Dobové drama ze staré AnglieFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 653
Další dobové drama ze staré Anglie! Budete se koukat? Pokud vám ještě nebylo 20, tak stoprocentně ne!

Přepis titulků

Již brzy: Dobové drama ze staré Anglie. - Hrají: Elizabeth Scornington. - Vdám se někdy? - Ulysses Bretherington. - Jsem hajzl. - A Hunter Farthington Moore jako Papá. - Jediná věc horší než Ir je Francouz! - Láska. - Elizo, je ti 17. Už jsi za zenitem. Mně je 43. V nejlepších letech. Perfektní partie. - Třídní rozdíly. - Jeffrey, milujeme se! Láska není pro mě.

Láska je jen pro boháče. - Místní vikář. - Dáte si žemli, Marjorie? - Návštěva doktora. - Jeďte na venkov za čerstvým vzduchem. A začněte kouřit. - Kolonialismus. - Divoši se bouří. - Skotové? Irové? Velšané? - Ne. - Američané? Australané? Kanaďané? - Ne. Dobové drama ze staré Anglie. Slyšel jsem, že nás možná čeká veselka!

Až budeme mít příště hosty, dejte mi vědět předem! - Za to budeš viset! - Nudné taneční scény. A ohlašování hostů. Přichází pán a paní ze Zadkova. Karel Kláda, hrabě ze Spláchnuta. Baron Nabíječ a hrabě z Prdelovic. Hraběnka Viky z Mentolova. A někde tam bude i Maggie Smith.

Tomu bych neříkala tančení. Možná tak srocování se. Na motivy knihy, kterou si nepřečtete. Dobové drama ze staré Anglie. Teenageři se do obýváku ani neodváží! Překrásné plesové róby. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář