Cyberpunk 2077 – Exkluzivní záběry ze hry

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:16 327

Před dvěma dny vyšlo velmi očekávané video z hry Cyberpunk 2077 od autorů herního Zaklínače. V tomto 48 minut dlouhém videu se seznámíme se základními mechanikami hry a podíváme se na prvních pár úkolů, které, jak se zdá, půjdou řešit mnoha způsoby. Jaké z tohoto videa máte pocity? Jste nadšení, nebo spíš zklamaní?

Přepis titulků

Chodba čistá. Jdeme! Vítejte u gameplay dema nadcházejícího titulu studia CD Project Red, Cyberpunk 2077. Je to příběhové RPG s otevřeným světem, odehrávající se v temné verzi budoucnosti. Než začneme, musím něco zmínit. Záběry, které uvidíte, jsou z rozpracované verze hry. Vše, co uvidíte, se může změnit. V Cyberpunku můžete postavu modifikovat v propracovaném systému tvorby postavy. V tomto demu si zahrajeme za ženu.

Mějte na paměti, že tohle není finální verze. Chceme vám jen poodhalit, co bude možné v dokončené hře. Tohle je RPG, takže než se vrhneme na vzhled, musíme určit svou minulost. To, co vyberete, nám otevře různé možnosti později ve hře. Také můžete široce modifikovat svůj vzhled. Například tělesný typ, účes, tetování, make-up, barvu kůže a mnoho dalšího.

Ale vzhled není vše. Také můžete upravit své počáteční statistiky. Všimněte si, že jsme si nevybrali žádnou třídu. V Cyberpunku 2077 je systém volné třídy. Svou třídu si můžete během hraní upravovat. Toto demo se odehrává na začátku hry. V a její přítel Jackie, společně s netrunnerem T-Bugem, byli najati, aby našli pohřešovanou osobu.

Dívku, jejíž implantovaný lokátor se odmlčel. Chodba čistá. Jdeme! 1237 – napravo od vás. Biomon mlčí už hodinu. Radši pospěšte. Cyberpunk 2077 je RPG z pohledu první osoby. To nám umožňuje hráče plně ponořit do hry. Přístup budete mít za 2,8 vteřiny. Prolomeno.

Dál je to na vás. Órale, veď nás, jaina. Alarm vypnut. Kurva, jdeme pozdě? Je to ona? Je to náš cíl, V? Vylepšení je příliš jednoduchý. Nejspíš to není ona. Hledáme dál. Zdá se, že skupina scavengerů unáší lidi, aby z nich získala jejich implantáty. Fajn, začíná přituhovat.

Použijeme posilovač reflexů, což nám dočasně umožní použít schopnost Kereznikov. Tady jsou! V, kryj se! Tohle je Kereznikov. Chcete přídavek? Muy bien! V, kryj se! Utíká! Kryj se!

Někde se kryj! Znič tu zeď a máme ho! Vidím leda hovno! Ježíši, použij svůj skener! Nemám žádný použitelný, kurva! Už nemáme moc možností... Jeho pokoj má balkón. Použij okno nalevo, dělej! Jaina, rozptyl ho. Já zařídím zbytek. Terminado!

Tohle už nebudeš potřebovat, sráči! Podle plánku zbývá jediná místnost. Koupelna. Fakt doufám, že tam náš cíl bude. Cabrones. Asi ji mám. Je to náš cíl. Je naživu? Nevypadá dobře. ZKONTROLOVAT BIOMONITOR CÍLE To hned zjistím.

Připojím se na její biomon. Sandra Dorsett. NC570442. Máme tu vítěze. Teda budeme, pokud se dostane do nemocnice. Ty jo, má platinový trauma tým. Platinový? Tak to by sem měli naběhnout, jakmile by jen kýchla. Něco ruší signál biomonu. Co to je, T-Bug? Nejspíš virus. Najdi neuroslot, ta sračka je nejspíš na tom čipu.

Pokud ho vyjmeme, vyšle se signál a tým přiletí a pomůže nám s ní. Mám ten čip. Vyndávám ho. Hotovo. Ok, zkontroluj biomon. Zdravím, Sandro. Byl vyslán záchranný tým. Dorazí k vám za... 180 vteřin.

