Nejhorší kocovinaFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:4 617

Minulou noc se stalo něco hrozného a je na Paulovi, aby svému kamarádovi přijel na pomoc... s kocovinou.

Přepis titulků

Paule, musíš přijet, stalo se něco hrozného! Bože, co se stalo? - Minulou noc... - Měl jsi nehodu? - Ne, pili jsme... - Dostal ses do rvačky? - Bolí mě hlava. - Seane, co se stalo? Mám kocovinu! - Co? - Hrozně mě bolí hlava a mám žaludek na vodě. - Proč máš ten límec?

- Pokaždé, když pohnu hlavou, zhorší se to. Hnal jsi mě sem kvůli kocovině? Pšt, moje uši. Těžko mi tě může být líto, když sis to udělal sám! - Byla to nehoda. - Byla to nehoda? - Upadl jsi a náhodou vypil 12 piv. - Jo, ale opačně. - Z tohoto důvodu nepiju. - Já vím, potřebuju tvou pomoc. Už se nechci takhle cítit. Chci být ve formě a zdravý jako ty. - Už jsi něco jedl?

- Ne, nejde to. Musíš něco sníst. Skočím nakoupit. Co chceš? - Slanou taštičku. - Pokud chceš být zdravý, dej si salát. - Fajn, salát. - S čím? Salát, okurka, 7 bramboráků, 6 párků, 2 slaniny a smažené vejce v bagetě. - Seane! - Prosím! Lepším člověkem budu od zítřka, ale tohle potřebuju. - Nebereš to vážně. - Ale beru! Pokud chceš být zdravý, musíš přinášet oběti.

Přinesu oběti. Co po mě chceš? Cokoliv! - Ranní plavání? - Kromě toho? - Jóga? - Kromě toho? - Jít brzy spát? - A dál? - Nejíst těstoviny? - Dál? - Tak mátový čaj? - Ano, mátový čaj. To je ono. Přines mi mátový čaj a slanou taštičku. Salát s kečupem. Spoustou kečupu. Peněženku mám v bundě.

Děkuju, potřebuju to. Odnes to! Nemůžu se na to dívat! - Vyleju to. - Ne, to ne! Použiju to na vaření. - Vaření? - Ano, na vodkový... quiche. - Lžeš mi. - Ne. - Lžu sám sobě. - Cože? Lžu sám sobě, abych se cítil líp. Co je na tom špatného?

- Ty nepřestaneš pít? - Ne, to se jen tak říká. "Už nebudu pít." "Začnu držet dietu. Budu víc číst. Měl bych darovat krev." "Měl bych Paulovi vrátit 200 euro, které mi půjčil." - Nikdo se tím neřídí. - Jsi ubohý! Jo. Ale kdo není? Paule, pomoc, umírám! - Máš kocovinu, chápu.

- Ne, je to mnohem vážnější. Co je? Řekl jsi kocovina? - Jo, řekl. - Je to kocovina. Pomoc! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle trojici mám strašně ráda. Kdybyste se nemohli rozhodnout, co od nich přeložit dál, určitě doporučuju jejich Ryanair song, myslím, že patří k tomu nejlepšímu, co mají - vedle jejich videí o životě irských rodin :D The Ryanair Song - Foil Arms and Hog

00

Odpovědět

jedneho znameho otec, mal priatela doktora, ten mu vymienal krv po kocovine, vraj jediny uciiny liek

10

Odpovědět

Je pravda, že to funguje, ale za jakou cenu. :)
Mnohem levnější by bylo pustit žilou a naředit to kapačkou. Nebo si dát jednu z tisícovek věcí, co čistí játra a krev. :))

00