný vůči znepřátelení mocného světového koncorcia... za účelem znárodnění zdrojů své země." Mohl byste nám vysvětlit toto podivné sdělení?

Promiňte. Nemáte...? Zavolejte poldy. Zavolejte poldy. Skončili jsme, zrovna když se měla naše falešná tiskovka trochu rozjet. Zavolejte poldy. Jak se opovažuješ přijít do této země a jíst toto jídlo, když každý den tví vlastní lidé umírají hladem.

- Vaše Výsosti! - Co jsi to za zrůdu? Není ti hanba? Vaše Výsosti, můžete zareagovat na to, co právě řekl tento džentlmen? Tisková konference skončila. Pokud má někdo hlad, máme švédský stůl. - Počkat! - Počkejte chvíli! Hodně se snažím.

Vaše Výsosti... Teď vyšleme našho vystřízlivělého prince, aby ho nachytal. Co to tam dělám? Kdo je ten obnažený muž? Spíš kdo jsi ty?! Proč máš mé oblečení? Co to děláš? Odveďte ho a zastřelte za obtěžování prince. Zastřelte ho.

Já jsem princ! Toto je princ. Dobrá, musím ti něco říct. Víš, že jsi byl eXnut? Jsi v Jammie Kennedy Experiment. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ha, ůlet! :-D

180

Odpovědět

aha :D ze zeme kterou vubec nezna hlavne ze ta zenska mluvila rusky :D

180

Odpovědět

V čase 3:58 a ďalej nehovorili "Call cops" ale "Go Cubs" (http://cs.wikipedia.org/wiki/Chicago_Cubs)

180

Odpovědět

Leon: zřejmě je to tím, že na Youtube je buď díl vcelku se spoilerama, nebo rozdělenej bez nich. Videa jsou embedovaný z Youtube, videačesky.cz to nijak nestříhá, jen vybere nejlepší verzi, přeloží a otitulkuje.

181

Odpovědět

pěkně to zvládnul chlapec

181

Odpovědět

kvoli comu tie 2 videa vlastne? sak jedno aj druhe su rovnake, akurat v tom druhom je o 2 minuty viac,... jake spoilery?

180

Odpovědět


Odpovědět

Shamy: takovej cikán? co ty si za teplouše lol

1821

Odpovědět

Šlo sice vidět, že věděl o co jde, ale i tak...Kdo z vás by dokázal předvíst, to co on ?:D

191

Odpovědět

JKE opravdu "žeru", díky moc za další díl!! :) A ten klučina je PAN herec! :D

180

Odpovědět

moc pěkný video :D :) .. Zikato přeložil bys eště od The key of awesome Adele someone like you ?

182

Odpovědět

pro mě to byl nejslabší vůbec :)) best bylo v te japonské restauraci :D.. tohle .. sotva 2* :)

185

Odpovědět

Fake. A pokud ne, chlapec se minul povoláním. I kdyby to jen tušil, tak improvizoval slušně. :-)

182

Odpovědět

Náhradní princ je fešák ;)

193

Odpovědět

bud je to fake nebo to ten falešný princ tušil, že je to na něj nehraný. To je snad všem jasný.

1819

Další