Když vám rodiče zkazí létoFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:5 297
Budou začínat prázdniny a s nimi i spousta volného času! A otravných rodičů, kteří se vám ten čas snaží naplnit něčím smysluplnějším než neustálým sezením u počítače…

Přepis titulků

Tak jo, konec hraní. - Mami! Ne! - Konec her, Oisíne. Máš letní prázdniny! - Mami, přestaň! - A už týden jsi nevstal z té židle. Takže se zvedej a ven z domu! Chci, abys něco dělal! KDYŽ VÁM RODIČE ZKAZÍ LÉTO Nebude se opakovat loňské léto, kdy jsi seděl doma a nedělal vůbec nic. - Mám tu brožury.

- Co? - Třítýdenní tenisový tábor v červenci. - Ne. V komunitním centru mají lekce dramatu. Orientační běh v lese. Vědecký tábor. Hrnčířství. Úprava stromů. Astronomie. Šnorchlování. Kreslení aktů. Co to tu dělá? Pořád zbývají dva volné týdny. Barry říkal, že tu někde probíhá kurz bojových umění. - V žádném případě. - Ale mami! Co studium francouzštiny?

Potřeboval bys pomoc. Mají to být prázdniny, a tohle je škola! - Můžeš dělat dobrovolníka. - Ne, mami. - Přinese ti to pocit zadostiučinění. - Tak proč to neděláš ty? - Co kdybych tě naučila hrát šachy? - Děkuji, nechci. Šití. Aranžování květin. Křížkový steh. - Jak používat pračku. Řízení. - To už ne! - Co společný online kurz? - Ne. Mám prázdniny, nechci se nic učit!

Zahálka je čertův polštář. Přestaň o sobě mluvit ve třetí osobě, mami. - Můžeš mi pomoct na zahradě. - A co za to dostanu? Zahradničení je odměna sama o sobě. Za každé čtyři hodiny na zahradě můžeš pět minut hrát. To je hrozná dohoda! Musíš si něčím vyplnit volný čas, zlatíčko. S Barrym chceme do kapely.

To je milé! Tvůj otec hrál na fagot v rathfarnhamké kapele. Ne, mami! V opravdické kapele! S kytarou a bubny! Tak to ne! Můžete se s Barrym projet na kole kolem kanálu a pak si udělat piknik. Nesnažím se Barryho svést v 19. století, mami. Oisíne, zkusila jsem vše. Takže se spolu naučíme taneček na TikTok. Ne!

Ne! Půjdu pracovat na zahradu! - Oisíne, chceš hrát na počítači? - To má zakázané, Barry. Dobře. Oisíne, chceš jít ke mně hrát… fotbal? - Venku na čerstvém vzduchu. - Jo. Později, mami. Kam to… Co budete dělat? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bassoon není pozoun, ale fagot :)

20

Odpovědět

Díky, opraveno :)

30