H+ Epizoda 1: Jízda do podzemí

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:8 597
Dnes vám přinášíme první díl nejočekávanějšího webseriálu tohoto roku jménem H+. Jeho autorem je Bryan Singer, kterého můžete znát především díky prvním dvěma dílům série X-Men či filmům Valkýra a Obvyklí podezřelí. Ještě se snad nestalo, že by poměrně úspěšný režisér takto známých filmů zkusil své štěstí ve světě webseriálů, a proto je tento projekt ještě zajímavější.

Webseriál vás zavede do budoucnosti, kde se technologie vymkla z rukou a lidé vyměnili své telefony a počítače za jedno úžasné nové zařízení.

Přepis titulků

Transhumanismus N . Mezinárodní hnutí podporující transformaci lidského těla a tím i vývoj lidstva pomocí pokročilých technologií. Toto hnutí se často označuje jako H+ Dobrý večer. Hlavní zpráva dne: Mladá irská biotechnická společnost Hplus Nano...

Nový průlom v technologii implantátů by mohl umožnit... Počítače v mozku? Zní vám to jako sci-fi? Hplus Nano s tím nesouhlasí. Společnost právě vypustila lékařský implantát, který údajně... Jde o víc, než jen o sloučení člověka a stroje. Tyto implantáty poskytují pacientům náhled do jejich vlastního těla. Hplus dává zákazníkům přesně to, co chtějí.

A Mortal Systems má tu nejspolehlivější síť.... Problém je, že máme antimonopolní zákon. - To si děláte legraci. - Ne, myslím to vážně. Myslíte, že jednoho dne nahradí doktory? Například v naší africké iniciativě děláme přesně tohle. Mám jen jednu výhradu. Nevěřím nikomu, kdo mi chce do hlavy strčit počítač. - Obzvlášť Irům.

- Další zpráva. Světové akcie technologií se znovu propadly. Protestanti jsou součástí většího antitechnologického hnutí, které rozbouřila nedávná úmrtí čtyř lidských testovacích subjektů. Tito vědci musí pochopit, že jsme lidé, a ne jejich hračky. Stovky milionů lidí po celém světě dnes stály v dlouhých frontách, - aby mohly jako první vyzkoušet... - Počítač ve vaší hlavě. Dlouho očekávaný nástupce N54 implantátu společnosti Hplus Nano se konečně dostal do obchodů.

Může to vypadat jako halucinace, ale tohle plovoucí rozhraní má všechno, co potřebujete od chatu po video. A co když si budu chtít poslechnout hudbu? Vy všichni dospělí, kteří zvažujete implantát... - Prostě přejeďte přes ikonu hudby. - ...zvažte tohle. Tento týden byla napadena čtyři datová centra. Jeho tvůrce ho za prvé...

Ohrozili osobní údaje... ...už ho nepodporuje. Za druhé: Je už týdny pohřešovaný. S Hplus vás čeká nový svět. Vždy budete online. Vždy budete připojení. JÍZDA DO PODZEMÍ Řekl jsi Brianovi, kam jedeme?

Do hotelu Santiago. A promluvil sis s ním o těch večírcích? Žádné večírky. Jak jsem řekla, nevadí mi, když si pozve Jimmyho, ale... Podívej, tihle odjíždějí. Ahoj, vypadáme snad, jako bychom odjížděli? Zlato... To je fuk.

Stejně je to určitě místo pro elektrická auta. Tady je ale zima. Vím, že to říkám pořád dokola, ale pokud bude sněžit, když si budeme zrovna užívat léta... Šílenost. Elektrické, elektrické, elektrické. Nikdo nemá rád vodík. Tak nás objeď! Není to snad tak složité. Uklidni se!

Snažíme se najít místo stejně jako ty. Panebože! Co s těmi lidmi je? - Lee! - Viděl jsem ho. Ne, málem jsi ho zajel. Bože, všichni z toho počasí zešíleli. No super. P4 je úplně offline. Budeme parkovat v kanálech. Prostě jeď dál. Lee, jedeme. - Běž, běž...

- Jo, jedem. Co se děje? Panebože. San Francisco, USA 5 minut před tím, než se to stalo Děláš si legraci? Haló! Pořád sleduješ zápas na svém implantátu. - Sledoval jsi ho celou dobu, viď? - Nech to být. Měl jsem nastavenou průhlednost na 5 %. Ty jsi vážně hroznej, víš to?

Je to nebezpečné a naprosto nelegální. A teď jeď, díky. No tak, zlato. Už je druhý prodloužení a tam dole nebude žádný signál. Tohle bude dovolená za všechny prachy. Promiň, že jsem na tebe vyjela. Když něco řeknu, tak potřebuju... Jules...

chápu to. Jo, jasně. Chápeš to. Co to sakra? Co.... Lee. Co to je? Slyšíš to?

To je letadlo? Jules. Panebože! Panebože! Držím tě. To nic. To nic. Neboj se. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc je to tak kratky dela to WB a nemuze zaplatit noramlni serial ?

190

Odpovědět

:D Trailer k 1. dilu ? :D

190

Odpovědět

ghost in the shell? :D Deus ex? :D Sakra prace :D

Když na to koukam tak se taky divim proč je to webserial :)

201

Odpovědět

co to sakra, je? vypada to dobre, ale je to uplne o nicem (a vymluva, ze to je prvni dil tomu moc nepomuze), mohli to udelat delsi

193

Odpovědět

Deus ex like serial? Fuck yeah! Jen nechápu, proč si pro něco takového zvolili webserial, imo by bylo mnohem lepší, kdyby to bylo ve formátu normálního seirálu.
Takový JourneyQuest s tím nemá problém (má taky 2x tak dlouhý děj v jednom dílu) a navíc nepotřebuje takovou kvalitu efektů a rozpočet, jako tohle.

191

Odpovědět

Jo konečně zase nějakej apokalyptickej seriál :D

190

Odpovědět

Awesome... nemám co dodat...

191

Odpovědět

Co to jako ma být?? Tři minuty děje a pět minut titulků? S tím se jděte bodnout!! Možná změním hodnocení po sestříhání cca 15 dílů do jednoho smysluplného celku.

1913

Odpovědět


Odpovědět

Jsem si vzpoměl na Deus Ex: HR na tu část, kde lidem začnou blbnout augmentace a musíte zajít do LIMB, aby vás hodili do pořádku :) Tedy, než se setkáte s Namirem :)

190

Odpovědět

Vidíš, já si tam nezašel a bylo to v pohodě, ovladač jim nefungoval :D
That was supossed to knock me down, right?

180

Odpovědět

+SosakJá vím, když jsem to potom zjistil na Youtube, byl jsem na sebe docela naštvaný :D Namira jsem sejmul oním "No bullet, one hit" :D

180

Odpovědět

Přesně, Deus Ex jak vyšitej :)

180

Odpovědět

To jsem zkoušel asi 100x a vůbec mi to nešlo. Takže jsem ho nalákal na minu s plynem a stunoval jsem ho, dokud ho to neudusilo, šlo to celkem rychle, ale musíš mít tu augmentaci, aby ti plyn neublížil.

180

Odpovědět

ou tak to mě dostalo, těším se na další :)

180

Odpovědět

Atmosférou ma to celkom dostalo, len nemám rád tie titulky už jeden a pol minúty pred koncom kde ešte mohlo byť niečo zaujímavé :P :)

180

Odpovědět

01:26 není to kirk z gilmorových děvčat? né, že bych na to koukal...

180

Odpovědět

Škoda, docela dobrej námět. Libilo by se mi to spíš jako seriál, než webseriál kde než se něco stane, tak díl skončí :(

180

Odpovědět

Zajímavý začátek, lehce standardizovaný (teď mě napadá třeba Deus Ex) ale uvidíme, jak se to vyvine...
Btw: Už je tu zase náběh na očekávání dlouhého videa a ony jsou na konci minutové titulky... :D

180

Další