Sledování televize s rodičiFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 160
Koukat se na film s rodiči může být dobrý nápad, ale ne vždy si ten film užijete... Zvlášť pokud s rodiči ještě bydlíte a během toho sledování jste ve stejné místnosti.

Přepis titulků

- Co děláš? - Koukám na film. - Tak se posuň, tady sedím já. Celý den jsem si nesedla. SLEDOVÁNÍ TELEVIZE S RODIČI Chci se dívat na film. A je to slušný film? - Je slušný? - Jo, vyhrál Oscara. Takového násilí! Takové nahoty!

Oisíne, vypni to! Vždyť je to reklama na šampón! Má krásnou kůži, že? - Proč máme tolik ovladačů? - Tenhle je od televize, tenhle od přehrávače DVD, od satelitu a tohle je telefon. Nedělej chytrého. Přesadila jsem je a teď se jim daří skvěle. Nechali jsme si vyčistit koberce a fakt se jim to povedlo. - Mami!

- Skvělá práce. - To je ono? - Je to moc nahlas, musím tomu ubrat. Ne, teď jsi přepnula kanál! Ten druhý! Vrať to zpátky! Nahoru! - Tady dávají Příběhy starožitností? - Ne! Nahoru! - Krásná váza. Udělej mi šálek čaje, jo? - Mami! - Moc silný. Dal jsi tam mléko? Nahřál jsi hrneček?

Moc sladký. Do pořádného hrnku! - Kdo to je? - Antonio Banderas. Neříkal jsi, že to bude kvalitní film? Oscary pitomé. Jé, už bude devět, přepni na zprávy! - Ne, prosím... - Přepni na zprávy, Oisíne. Můj obývák, moje pravidla. Můj dům, moje pravidla. Moje televize, moje pravidla. Takového střílení a zabíjení!

To si nemůžou zazpívat? Začíná pršet! Pojď mi pomoct posbírat prádlo. - Mami! - Oisíne, hned! Oisíne, Kriste Pane, honem! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neživíš, tak nepřepínej!

00

Odpovědět

Úplně cítím tu bolest.. :D

30