Když rodiče někam jedouFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 859
Jak to vypadá, když chtějí rodiče jet na víkend pryč a nechat vás o samotě? Odjedou vůbec?

Přepis titulků

Oisíne, víš, že na víkend jedu pryč. - Jasně, říkala jsi to stokrát. - Jo, jedu s Geraldine do Bandonu. - Poděkoval jsi jí za svetr? - Ano. A hlavně nezapomeň… - No jo, nikomu neotvírat. - Dobrá. KDYŽ RODIČE NĚKAM JEDOU - Nechám ti tu 20 eur na pizzu. - Paráda. Ale jenom pokud vysaješ chodby a schody.

A uklidíš na půdě, v garáži, a kůlně, vyčistíš troubu, nalakuješ dveře a vyleštíš nábytek. - Dobře, tak si to nech. - Co? V sekretáři je 15 plechovek piva, mám je spočítané. - Neměla už bys být pryč? - Už jdu, už jdu. - Oisíne, beru si s sebou internet. - Co? Proč? - Bez diskuze. - Ale co tu mám dělat? Přečti si knihu.

- Černou popelnici vyvážejí v pondělí. - Vím. A zelenou v pátek. A pozor, ať s tou zelenou vyvezou i tu hnědou. Posledně to neudělali. Nechci, aby nám tu ta hnědá popelnice smrděla. Dobře! - Tak jo, já jdu. Nejsem tu vítána. - Dobře. - A zalívej květiny.

- Já vím. - Hodně je zalij. - Dobře. - Ale nepřelij je. - Co? Pro případ nouze ti tu nechávám svou kreditku. - Jen pro případ nouze. - Jaký je PIN? PIN je… Cože? Mami, neslyším tě. Nebudu pořvávát svůj PIN, někdo by ho mohl slyšet.

Nemusíš řvát, řekni to normálně. - Na zahradě jsem schovala náhradní klíč. - Kde? Mezi akácií a kalokvětem. - Nevím, jak ty rostliny vypadají. - Jedna má panašované listy… Tak jo, na co jsem zapomněla? - To bude Geraldine, tak pa! - Ahoj. - Mám tě ráda, starej se o sebe. - Ahoj, měj se. A pamatuj, co jsem říkala.

- Nikomu neotevírat! - No jo. - Tak jo, hodnej, měj se. - Čau. - A nezapomeň na popelnice. - No jo, ahoj! - A žádné mejdany. - Mami, běž už. No jo, už jsem pryč, měj se. Ježíši Kriste. Oisíne, zapomněla jsem si klíče! Oisíne!

Haló, Oisíne! Oisíne! Zapomněla jsem si klíče. Nemám nikomu otevírat! Překlad: Xardass www.videacesky.cz - A žádné mejdany. - Proč jsi ještě tu? Řekla jsem paní Murphyové odvedle, aby mi okamžitě zavolala, pokud odsud uslyší zvuky mejdanu. - Stejně ten telefon nikdy nebereš.

- Žádné návštěvy. - Čau. - Ježkovy voči, Barry! - Jak ses sem dostal? - Přes garáž. - Vždyť jsem ji zamykala! - Jo, ale když otočíš kličkou - a vrazíš do vrat, tak se otevřou. - Ticho, nechci to vědět. Nemusíme se bát zlodějů, ale Barryů.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za překlad, jsou mí velcí oblíbenci. (A škoda, že jste nepřeložili i to povídání po skeči.)

50

Odpovědět

opravdu tady jsou i tací co nerozumí ani slovo anglicky? :D

010

Odpovědět

+jabliickoMyslím, že moje porozumění angličtiny je ucházející, bohužel jsem nezachytila všechno, když se uculovali a tolik neartikulovali. Spíš mě dojímá, když se někdo holedbá znalostí cizích jazyků, utahuje si z ostatních a pak nedá dohromady větu česky pravopisně správně, gratuluji.
A mimochodem: jsou tady i videa španělská, francouzská, na která se dívám ráda, i když neznám víc než tapas a foie gras.

80

Odpovědět

+jabliickoJá jsem polyglot.
Ale konkrétně angličtinu umím jen psanou, a díky svému věku se už asi mluvenou nenaučím, to bych musel přesídlit do nějaké anglofonní země...
Takže překlad videí je pro mě dar, a je vítaný.
A divil by ses, kolik takových lidí je, i mezi mladými, kteří se měli naučit angličtinu ve škole, jenže - třeba mají buňky na něco jiného. Na matiku, tělocvik, zpěv... takže umí něco, co zase ty neumíš :)

80

Odpovědět

+jabliickoPro někoho může být irský přízvuk obtížný na porozumění :)

41