Epizoda 6Inhuman Condition (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:5 196

Je tu Lincovo druhé sezení a je potřeba vyjasnit si pravidla, podle kterých se bude hrát.

Přepis titulků

Líbí se ti, co vidíš? Jsi směšný! Že tě můžou držet zavřenou v tom domě daleko od města? Ani náhodou. Poldové kontrolují lidi, jestli nejsou chodci, musím vypadnout! Máte to tu pěkné. Asi dobře vyděláváte. Musíme si projít podmínky vašeho léčení, kterým možná zcela nerozumíte.

Pane Lincolne? Můžete se posadit? Tak jo. Do mě. Zaprvé... Minulý týden jste odešel uprostřed sezení. To možná porušuje podmínky vaší dohody se soudem. Dobře, nebudu vám utíkat.

Dál? Máte předepsaných šest týdnů sezení. Pak přijde na řadu mé zhodnocení. A je možné, že doporučím další sezení. To takhle rýžujete prachy na lidech jako jsem já? Budete si mě držet napořád, nebo... - Nebo vás nakonec odstřihnou? - To záleží na vás. A na vašich volbách v následujících týdnech. Safra, tyhle nejednoznačné cvokařské kecy máte skvěle nacvičené.

Chápu, proč vás má systém rád. Bílá žena ve středních letech, která nikoho neohrožuje. Bisexuální, takže máte z krku politickou korektnost. Máte to dobré. Doporučila bych vám, abyste to začal brát vážně. Beru vás hodně vážně, doktorko. Pěšec je jedna z nejsilnějších figurek, když s ním umíte hrát. Přesně jako vy. Ale jde o to, že...

Buď jste podvodnice, co vysává prachy ze systému, což mi přijde vtipné, nebo si myslíte, že můžete něco změnit. A ať už vám jde o třicet stříbrných nebo o poplácání po zádech, potřebujete vy mě víc než já vás. - Je dost možné, že skončíte do vězení. - Myslíte, že z toho mám strach? Hned teď můžu napsat, že nespolupracujete. Do konce týdne byste měl svou vlastní celu.

Zkuste to a můj právník vás pohřbí. Myslíte, že se bojím Cala Tulleyho? Dostal už větší draky, než jste vy, madam. - Znáte ho dobře? - Proklepl jsem si ho. A proč jste si ho vybral? Cal Tulley v minulosti zastupoval lykany, kteří byli násilní a nesnášeli lidi. Nejznámější je bombový atentátník CPL z roku 1989.

Proč by tento muž přesedlal ze zastupování velkých ryb nelidských teroristů... k vám? Tohle srovnání mi nesedí. Ve válečné zóně neexistuje terorismus, jen vzpoura. - Vy považujete Ameriku za válečnou zónu? - V devadesátém osmém byla. Kdyby Centrum pro lykany nebylo vyhlášením války, nikdo by ho nebombardoval. To je velmi extrémní pohled na věc. Jediným důvodem pro CPL je kontrola a sledování mých lidí.

Seznamy lykanů, bezpečné zóny a podobně. V devadesátém sedmém podali návrh, který by nás definoval jako nelidi. Co vám na tom záleží? Za člověka se nepovažujete. To není důvod, aby nás vláda připravila o základní lidská práva. Tak by ten návrh totiž dopadl. Takže věříte, že násilí mezi lidmi a lykany je oprávněné? To jsem nikdy neřekl. Násilí není nikdy oprávněné.

Sympatizuji s vaším filozofickým postojem, pane Lincolne. Opravdu, kdybych byla lykan... Dovedu si představit, že by mě lákaly organizace jako Nadřazení lykani. - O nadřazenosti jsem nemluvil. - To byl příklad. Jen říkám, že s vámi sympatizuji. A myslím si, že jste měl dostat lykanského terapeuta. Ale já nejsem váš nepřítel, pane Lincolne. Nemám zájem být ve vašem projektu, co vám zahřívá srdíčko.

Proklepl jsem si vás. Spousta ocenění za práci s všemožnými nelidmi. S upíry, chodci, všemi možnými zrůdičkami. Pozornost vám nevadí, ale já nemám rád lidi, co si myslí, že za nás můžou mluvit. - Nemluvím za lykany a nikdy... - Ale mluvíte. Mluvíte přes nás a táhnete k sobě pozornost. Možná si myslíte, že nám pomáháte. Ale my vás nepotřebujeme, ani nechceme. - Lincu... - Uděláme si v tom jasno. Nerespektuju vás.

Myslím, že jste pokrytec se spasitelským komplexem, ale budu sem chodit. A hodinu budu poslouchat, jak mluvíte o ničem. O zvládání vzteku, o čem jen budete chtít. A pak odejdu. A až tohle skončí... nebudu si ani pamatovat vaše jméno. Co kurva říkáte na tohle dodržování pravidel? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zlý Kůň považuje Lincolna za toho blba v čajovně, co jednou studoval filosofii a vykopli ho v prváku, protože všichni byli tak strašně blbí, že si nevšimli jeho geniality, když jim při přednáškách o etice mlel furt jenom o Nietzschem, kterýho si navíc zapaamtoval špatně.
Zlý Kůň zná pár takových lidí.
Zlý Kůň ví, že jsou to do jednoho debilové.

10

Odpovědět

mě se ten seriál moc líbil :) taky prosím pokračovat

33

Odpovědět

Ale jo, šlo to. Akorát časování titulků trošku utíká.

01

Odpovědět

Můžeš být trošku konkrétnější? Kontroloval jsem to a nenašel jsem vážnější výkyvy. Akorát je tam několik titulků, které musely být kvůli délce nataženy, aby byly čitelné.

11

Odpovědět

+XardassRadši jsem se kouknul i na ostatní videa, jestli to není jen u mě... A vypadá to, že asi bude problém u mě. Třeba tady hned třetí titulek je tak o 0.500 posunutý, dále v čase 1:52 - můžeš se kouknout, jestli souhlasíš? Při prvním zhlédnutí se mi zdál posunutý každý čtvrtý, pokud jsi teď nic neupravoval, bude nějaký záhadný problém na mé straně. :-)

01

Odpovědět

+OlafDarkNic jsem mezi těmi příspěvky neupravoval. A ty titulky, o kterých mluvíš, mi přijdou celkem v pořádku. Tak nevím :)

21

Odpovědět

Bolí mě u srdce z toho, jak je tento fantastický, psychologický a s naším světem paralelní seriál podceňovaný. Rád bych, Xardassi, abys věděl, že netrpělivě čekám na každý dalším díl a opravdu prosím abys nepřestával překládat.

147

Odpovědět

I já, baví mě to :)

81

Odpovědět

Díky, taky mě mrzí, že je to nedoceněné, ale rozhodně tento seriál překládat nepřestanu – to se prostě nedělá, přeložit pár dílů a kvůli podprůměrnému hodnocení s tím seknout a vykašlat se tak právě na ty lidi, kteří ten překlad oceňují nejvíce :-)

102

Odpovědět

+XardassPřesně ták.

21

Odpovědět

Me se to libi, jen bych chtel aby se to projevilo do full serose.. nakej takovej outbreak style

24

Odpovědět

To je tak strašně nudnej seroš, nemám nic proti "konverzačním" seriálům ale tady se nic neděje.

35

Odpovědět

žlábku, tak se na to nedívej. Nebo sis to zaplatil a serou tě zbůhdarma vyhozený love?

32

Odpovědět

+mykanecasi máš pravdu, s tímhle seríálem končím

32