Vánoční večírek, který všichni nesnášíFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 441
Už se těšíte, až se sejdete s kolegy a s lidmi, se kterými se vlastně v práci vidíte každý den? Ideálně na pracovišti, aby se ušetřilo za pronájem hospody?

Přepis titulků

- Chtěl jste mě vidět, pane? - Ano. Blíží se svátky a já si říkal, že si zaměstnanci zaslouží ocenit. - Skvělý nápad. - A jak jinak, než že se sejdeme na organizovanou zábavu na pracovišti! - Ano! - Vánoční párty? Ale ne! Co se dá dělat. - Všichni se na to těší. - Samozřejmě! Lepší než trávit Vánoce s lidmi, co máte rádi, je trávit je s lidmi, co respektujete a obdivujete.

V práci. Prosím! Dám si místo toho přesčas. Cokoliv! Nechci, aby lidi měli pocit, že musí přijít. - Když nepřijdu? - To ti neprojde. Chci, aby se lidi mohli odvázat. Ale zároveň si uvědomovali, že reprezentují společnost. - Takže práce. - Ne, to ne. Místo drahých prostor to uděláme tady v kanceláři!

- Takže práce. - Ale s občerstvením. - Vztahy na pracovišti nejsou zakázané… - Jsou. …dávejme si pozor na to, co děláme. Neobvyklé nebo nevhodné chování povede k vyhazovu. Naplánujeme to na dobu, kdy lidé nemají příliš mnoho plánů. V pátek večer?! Bude to jako večer s kámoši. Jen to budou vaši kolegové. - Pití bude zdarma?

- Ano. - Ale nemusíš pít… - Ne, ne… - Budu pít. - Jo. Na párty chci dát zaměstnancům něco, co skutečně ocení. Něco, co jim přes svátky pomůže. - Bonus? - Personalizované… - Vánoční ozdoby? - S logem firmy. Tímhle způsobem skvěle oslavíme naše zaměstnance. Ale hlavně, Jerry, musím říct jednu věc.

- Dá se to odečíst z daní. - Shrnu to: Neblbnout. Žádná romantika. Neztrapnit firmu. Nechlastat. - A nechovat se nevhodně. Ale bavit se. - Ano. - Technicky v práci, ale bez mzdy. - Ano. - Není to povinné, ale vlastně je. - Ano. Štastné a veselé. Myslím, že si zasloužím bonus. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... ok tak já to letos zruším :/

31

Odpovědět

... ne - nepřemlouvejte mě / chtěli jste to sami !

00

Odpovědět

Já se na večírek těším. Člověk si může konečně v klidu popovídat s kolegy, kteří jinak věčně nemají čas... A ušetřené peníze za pronájem hospody následně prochlastáme. :-)

92