Florence + The Machine – Cosmic Love

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:245
Počet zobrazení:4 082

Konečně mám na chvíli pokoj od školy, takže se vrátím také k překladu písní. Narozdíl od bakeLita, který překládá povětšinou profláklé hity, se budu věnovat indie scéně a interpretům, kteří nejsou v ČR tak hraní a známí, jak by si zasloužili. Do této skupiny patří podle mě i výborná zpěvačka Florence, jejíž album Lungs poslouchám průběžně už přes rok a stále se mi neohrálo a baví mě. V květnu jsem pro vás přeložil její singl You've Got The Love a nyní tu pro vás mám další písničku. Nečekám příliš vysoké hodnocení, ale já prostě její hlas miluju. Zkuste se trochu zaposlouchat a třeba přijdete Florence na chuť i vy. :-)

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Hvězda padající... z tvého srdce mi přistála v očích. Nahlas jsem křičela, když se jimi drala, a poté jsem oslepla.

Všechny hvězdy spolu s měsícem najednou uhasly. Nechal jsi mě napospas temnotě. Bez úsvitu, bez denního světla. Jsem uvězněna v tomhle šeru.

Ve stínu tvého srdce. A v té temnotě... slyším tlukot tvého srdce. Snažila jsem se jít přímo za ním. Ale najednou ten tlukot utichl a já zůstala obklopena temnotou. A ta temnota mě pohltila. Všechny hvězdy spolu s měsícem najednou uhasly.

Nechal jsi mě napospas temnotě. Bez úsvitu, bez denního světla. Jsem uvězněna v tomhle šeru. Ve stínu tvého srdce. Vyndala jsem hvězdy z očí a udělala jsem si mapu. A nějakým způsobem jsem věděla, že dokážu najít cestu zpět.

Najednou jsem zaslechla tlukot tvého srdce. Temnota obklopila i tebe. A tak jsem v té temnotě zůstala spolu s tebou. Všechny hvězdy spolu s měsícem najednou uhasly. Nechal jsi mě napospas temnotě.

Bez úsvitu, bez denního světla. Jsem uvězněna v tomhle šeru. Ve stínu tvého srdce. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připomíná mi to Lanu Del Rey, což je super, protože to je taková...hmm..nostalgická, depresivní a přitom skvostná hudba. Fakt super:)!

180

Odpovědět

Ahoj, neplánujete nějaké další překlady Ellie Goulding?

180

Odpovědět

Má nejoblíbenější od Florence.:o) A rozhodně ji svedu poslouchat každý den. I několikrát.:o)

180

Odpovědět

Tedy. Spíše se budou podílet na soundtracku :-)

180

Odpovědět

Fanoušky Florence a The Machine by mohlo zajímat, že se budou podílet na hudbě do Dragon Age 2. Info zde http://games.tiscali.cz/tema/dragon-age-ii-soundtrack-opet-od-inona-zura-slyste-ukazky-55046

180

Odpovědět

To je vec nazoru Katko... Mne se to libi opradvu moc a popravde si to poustim temer kazdy den!

180

Odpovědět

mno je to rozhodne nadherne dilo a opravdu si myslim ze na nejakych festivalech by tahle slecna zaujala hodne lidi, ale zrovna tahle pisnicka mne osobne prijde, ackoli perfektni jakozto umelecke dilo, naprosto neposlouchatelna v beznych dnech :) jinymi slovy - je to perfektni, ale nedokazala bych si ji pustit kazdy den, je na mne prilis agresivni temi prechody mezi jemnou hudbou a elektrikou.. klip je take nesmirne hezky udelany a rozhodne diky za preklad :)

180

Odpovědět

april: U nás ji ale moc nehrajou. ;-)

180

Odpovědět

podla mňa sú úplne úžasný ... Určite oveľa lepší ako tie počítačovo "korigované" piesne ... netvrdím že toto nie je upravené ale určite ešte v rámci znesiteľnosti ... :D

180

Odpovědět

No, Florence není tak neprofláklá ;) Je dost známá a jestli někdo koukáte na Grey´s (Chirurgy) tak tahle písnička byla použitá v jednom díle a nebylo to tak dávno...

180

Odpovědět

krásná...........já jsem si vybudovala závislost na "heavy in your arms" :D

180

Odpovědět

Ako počuvam uplne niečo ine ako napr. Sabaton, hamerfall ale tento song zobožňujem :D

180

Odpovědět

je hodně dobrá, poslouchám ji už dlouho a vystoupení na mtv awards bylo parádní...

180

Odpovědět

Osobně můžu dokola poslouchat její Drumming Song http://www.youtube.com/watch?v=boo2Zm69fhY

180

Odpovědět

no..
tak jsem spomalu zjidtil že to poslouchám skoro nonstop :D
nejvíc se mi líbí ta pasáž s tím hlasem bez doprovodu...ticho...a teď do toho ta hudba.. v té pasáži bez hudby nádherně vynikne ten její náádherný hlas...
Určo překládej dál!

180

Další