Babča na dráze zločinuFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 593
Chudák babča, asi si myslela, že je doma, popleta!

Přepis titulků

- Babi, co se stalo? - Nevím, nějaké nedorozumění. - Co se stalo? - Chytili ji, jak krade. - Nerozumím. - Vzala jste si věci, za které jste nezaplatila. - Krádež, to nemyslíte vážně. - Bojím se, Kevine. Nevím, co bude. Tři lahve ginu, dvě lahve whisky, čtyři balíčky chipsů a jeden výtisk časopisu Men’s Health. - Myslela jsem, že je na titulce vnuk.

- Fakt? - Ne ty, ten druhý. - Zavolal jsem policii. - Policii? Určitě to nebylo schválně. - Přesně, nebylo to schválně. Asi jsem do těch lahví narazila a ony mi spadly do tašky. Jsem nemotorná. Kvůli artritidě. Gin je na nejvyšší polici. Vysápala se k němu po žebříku. - V mém věku? - Směšné. - Máme to nahrané. - Asi jsem myslela, že jdu do patra. - Tady nemáme druhé patro.

- Když vy to tu pořád měníte… - Člověk tu nikdy nic nenajde. - Krádež? A tohle vše? Sklad, všechno to drama. Je to nezbytné? Vždyť je to stařenka. Nešlo jen o krádež, ale i o napadení. - Napadení? - Pokousala hlídače. - To jsem nebyla já, ale má protéza. - Je z toho otřesený. Takže vašeho dvoumetrového hlídače přemohla 87letá… - 88letá. - 88letá žena? Zvažuje trestní oznámení.

Bojím se, nechci do vězení. Jak se ten hlídač k mé babičce dostal tak blízko, že ho pokousala? - Co to mělo znamenat? - Bránil jí v útěku s kradenými věcmi. Asi to opravdu bude moje chyba. Moje paměť už není, co bývala. Možná jsem si ty věci vzala. Hlídač byl pravděpodobně v právu, když mě napadl a srazil k zemi. - Srazil k zemi? - Nic takového se nestalo. Byli velmi hrubí, ale asi oprávněně.

Paní Geraghtyová, nic takového se nestalo, byli jsme velice opatrní. Mám modřiny po celé délce paže. - Z toho, jak mě násilím drželi. - To není pravda. - Přestaňte. - Nemůžou za to, že mám hned modřiny. - Ne, to… - To je neslýchané! Ujistím se, že fotografie z tohoto incidentu budou úplně všude! Ale… - Skončil jste!

- Ne na sociální sítě, ať ho nezruší! No tak! - Stařenka! - Můžeme na to zapomenout. - Můžeme? - Ano! Nemusíme… Tohle nemusíme. Stačí… - Omlouvám se, byla to přehnaná reakce. - A co můj nákup? - Nezaplatila jste za něj. - Modřiny se vrací! Jdu pro něj. Přinesu vám ho. - Tři balení sušenek.

- Ano! - A Marsku. - Marsku. A zmrzlinu. - Jo. - Mražený hrášek. Rybí prsty. A prosecco. - Chceš svézt domů? - Ne, venku je krásně, ráda se projdu. - Tak jo. Rád jsem tě zase viděl. - Já tebe taky. Tak kde tady mají kasu? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má špatnou plet, málo noční

00

Odpovědět

bych dal "Kde tu má kasu?".

20