#21: Mario a Fafa hrají klasiky - 2. dílGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:3 497

Po klasikách jako Pac-Man či Super Mario Bros. si dnes vaši oblíbení maňásci zahrají o něco méně známé, ale velmi zajímavé starší hry z Nintenda.

Přepis titulků

- Máme Altered Beast! - Jo, zahrajeme? Ano! ještě abych si nechtěl zahrát příběh dvou kamarádů z posilovny, z kterých se stanou monstra! Když se dostaneš k zářící kouli, proměníš se v příšeru. - Tohle je moje koule... - Ne, moje. - Nech toho! - Sleduj. Vypadáš jako Schwarzenegger! To máš za to, že mi bereš koule.

To jsme svalovci, co ovládají kung-fu? Vypadám skvěle. Koukej. To je vlkodlak? Jsi zrůda. To můj je normální. - Jen žárlíš. - Jo. Můj chlápek si hlídá váhu. Jo, tuhle si vemu... Nech toho!

Co je to s tebou? Jen žárlíš, že jsem velký monstrum. Proč je můj kámoš takovej hajzlík? Proč jsi takovej? Protože chci být vlkodlak! Splatterhouse! Údajně jedna z nejkontroverznějších her všech dob! - To hrát nechci! - Budu hrát já. Už teď je to strašidelný!

Kvůli tý strašný grafice. Zatím to není moc strašidelný. Trochu brutálnější. To vypadá... jako zvratky, tamhle na podlaze. Kdy to bude nechutný? Mlátím motýly. To je jak hra My Little Pony. Sleduj, co je v týhle hře vtipný. Jdu se vymočit. Což je docela nechutný. Udělej to znova.

Hotovo. Teď ještě trochu. Teď půjdu dál, vezmu klacek. Ale zase musím čůrat. Tahle hra není o strachu a nechutnostech, je o tělesných funkcích. Udělám tohle a on se vyzvrací. Vyčůrám se a pak půjdu v týhle hrozný hře dál. - Mike Tyson's Punch-Out! - Moje oblíbená hra. Můžu první? Jasně.

Pokusím se porazit Mikea Tysona. Mám tu čekat celý den, až se k němu dostaneš? - Ne, znám heslo. - To si ho odmala pamatuješ? Jo. 007 373 1-2-3-4-596, 1-2-3. A start. - A nyní Mike Tyson. - Tvůj mozek je... Cože? To není Mike Tyson! Mr.

Dream! - Kdo je Mr. Dream? - V životě jsem ho neviděl. - Kde je Mike Tyson? - Kdo je... moment. - Počkat! To je Mike Tyson! To není... - Ne, to je Mr. Dream. Měl by bejt snadnej. Ne, určitě i bojuje stejně. Vidíš? Okamžitý knokaut. Takhle Tyson nevypadal ani nebojoval. Mike Tyson jen někomu ukous ucho, a teď ani nemá hru.

Je docela těžkej. Tváří se úplně stejně divně jako Mike Tyson. Ale nemá tetování. Nevzal si tu paní ze seriálu Head of the Class? - Myslím, že jsi out. - Jo. Kde je Mike Tyson a proč na mě tenhle mrká? Tyson asi nechce být spojován s Tysonem, protože se z něj stal psychopat. - Dáme nějaký sport!

- Dobře. - Dáme Ice Hockey. - Co je to tam nahoře za chlapy? - Můžeš si vybrat ze tří hokejistů: tlusťoch, hubeňour a obyčejný. Tlusťoch je silnej... Není tlustej, je dobře stavěnej. Mám si vybrat tým? Ty jsi USA. - Jo. - Co je to URS? - Asi Rusko. - Dívej na ten srp a kladivo. Ta hra je fakt stará. - Buď Rusko.

- Budu Rusko! - Sejmem tě! - To teda nevím. - Ukážem ti, co je Rusko zač. Nejdřív si vyber hráče. Protože hraju za Rusko, budu mít hráče nabušený na steroidech. Koukej na nás! Nejsme tlustý, jsme rusky svalnatý. - Proč jsme pomalý? - To tlusťoši bývají. Musím tě zničit. Hele, mám v bráně Jasona Vorheese. Musím říct, že na Rusáky jsou dost pomalí.

Nadělám z tebe boršč! - Máš je pojmenované? - Jo, jeden je Ivan, druhý Drago a pak Dolph a Lundgren. Jupí! - Vím, proč mě furt porážíš. - Proč? Ten náramek mě zpomaluje. Hraju pak hůř, tak jsem si ho sundal! To nesmíš!

Je kvůli bezpečnosti! To je pro lamy! - Prostě s ovladačem ukážu a... - Něco se stane... Rozbil jsi nám televizi. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Best

11

Odpovědět

Škoda že ve 4:07 zanikl ten superdvojsmysl

00

Odpovědět

Dejte nerda, toto je trapas.. sorry, ale je to tak :(

930

Odpovědět

mě baví jak se u toho tlemněj :D dobré to je

271

Odpovědět

Kdyz dojde na oldschool videohry, tak je videt, ze s napadama to jde do tuhyho...

39

Odpovědět

To video je z května 2012...

60

Odpovědět

+SriberAnd?

05

Odpovědět

+SriberOd té doby mají spoustu videí, které absencí nápadů netrpí...

40