Biomon říká, že tu budou za tři minuty. Jako zasraná kavalérie! Vypadneme. Váš prémiový plán uhradí 90 % nákladů vašeho... Mierda! Zástava! V, řekni mi, co se děje? Jackie, airhypo! Chytej, jaina.

Je stabilizovaná. Fuera, jaina. Dostaň ji ven. Kryju tě. Ukázalo se, že virus rušil signál lokátoru. Odstranili jsme ho a pomoc se blíží. Dvě plný dodávky těch zkurvysynů právě zastavily venku! Fuera, dostaň ji ven na terasu. Odstupte! Přistáváme! Zůstaň stát!

Polož pacientku na lehátko. Ustup o pět kroků. Dělej! Řekl jsem, ustup! TT-133 řídícímu centru. Pacient NC570442 je stabilizován. Byly podány stimulanty. 70 mg dopaminu, 110 norepinefrinu a 800 fibrinu. Hej, hodíte nás někam?

Tak fajn. Přerušuji spojení. T-Bug končí. Čistý vzduch. To byl trauma tým, jakési prémiové zdravotní pojištění. Podle T-Buga nemáme moc času. Předali jsme jim náš cíl a T-Bug zmínila, že si Scavengeři zavolali posily. Vypadněme, než sem dorazí.

Mám dost eddies na novou káru. Chci něco fakt pěknýho. A co ty, jaina, asi se na tři dny naložíš do lihu. To asi mluvíš o někom jiným. Já jsem čistší než kunda v klášteře. NIGHT CITY SVOBODNÝ STÁT SEVERNÍ KALIFORNIE O 3 DNY POZDĚJI Cyberpunk je dospělou a drsnou hrou, která vám umožní prozkoumat mnoho různých interakcí se světem.

A jak jste právě viděli, tak i s jeho obyvateli. Zdravím, Night City. Hlásí se vám Stan se zásobou noční muziky. Ale nejdřív, pamatujete si na legendu Johhnyho Silverhanda? Už je to rok od jeho posledního vystoupení. A vy panáci sedící v Afterlifu, cucáte skotskou či něco lepšího, víte, o čem mluvím. Zakázka byla úspěšně splněna. Samozřejmě jsme získali nějaké peníze na rozhazování. Jak je, V?

Hele, musím s tebou mluvit. Mám novinky velký jak moje koule. Ale já mám schůzku s ripperdocem. No tak, jaina, ten doktor počká. Obleč si kalhoty na svoje culo a mazej dolu. Vstup do metra. A vezmi bouchačku. Dobře, Jackie nám řekl, že má velké novinky. Ale my dnes máme schůzku s ripperdocem. Než odejdeme, prohlédněme si náš byt. Dobré ráno, Night City.

Píseň v rádiu je od rockera Johhnyho Silverhanda. Inspiraci čerpáme ze systému Pen and Paper, který vytvořil Mike Pondsmith. Trochu jsme si to pro naše potřeby upravili. Vezměme si vybavení. Fajn, vezmeme si naši věrnou pistoli. A také naši bundu. Protože je Cyberpunk 2077 RPG, bunda nám neposkytuje jen ochranné statistiky, ale také zvyšuje naši Pouliční pověst.

Pouliční pověst je druh zkušeností, které hráč získává plněním vedlejších úkolů. Lze ji použít k odemčení nových obchodníků a nového obsahu v Night City. Fajn, jdeme za Jeckiem. Tento byt se nachází uvnitř megabudovy. Je to obří obytný komplex, který si vytváří svou vlastní komunitu. V této době se technologie rozvinula do podoby, která vám může být povědomá, ale jindy může být naprosto překvapivá.

Lidé v tomto světě používají měnu eddie. To je slangový výraz pro eurodolar. Chceme vyplnit každý detail našeho světa. Vše má svůj účel a zůstává uvěřitelné. Důležitou součástí našeho RPG zážitku je, aby byl svět interaktivní. Tady se generická reklama přetvořila na cílenou reklamu pro V. Informuje ji o nejbližším automatu, kde si může produkt zakoupit.

V tomto případě nám ukázala, kde najdeme sodu Nicolu. Odstup, udržuj si odstup! V, tvoje stará 45 je připravená. Může si ji vyzvednout. Tohle je Wilson, jeden z mnoha obchodníků se zbraněmi v Night City. Dnes si jeho zboží nebudeme prohlížet. Pořizovat a vylepšovat vybavení si můžete po celém městě. Cyberpunk 2077 se odehrává v Night City, rušné metropoli, ležící na pobřeží svobodného státu Severní Kalifornie.

Je to dystopické město, kde je násilí a útlak zcela běžný. Tvrdě pracujeme na tom, aby bylo Night City plně uvěřitelným a provázaným otevřeným světem bez nahrávacích obrazovek. Momentálně jsme ve Watsonu, bývalé industriální čtvrti, kde se zločin prolíná s penězi. Velmi silný signál? Děláš si srandu? Ten signál vypadl třikrát. Třikrát, říkám! Je to sračka.

Vrať mi moje eddie. Vylepšili jsme náš systém davu a obyvatel, abychom vytvořili nejuvěřitelnější město ze všech existujících her s otevřeným světem. Městské ulice jsou plné lidí z různých vrstev. Všichni si žijí svůj život ve svém denním a nočním cyklu. Fajn, tady je Jackie. Hijole. Ti to kurva trvalo. Připrav se, dějou se věci. Co je, Jacku?

Dexter DeShawn. Znáš to jméno? Hombre chce mluvit s tebou. Je to jeden z největších fixerů. Vidíš tu gorilu? Běž tam a dohoď nám práci, jaina. Fajn, dojdu si s ním pokecat. Orale. Budu u seňora doktůrka. Najdeš mě tam. Ukázalo se, že jsme zaujali jednoho z největších hráčů v Night City, Dextera DeShawna.

Fixera. Osobu, která zařizuje věci. Chce se sejít a probrat práci. Nastup. Uvidíme, co pro nás má. Slečna V. Je mi ctí. Jedeme.

Mám v merku pořádnou zakázku. Oproti vyčištění doupěte scavengerů úplně obří. Máš zájem? Samozřejmě, že mě to zajímá. Pověz mi víc. To rád slyším. Ale než se do toho pustíme, musím si bejt jistej. Jistej, že si ta pravá. O jaké zkoušce mluvíš?

Fajn. A o co v té zkoušce jde? Vlož si tenhle čip. Vzít si čip. Mám tu klasický příběh. Psychogang dělá, co mu jde nejlíp, a přepadne korporátní konvoj. Ukradne jim vybavení. Já potřebuju toho bojovýho robota. Říkaj mu Flathead.

Jasně, mám dost eddies, abych si ho koupil, ale s hochama od Maelstromu nejsem zrovna kamarád. Si zrovna nerozumíme, chápeš? Kdo je ta žena? Agentka korporátu. Jde po tom sráči, který gangu prodal informace o tom konvoji. Má s sebou vězně. Nejspíš hlavního podezřelýho.

Už je to dvacet hodin, co konvoj přepadli, a ona pořád nemá viníka. Už musí bejt zoufalá. Promysli si, jak bys toho využila. Máš na mě nějaký otázky? Asi vím všechno. Všechno je mi jasný. Dám se do práce. Krása, snad se moje tušení vyplatí.

Uvidíme se v Afterlifu. Takže se uvidíme v Afterlifu, jakmile to dokončím. Když se ti to povede, bude to začátek krásnýho přátelství založenýho na hromadě eddies. Vystoupit. Zdá se, že nás Dexter zkouší, aby viděl, zda za to stojíme. Chce, abychom získali vyspělého bojového robota. Místní gang ho ukradl megakorporaci Militech. K této zakázce můžeme přistupovat z několika úhlů.

Zkusme zavolat kontaktu Militechu, abychom viděli, kam to povede. Stoutová. Zdravím, slyšela jsem, že hledáš nějaké zboží. Promluvme si. Všichni sklapněte. Kde je? Vyklop to! Po telefonu?

Kdepak. Amatérka, Ježiši... První výjezd z dálnice směrem k NID. Kanalizace pod nadjezdem. Sejdeme se tam. Situace je složitá, protože zadavatelka kontraktu je agentka korporátu. Zdá se být dost vytočená. Než se do toho pustíme, bude lepší navštívit ripperdoca. Hej, krásko! Jo, ty.

Vidíš tuhle kameru? Máme nahrávku, která ti změní život! Zločin je tu běžný. Night City není bezpečné místo. Život tu není snadný. Já jsem Cindy. Mám tu pro tebe fakt boží Sucratin. Tvoje srdeční čakra se zdá být trochu rozhozená, zlato. V, jak to šlo s Dexem? Všechno je tady. Zkouknu to, zatímco na tebe budu čekat.

V? Doktor Vector na tebe čeká. Jsme na klinice ripperdoca. Ripperdoc je specializovaný obchodník, který lidem dává možnost nainstalovat upgrade jejich kyberwaru. Vicky, čilý jako vždy, starý brachu. Ahoj, V, jak se vede? Sháním upgrade.

Potřebuju posílit svoje vybavení a dát se dohromady. Opravdu? Teď? Konečně? Vicku, jde do tuhého. Mířím do první ligy. Mám práci od Dexe DeShawna. Toho Dexe DeShawna. To je tedy něco. Ale nech mě hádat. Ještě ti nezaplatil. Zaplatím ti to, do posledního centu.

Nebreč, Vicku. Eddies ti přinesu, i s úroky. Víš, že jo. Tohle je naposledy, přísahám. Sedni si. To je Kiroshi, nejlepší, co mám. Mělo by ti dobře posloužit. Připoj se. Prohlídneš si to a vybereš si, zatímco tě budu skenovat. Uvidím, co se bude dít uvnitř.

Nainstalujeme si optický skener. První třída, jak jsem řekl. Má celkem slušný skener a promítá ti obraz na sítnici. A podkožní držák zbraní. Odkaz ani není označený. Abych byl upřímný, ani netuším, kde jsem to vzal. Ale s technologií Kiroshi si to asi bude rozumět. Jsem připravená, Pusť se do toho.

Fajn, vše je připravené. Teď ta zábavná část. Strč tu svou prvoligovou ruku sem dovnitř. Přesně takhle. Díky. Trocha anestezie a můžu začít řezat. Cítíš něco? Připadám si jako u zubaře. Doktore, nech toho.

Zníš jako zubař. Pořád jen melou a melou. Neštvi mě. Pamatuj, že jsem starý a moje ruka se třese. Můžu se trochu netrefit. Na chvilku ti to vypnu, dobře? Tak to zkusíme, připojím tě. Můžeš se cítit nepříjemně. Rozmazané vidění, snížený kontrast, chyby zobrazení.

Tak jak se cítíš? Líp než kdy jindy. Se skenerem dokážeme přiblížit obraz. To je úžasné. Super, čas na skener. Navíc můžeme analyzovat určitý cíl, určit slabiny nepřátel nebo příslušnost ke gangu. Může chvilku trvat, než se to nastaví, ale málokdy tě něco okouzlí hned napoprvé.

Skener se nakonec spáruje s myšlenkovým procesorem a bude předvídat tvé úmysly. Bude to jako kouzlo. Vytáhni zbraň, uvidíš počet nábojů a získáš úplně nový pohled. Podkožní držák zbraně je propojen s naším skenerem. Ukazuje nám počet nábojů a mód střelby. Také zvyšuje zranění způsobované všemi připojenými zbraněmi. Kurva, Viktore, to není zlý. Nevím, co říct.

Řekni, že si to vezmeš a zapamatuješ si dávkování. Dvě dávky teď a další dvě za hodinu. Díky moc. Jsi boží, Vicku. Utíkej a ukaž jim, co dokážeš. A až se dostaneš na vrchol, nezapomeň, odkud pocházíš. Někteří ripperdoci provozují legální služby, jiní poskytují zboží z černého trhu. Za správnou cenu mohou nabídnout nelegální vojenský kyberware.

Kde je Jackie? Před pár minutami odešel. Prý počká venku. No páni, Kiroshi. Vick pro tebe má slabost, jaina. No tak, použij svou novou optiku k prozkoumání mého nového žihadla. Jasně, ale musíš mě pustit za volant. Jen dej pozor na lak. Kdo je ten pandejo?!

Hej, carnal! Hej, máš nějakej problém? Ten týpek vypadá jako jeden z těch scavengerů, které jsme předtím sejmuli. Něco mi řiká, že to nebyla náhoda. Jackieho auto je super výkonný stroj, jezdící na CHOOH2, superpalivo budoucnosti. Hráči mohou Night City volně prozkoumávat v mnoha různých autech, na kole a v jiných dopravních prostředcích.

Tohle nevypadá dobře. Puta madre! Vezmi volant, Jacku. Do prdele! Zdá se, že scavengeři jsou pořád naštvaní. Míří dopředu, jaina. Dej si pozor. Dostalas ho. Prudce doprava.

Zbavili jsme se jich. To bylo drsný. Kurva, co to bylo? Pandejos... Night City nikdy nespí, nebezpečí číhá na každém rohu. Dokonce i ve dne. Náhodná setkání jako toto jsou příkladem toho, jak vaše jednání přímo ovlivní otevřený svět. Radši vypadneme.

Jasně, Jackie. Myslíš, že nám už dají pokoj? Scavové? Nevím, možná. Měli by hledat nové doupě, kde se skrývat, a ne jít pro nás. Kdo ví. Jsou to divný pandejos. Sama jsi to viděla. O nadvládu nad Night City bojuje mnoho skupin, ale megakorporace jsou ti největší hráči.

Agentka, se kterou se setkáme, pracuje pro Militech, jednu z největších společností v soukromém zbrojním průmyslu. Proč zastavujeme? Chci se dohodnout s korporáty. Pamatuješ tu korporátku na Dexově čipu? Brnkla jsem jí a čeká tu na mě. Nech mě hádat, hoří jí koudel u prdele. Je zoufalá a doufáš, že toho využiješ. Uvidíme, co zmůžu.

Protože je Cyberpunk 2077 RPG, bude příprava klíčem k úspěchu při jednání s mocnými. Především u korporátů. Místo abychom tam vběhli, prozkoumejme situaci pomocí čerstvě nainstalovaného optického skeneru od Kiroshi. Tady jsou. Obhlídněme si to. Kompozitní pancíř. To auto je jak zasraný tank. Kurva!

Jo, bezpochyby je to Militech. Určitě se s nima chceš sejít? Jo. Jo, musím to udělat. Koukej tu zůstat a být v klidu. Dokud ti tedy nedám vědět. Tihle lidi jsou o mnoho úrovní nad námi. Buďme opatrní.

Stoutová. To ty jsi mi volala? Jo... Chtěla jsem. Myslíš si, že jsi chytřejší? Myslíš si, že mě můžeš vydírat, čubko? Diktovat si podmínky? Kurva, uklidni se! Co je? Už tě mám, kreténe. Jsi šílená! Kdo to je? To se dozvím za dvě vteřiny.

Je ta zasraná věc připravená? Jo, připojeno. Jsi tu sama? Korporáti nás hacknuli skrz osobní vstup. Podrobují nás programu detektoru lži. Systém dialogů v Cyberpunku 2077 je plně řízený hratelností. Ptala jsem se, jestli jsi přišla sama! Jo, jen já sama.

Jo, jen já sama. Lže. Prohledejte oblast. Poslyš, nebudeme tu celý den. Tenhle sráč, Anthony Gilchrist, prodal ti on nebo jiný sráč z Militechu informace o konvoji? Může nás to svádět k sáhnutí po zbrani.

Ale následky mohou být vážné. Pamatujte, tihle lidi jsou vážně tvrdí. Kurva, to sedí. Nic na mě nemáš. Nic! Tohle ti neprojde, čubko! Jsi mrtvá! Někdo ho umlčte. Okamžitě mě vezměte domů. Dobře, netuším, pro koho pracuješ nebo co chceš.

Ale měla bys mi dát nějaké pořádné vysvětlení, nebo tě tu oddělám. Mám nabídku. No to se podívejme. Tak to by měla být radši kurevsky dobrá. Ten gang, který vás natáhl... Vím, kde je. Mají robota, kterého chci. Dejte mi na něj prostředky a s gangem si dělejte, co chcete. Zloději jsou mi u prdele, chci toho krtka. Kreditní čip, 50 táců.

Na robota to stačí. Ten čip se musí dostat do terminálu těch zlodějů. Víc nepotřebuju. Řekněme, že to zvládneš, a pak teda máme dohodu. Fajn, jdu do toho. Zkus mě nějak ojebat a potkáme se hodně brzo. Děláš chybu. Tahle kunda je už předem mrtvá. A vezme tě s sebou. Agentka nám dala peníze na nákup robota od gangu.

Protože jsme se rozhodli zavolat agentce Militechu, otevřeli jsme si nenásilný postup tímto úkolem. Samozřejmě si můžeme zkusit peníze nechat, ale to by znamenalo, že si zboží musíme vzít silou, což by vyžadovalo pořádnou palebnou sílu. Vypadalo to trochu podezřele, un poquito napětí. Nedalas signál, tak jsem zůstal nahoře. To je dobře.

Šlo to, jak jsem čekala. Máme dohodu a teď můžeme za Maelstromy. Brzo tam budeme, co očekáváš? Korporáti neodpouští a nezapomínají. Ti zmrdi to cítí. Cítí to napětí. Proto jsou zalezlý v tý díře a modlí se ke všem svatým. Musí zboží přesunou, ale nemůžou. Tvá nová kámoška z toho obrněného SUV si vyloženě přeje, aby to zkusili.

Jak na to chceš jít? Teď se můžeme rozhodnout, jak chceme k úkolu přistoupit. Vletíme tam a vše vystřílíme, nebo zvolíme diplomatický přístup? Je to jednoduché, zaplatíme kreditkou korporátu a zmizíme. No já nevím... Ale to je na tobě. V tomto demu zkusíme diplomatičtější přístup. Smůla.

Potřebujem, aby nám to sežrali. Neznám vás. Chci mluvit s Roycem. Hlavní místnost. Čekám. Jsou pořádně připravený. Všechno je to vybavení Militechu. Psycho borgové vylepšení vojenským hardwarem v hodnotě milionů... To bude sranda. Lidi, se kterými se setkáme, jsou nebezpeční.

Jsou to členové gangu Maelstrom. Jejich posedlost modifikacemi jde i za standardy tohoto světa. Na své cestě stát se stroji se neštítí ani těch nejextrémnějších postupů. Protipěchotní mina. Šrapnelová. Má oblíbená. Docela kreativně využívají svoje vybavení. Zdá se, že z těchto starých jatek udělali svou skrýš.

Okouzlující. Další? To jako vážně? Možná jsme je měli překvapit. Na to je trochu pozdě. Teď už nás bedlivě sledují. Jdeme dál. Buď v klidu, jen nás chtějí vystrašit. Pamatujte, rozhodli jsme se robota koupit, ne ukrást. Snad to půjde rychle a snadno.

Do výtahu, ty zkurvená ovce. Je to velmi dobře chráněné místo. Dovedete si představit, co by se stalo, kdybychom použili násilí. Co je? Chci koupit robota model MTOD12. Vypadá jako pavouk. Gauč. Sednout. Kurte, mrkni dozadu, jestli něco takovýho máme. Do prdele!

Sedni si. Postojím. Když nemůžeš pohnout culo, je z tebe snadný cíl. Sedni si. Je to nutný, hombre? Nejsem tvůj hombre. Sedni! Posaď svou prdel, nebo ti proženu palicí kulku! Jackie, sedni si.

To nedopadne dobře. Do prdele... Tak super, fakt gratuluju. No tak, klídek. Dej si práska. Lepší? Tak si promluvme. Musím toho robota vidět.

Posluž si. Je to boží umělecký dílo. Ani to nemá běžnej port. Jinak fakt boží věcička, dynamické maskování a řízení napojené na lidský nervový systém. Jeho pohon je vylepšený titanovými vlákny. Může se dostat kamkoliv. Doslova. Sleduj! Plně integrované spojení, takže když začne šplhat po zdech nebo visí ze stropu, tak z toho můžeš vrhnout. Tak co myslíš?

Zaplať, ať můžeme vypadnout. Vezmu ho. Mám dvě otázky. Co se to tu do prdele děje? A kdo je, do prdele, tohle? Mám eddies tady na čipu. Máme tady 50 táců. A úplně smrdíš Militechem! Poslal mě Dexter DeShawn.

Dexter DeShawn? Dready? Pozlacenej? Ten starej tlustej zmrd? Je to von? Zaplatíme za robota a vypadneme. Kolik, že máš? 50 táců? Je to tady. Vypadněte. No, nešlo to zrovna hladce, ale nakonec dobrý, ne? Ten robot dokáže ledacos.

Ať už to bude cokoliv. Kurva. Kurva! Kurva! Kurva! Na čipu je virus! Dostává se do systému! Ukázalo se, že kreditní čip, který jsme dostali od agentky, obsahoval virus, který jim usmažil systém. Royce, jejich vůdce, je na útěku. Takhle to prostě muselo skončit. Než začneme hledat cestu ven, vezmeme čip, který ovládá robota, z těla mrtvého člena gangu.

Inspekční systém nám umožní čip prozkoumat. Můžete prozkoumat určité objekty, což vám může pomoci vyřešit úkoly. Dobře, vložme si čip do našeho slotu. Robot nás bude následovat, ať půjdeme kamkoliv. Fajn, co dalšího tu máme? Hezky, amatérsky upravená tech brokovnice. Tech zbraně dokážou prostřelit zdi a další předměty, za kterými se dá krýt. Také má alternativní mód střelby, kdy dokážete posílit střelu a udělit větší zranění.

Vypadá to, že z místnosti vede několik cest. Například tyto dveře. Ale musíte být zkušeným netrunnerem, abyste se do terminálu hacknuli. Naštěstí nám technický skill umožní rozebrat tento panel a dveřmi projít. Ve hře je mnoho schopností, které mohou hráči využít k řešení problémů. Technický skill může být použit k opravě, rozebrání a zneškodnění zbraní, se kterými se můžete setkat.

A my tudy taky projdeme. V tento moment odemkneme schopnosti postavy na pokročilé úrovni, abychom ukázali další mechaniky, které tu najdete. Já ho do toho zatáhl a já ho z toho taky dostanu! - Dostaňte je! Nalevo! - Kryj se! Jedním z nových zbraňových modulů je systém odrazového míření, který je napojen na naše oči.

Umožňuje to hráči odrážet kulky od zdi a tak zasáhnout kryjícího se nepřítele. Už máš dost, pandejo?! Chcípni! - Kdo jsi, kurva? - Pinche kuřbuřti! Granát! Kryjte se! Do prdele! Toto je další systém, který odhalí nepřátele za zdmi.

Spolu s penetračními náboji naší brokovnice je to smrtící kombinace. Zřejmě jsme našli něco dalšího. Tohle je chytrá puška. Je to jedna z pokročilejších zbraní. Umožňuje kulkám vyhledat a zacílit nepřítele. Je to jedna z mnoha zbraní, které hráči mohou získat. Zbraně jsou tvořeny moduly. To umožňuje modifikaci a vylepšování.

Můžete si být jistí, že najdete něco, co vám bude vyhovovat. Tuhle chodbu hlídali tvrdší parchanti. Asi to musí mít nějaký důvod. Zkurvysynové! Kurva, naběhni jim z boku, CJ! Ježiši Kriste! Moje nohy! Jen připomínám, že vše, co jste viděli a uvidíte, včetně této funkce, kterou vám ukážu, je z rozpracované verze hry a může se to ještě změnit.

Hlídáme všechny východy? Zkusíme něco jiného. Sejmeme tohohle chlápka a připojíme se do jeho neurálního slotu. Když se ve světě Cyberpunku připojíte k síti, máte přístup ke všemu, co spojuje.

Skrz toho člena gangu jsme připojeni k místní síti tohoto úkrytu. Tohle je personální systém budovy. Zaměřme se na skupinu, jejímž členem byl. Odtud můžeme spustit software, který ovlivní celou skupinu. Odemkneme schopnost, která umožňuje rychlé hackování. Dobře, je na čase vám předvést naši novou pokročilou schopnost. S rychlým hackováním a využitím zadních vrátek, které jsme si odemkli, nainstalujeme virus, který naruší komunikaci mezi členem gangu a jeho zbraní.

Znemožní mu to střílet. - Co, to kurva... - No to je skvělý... Očividně má potíže. Hezky. Někteří možná tyto čepele poznáváte. Také můžeme provádět dvojitý výskok a odrazy od zdí. To z nás dělá velmi hbité a rychlé zabijáky. Obhlídnu to tu.

Super, právě jsme našli korporátní tech pušku. Korporátní zbraně patří mezi naprostou špičku. Prohlédněme si ho a zkusme zjistit, co se děje. Vypadá to, že je Royce zpátky a připravený. Má obrněný exoskelet. Toho tak snadno nedostaneme. Naše zbraně nezpůsobují příliš zranění, protože ho chrání autonomní štít.

Naštěstí náš sken odhalil slabé místo. Když na něj zaútočíme, vyřadíme ho ze hry. Do prdele... kryju tě. Copak? Najednou jste v prdeli, co, vy kundy? Spálim vás na popel! Co to kurva je?! Už je bez štítu. Tak ho dodělejme. Copak?

Najednou jste v prdeli, co, vy kundy? Doražme ho a dokončeme to tu. Nebyl to nejsnazší průchod, ale robota máme a Dex bude šťastný. Ale zamyslete se, co by se stalo, kdybychom se nesešli s agentkou Militechu? Nebo Royceovi řekli o agentce a jejích plánech? Nebo se rozhodli koupit robota sami? Je tolik možností. Každá ponese následky, které se ponesou herním světem a vaším příběhem.

A to byl jen jeden úkol. Vypadněme a dokončeme naši práci. Už bylo na čase. Vypadneme. Hele, měli bychom spolupracovat častěji. Ten čip měl virus. To nebylo zrovna taktní. Nastrčila jsi mě tam. Vyjebala jsem s tebou, tys vyjebala s gangem a někde na začátku někdo vyjebal s korporací.

Chápeš, jak to funguje? Jen korporace dostane to, co chce. To si zapamatuj a pouč se z toho. A možná za pár let budeš tam, kde já. Budeš sledovat, jak jiní dělají špinavou práci. Budu vyjebávat s každým, kdo pro mě pracuje. Je na čase jít, jaina. Zavoláme Dexovi a řekneme mu, jak to dopadlo.

Má drahá V, jak to vypadá? Zdravím, pane Dexi, držíte nám stůl v Afterlifu? Popravdě, držím. Věřím svému úsudku. Tak to jste dobře udělal. Výborně, slečno V, výborně. Uvidíme se tam. Kurva, nevěřím tomu, jaina!

Dostali jsme se do první ligy. Teda, spíš jsme si otevřeli dveře dokořán. Ale já teď akorát chci otevřít láhev skotský. Ale ne! Ne další třídenní chlastačka! Por favor! Musím tohle město poznat, Jacku. A nejen se zbraní v ruce. Jsem na křížové výpravě. Ámen, jaina.

Dokončili jsme práci. Ale náš příběh teprve začíná. Tímhle zakončíme naše gameplay demo. Díky za sledování. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý den, přeložíte i nový včerejší gameplay trailer Cyberpunku 2077?

00

Odpovědět

Odpovědět

Zdravím, můžu se zeptat, proč je video ''dočasně nedostupné''?

01

Odpovědět

Ahoj, bohužel řešíme technický problém, snad během dneška už bude zase dostupné.

00

Odpovědět

+XardassDobře, děkuju za info a přeji hezký zbytek dne! :)

00

Odpovědět

Jsem zvědav, kdy takovéhle hry budou VR a online.

21

Odpovědět

Gameplay vypada skvele doufejme ze to vyjde v kvetnu jak zaklinac 2 a 3 :)

20

Odpovědět

Nemám rád Poláky ale dělat hry umí je to jedna z mála herních společností co dělají hry srdcem:)

26

Odpovědět

heska

01

Odpovědět

Vypadá to ,že si vzali inspiraci z Borderlands II nebo mě to silně připomíná,která je mimochodem jedna z best her.

39

Odpovědět

krista boha to muselo byť práce...

81

Odpovědět

Pecka :)

111

Odpovědět

Kulervouci

172

Odpovědět

Aspoň takýto gameplay je fajn, aj tak nemám mašinu ktorá mi tu hru spustí...

211

Odpovědět

Kde to mam zaplatit???

410

Odpovědět

To mi snad děláte schválně, teď jsem to dokoukal bez titulků. :-D No nic, tak si to dám ještě jednou, díky za překlad.

281

Odpovědět

Ja prvý krát bez tituliek, druhý krát s komentárom od Vortexu a teraz to vidím na tretie pozeranie :D

22

Odpovědět

Ja si to koupim, i kdyby to melo zustat takovy, jaky to je ted. Neverim tomu, ze po Zaklinaci by nam Polaci udelali nejakou spatnou hru, navic kdyz to vyvijeji tak strasne dlouho.

412