George Carlin – Prdění na veřejnosti

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:7 450

Zde je jedno odlehčené vystoupení George Carlina. Je velice krátké, takže není třeba delšího komentáře – titulek mluví za vše. :-)

Přepis titulků

Hej! Hej! Hej! Čas na pár vtipů o prdění! Kde by byla zábavná šou bez trochy vtipů o prdění? Otázka! Už se vám někdy chtělo prdnout v autobuse nebo v letadle nebo někde na veřejnosti, ale vy jste neprděli celý den, takže jste neměli představu, jakou povahu to zvíře bude mít.

Věděli jste jen, že je to pořádný macek. V takové situaci potřebujete udělat to, že vypustíte zkušební prd. Musíte se přichystat, abyste si ulevili tiše a opatrně kontrolovaným způsobem.

Asi 10 až 15 procent celkového prdu. Abyste zjistili, jestli to ti kolem vás snesou. A nebo pokud tím náhodou nehodláte vyvolat stav veřejného ohrožení. Při vypouštění zkušebního prdu je často vhodné provést výmluvný manévr.

Například natáhnutí se pro časopis. „Heleďte,“ „není to Golf Digest?“ To nesmrdí až tak hrozně. Dokonce je to zvláštním způsobem příjemné. Myslím, že si ostatní mohou vychutnat zbytek tohohle miláčka. A ukáže se, že to je jeden z těch prdů, který dokáže sloupnout lak ze skříňky na boty.

Prd, který dokáže rozbít manželství. A všichni kolem vás se hrnou k východům. Dokonce i lidi v letadle. A tehdy si uvědomíte, že je potřeba přehodnotit svůj příjem vlákniny. Dojde vám, že byste nemuseli každé ráno sníst celou proutěnou houpačku. Chybí mi závěr, takže se jen mírně pokloním. Překlad: beret www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde to už pustit, nemáte někdo alternativní link ?

00

Odpovědět

Opraveno. :-)

00

Odpovědět

Celou proutěnou houpačku!!! Sem se málem p****l!

180

Odpovědět

chybí mi závěr, takže se jen mírně pokloním :-D

190

Odpovědět

Tenhle chlápek je neskutečnej borec!! Víc takových stand-upů:D

201

Odpovědět

kurvadrát! toto sa mi páči.

180

Odpovědět

Já si nemůžu pomoc, ale z tady toho videaprostě nemůžu..výbuch smíchu hadr..

180

Odpovědět

IT: já třeba čtu titulky současně s tim jak mluví... anglicky umim jenom trošku a takhle mi to upe krásně vyhovuje protože se to dolnuje ;-)

180

Odpovědět

Proste normalni vec, ktera se tyka kohokoliv a kazdej to zna akorat, ze o tom jinak kazdej mluvi to je vse. Nejlepsi jsou co se v tom nevidi tech je mi lito:-(

180

Odpovědět

Muj šálek kávy to taky úplně není, ale dostalo mě "Všichni lidé se hrnou k východu. I ti v letadle" xD

180

Odpovědět

TO: IT
Tohle není o tom, jestli umím dobře anglicky. Tohle je prostě humor IV. cenové. Skoro jako většina od tohoto "komika". Jasně jeho témata jsou závažná, ale snaží se je rozrývat způsobem navýsost odporným a nechutným. Rozhodně ne vtipným. Zlatí Cimmrmani. Ti umí říct i vaugárnost s grácií...

185

Odpovědět

nepříjde vám to vtipné protože tupě čtete titulky a nevnímáte to co říká :-) pokud umíte dost dobře anglicky že titulky ani nepotřebujete užijete si to několikanásobně více. Angličtina má něco do sebe

180

Odpovědět

můj šálek kávy to tak úplně není, ale zasmála jsem se.

180

Odpovědět

Sice je to vtipnej chlápek, ale je mi strašně nesympatickej.

181

Odpovědět

trapárna

184

Odpovědět

Bída

183

Další