Gremlini se vrací

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:6 274

Možná si pamatujete film Gremlins z 80. let. Malé roztomilé příšerky, které se po nakrmení po půlnoci přemění na zlomyslné a vraždící gremliny. V tomto neoficiálním fanouškovském filmu se s těmito zrůdičkami opět setkáme.

Přepis titulků

Možná vás napadá, proč to děláme. Je jim něco svaté? Zapamatují si mé děti, že je nemají krmit po půlnoci? Že je nesmí namočit a že je nesmí vzít na slunce? Pohleďte a už se nebojte. Nyní je můžete nakrmit a nezmění se. Namočit je a nerozmnoží se. Na slunci se neroztečou.

A čím to? Wing konečně udělal z mogwaiů rodinného mazlíčka. Stačí jediná injekce a vše vám doručíme až ke dveřím. Volejte ihned. Když dojde na lásku, kdo může nemilovat Mogwaie? Nyní k oblíbeným westernům. GREMLINI SE VRACÍ Dávej pozor!

Ježiši, to je elektrický bič? Tvrdí, že z nich dokázali vymýtit toho démona, ale stále jim někdo musí ukázat, kam patří. Jak říkám, vždycky budou hodní psi a zlí psi. - Ten, kterého jsi právě usmažil? - Sklapni. Omlouvám se, netuším, kde se to v ní bere. Vašemu sendviči se stala nehoda, udělám vám jiný. Budou mi stačit jen hranolky na cestu.

Myslíte, že je to něco naučí? Nejvíc se zvířata naučí, když jim udělíte lekci. Třeba pět tisíc voltů, co? Ty jsi tady vyrůstala na farmě, co? Když rodiče ještě žili, měli tu pozemky. Chovali jsme koně. Už nechováš? Doufám, že se jednou dostanu do města. Víš, města se přeceňují.

Dělám řidiče už dvacet let a věř mi... lepší jsou takováhle menší městečka. - Tady máte. - Děkuju. To je jeden z nich? Proboha, ten je rozkošný. Má jméno? Jmenuje se Trink. Je to zakrslík, takže ji držím od ostatních.

Nechci se vnucovat, madam, ale mohl bych přes noc zůstat na parkovišti? Už je po půlnoci a to se jen těžko doručují. Proč by ne, cukrouši. My tu stejně taky skoro bydlíme. Zaparkujte zboku. Záchody jsou vzadu. Mohla bych ti ještě něco přinést? A co čokoládovo-vanilkový shake? Jasně.

Podáš mi tu smetanu? Není to tak, že bych tě nechtěla pustit, věř mi. Zlato, život je někde o tom, že musíš vyžít s tím, co máš. Copak chceš? Tady máš, zrůdičko. Hej! Děláš si srandu? Omlouvám se.

Nechtěla jsem vám ho vzít. Vrátila bych ho. No skvělý! - Kam zmizeli? - Dotknula ses jich? - Krmila jsi je? - Dala jsem jim trochu shaku. No skvělý. Tohle není normální? Že tvoří kokony? Neměli by. Reklamy tvrdí, že je to bezpečný. Občas ta látka nefunguje.

Rychleji se roztečou a podobně. Ty zrůdičky můžou být vadné. Radši to hned vyřídím. Jsi moc mladá, aby sis pamatovala, co se stalo v Kingston Falls. Takže je chováte a střílíte. Řekněme,že nejsem přímo donášková služba. Spíš řeším problémy, jestli chápeš. - Ty si sedni tady dopředu. - Cože? Nevylejzej ven, dokud se nevrátím, kapišto? Zlato, co ti nabídnu?

Propána! Moment, to byla... Říkal jsem, že máš zůstat v autě! Tentokrát ti to neprojde, Curly. Proč se nedíváš, kam jdeš? Nemusíš se koukat, kam jdeš, dokud se mi nepřipleteš do cesty. Hele, kámo.

Prostě každý půjdeme vlastní cestou. Jedou do města. Dostaneš mě tam? Odbouchneme je! Tohle je tvoje auto? Jo. Já si jednoho beru. Počítejte se mnou. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trošku mi to připomíná Stranger Things ... hlavně hudbou 😄

02

Odpovědět

Přesně na Stranger Things jsem si při sledování vzpomněl. Dokázal bych si z toho představit dobrý podobně laděný seriál. Samozřejmě víc komediální než ST.

10

Odpovědět

Mithrilééé :D Tys to fakt přeložil :) Danke maximálně :)

20

Odpovědět

Na amatérský počin je to velice dobré. Osmdesátky jsou zpět. :)

100

Odpovědět

Gremliny jsem zbožňoval, jediná podstatná chyba tohohle kraťasu je, že v něm nezazní ústřední gremlinská melodie, která vám zněla v hlavě ještě týden.

22

Odpovědět

asi len tebe

03

Odpovědět

Nejde to mate to pekne dojebane. Ani funkcnu stranku neviete spravit haha...

716

Odpovědět

Super kdo si pamatuje original je podle me spokojen. Asi si to pujdu nekde stahnout a mrknu na jednicku i dvojku ktera byl mozna jeste ulitlejsi nez jednicka.

00

Odpovědět

Po stopadesátý a naposled. MŮŽETE PROSÍM K VIDEU DÁVAT ODKAZ NA ORIGINÁL?!? Dá se tam dostat přímo přez video, ale to pouze v případě, kdy video samotný funguje. Když z nějakýho důvodu nejde spustit, tak se tam člověk prostě nedostane.

45

Odpovědět

Já nevím, hmmm co tak třeba zkusit napsat na youtube: "Gremlins recall."

92

Odpovědět

+UseBrainTak nějaký videa se samzřejmě hledaj snáž, nějaký zase hůř... důležitý je, že hodit k videu odkaz na originál je 1. slušnost, 2. žádná extra složitá věc, aby to tu nemohlo bejt.

05

Odpovědět

Taky je možnost, kliknout na ikonu "youtube" v pravo dole u videa. A přímo vás to přesměruje na video.

10

Odpovědět

+Snowman'facepalm'
"Dá se tam dostat přímo přez video, ale to pouze v případě, kdy video samotný funguje."

10