Korporátní PRFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:2 411
Velké firmy potřebují dobrý marketing víc než kdokoliv jiný…

Přepis titulků

Z hlediska PR máte příšerný mediální obraz. Vytvořil jsem reklamní kampaň, která vaši firmu představí v novém světle. - Do toho. - Začínáme záběrem na útesy a oceán. Divoká příroda nezkrocená lidmi. Chci značku propojit s přírodou. - Příroda, to je dobré. - Pardon, náš tanker havaroval u Grónska. - Už to ví novináři? - Ne. - Tak klid. - Dobře. - Pardon, příroda. - Střih, jsme v lese. Kempující rodinka.

Malé dítě s úžasem sleduje divočinu. - Palmový olej je levnější. - Přejdeme na něj. Jsem zpět. Teď ta stejná rodinka hrabe listí. Slogan: „Podporujeme místní komunity.“ Všechny jsme vyhodili a fabriku přesunuli. - Ale jdou po nás politici. - Zaplatíme kruháč. Totéž malé dítě se usměje na rodiče a pořádně je obejme. - Děti jsou dar. - Můžeme zaměstnat bangladéšské děti. - Do toho. Jsem jen váš. - Hudba. Chtěli jsme místní indie kapelu. - Prima.

- Chtěli peníze. Najmeme někoho podobného. - Dobře jim tak. - Vaše irské kořeny jsou velkou předností. Na své irské kořeny jsme pyšní. - Vím, jak obejít daně! - Super! - Musíme se přestěhovat do Singapuru. - Nevadí. Co dál? - Národní identita. - Důležitá. - Dáme na balení čtyřlístky. - Super. A nakonec jméno firmy. Zlo s.r.o. nezní přátelsky. - Fakt?

- Je v módě chovat se ekologicky. Co tedy třeba Eko-zlo s.r.o.? - Musíme něco měnit? - Zakázat brčka v kantýně. Líbíte se mi. Jste přijat. Vítejte v týmu. - K čemu je tohle? - Pomůžou vám v noci spát. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář