Epizody 19–22Inhuman Condition (S01E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:3 477

Všichni mají svá tajemství, ale některá začínají vyplouvat na povrch. Další čtveřice dílů seriálu Inhuman Condition.

Přepis titulků

Ahoj. Ahoj. Co to je? Nemůžeš... zvednout ruce nad hlavu, Rachel říkala... Ty teď mluvíš s Rachel? Jo. Po tom, co se ti stalo, jsme zůstali v kontaktu. - Wille... - Michelle... Z nemocnice mi nezavolali.

Nevím, čím jsem si to zasloužil. Já... Nechtěla jsem mluvit. - Protože jsem měl pravdu o Lincovi? - Robert Lincoln mi zachránil život! Kvůli němu se tohle všechno stalo! Vypustil jsi jeho jméno ve spojitosti s Nadřazenými lykany. Namířil jsi na něj těmi psychopaty, jako by byli zbraň. To je směšné!

A prosím, neútoč na mě, protože nesdílím tvou deziluzi, že tví pacienti jsou co? Vzácné kytičky, které potřebují zachránit? Jediní lidé, kteří to o Lincovi věděli, jsme byli my dva a lidé z jeho kruhu. Vím, jak přemýšlíš, a to mě děsí. O tomhle přesně mluvím. S těmihle hajzlíky se potýkám v práci pořád. Děsí mě, že tomu grázlovi věříš. Ve svých představách jsi z něj udělal teroristu a sociopata! Ale on je terorista, Michelle!

Jeho přátelé něco plánují nebo plánovali a tohle se kvůli tomu stalo. Ti lidé se ho pokusili zabít. A mě taky. Málem jsme zemřeli kvůli tvé paranoie, Wille. Jdi do prdele. Jdi do prdele. Jako fakt. Snažím se tě chránit. V tomhle nemůžeš pokračovat.

O co ti vlastně jde? Koho se snažíš chránit? Staráš se o tyhle pacienty, kteří na tebe zvysoka serou. Ale tvá dcera... - Máme dceru. - Vypadni. Tohle tě zabije, Michelle... Musíme si promluvit. Jo. Vím, že tě nepřepadli.

Táta mi to řekl. No jistě... Nejsi na něj snad naštvaná? Proč mu musím volat, když chci vědět, co se děje? - No tak... - Miro... - Nedělej to. - Dospívání je složité. Ne, mami! Nemusíš s tátou spát jen proto, že mu chybíš. Lidi se o sebe dokážou postarat.

Proč ti to musím říkat? Kde se to bere? No tak, já se snažím. Ne, nesnažíš. Já se snažím. Rachel se snaží. - Ale ty se schováváš. - To není pravda. Ale je. Ale je. Už se mnou vůbec nemluvíš. Nemluvíš se mnou o práci.

- Nemluvíš se mnou o mámě. - Hej! - Nevím... - Nechci náš společný čas promarnit. Proč se tak bojíš mi cokoliv říct? Víš, že jsem vždy na tvé straně. Nechci, abys měla strach. Ale já mám strach! Hrozný strach. Pořád. A nemůžu přestat. Jsem na druhé straně země a nevím, jak vypadá tvůj život.

A... Musíš mě pustit dovnitř. - Dobře. - Jo? Opravdu se bojím. A jsem pyšná na to, co děláš. Opravdu. Je to skvělé. Ale... Kdyby se ti někdy něco stalo... Tak já ti řeknu úplně všechno. - Prosím!

Jdi na to. - Budeš toho litovat. Miro... Jsi to nejlepší, co jsem kdy stvořila, víš to? Jsi lepší než cokoliv z mé kariéry. Sklapni, tohle nedělej. Mazlení? Ano, prosím. Naučila jsi mě, jak být ženou. Díky tvé práci jsem tím, kým jsem. Tak mě ani mámu nenech to zničit.

A dávej si pozor. Proboha! Když budeš mrtvá, svět nespasíš! Odkdy jsi tak skvělá? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se serial libí a divam se na něj pravidelně. Dlouho už me něco nezaujalo tak moc, ze to mam pořád vytažené v záložkách

71

Odpovědět

Já chci další díly! Teď! :D

71

Odpovědět

Xardass prohrává svůj boj a snaží se co nejrychleji ukončit už tak trápící se seriál na videačesky. Jak, kdyby se, na cílové rovince objevil klopýtající kůň.

610

Odpovědět

...který doběhne do cíle a nakonec dostane aspoň cenu útěchy. Co se dá dělat, seriál tady velký úspěch nezaznamenal, to se občas stane. Snad aspoň rozhodnutí urychlit jeho vydání bude jeho divácká základna vnímat pozitivně :-)

42

Odpovědět

+XardassA ta slíbená jedna kvalitní epizoda už proběhla, nebo se na ni ještě můžeme těšit? :-)

33

Odpovědět

+MoggsHledej, šmudlo :-) Ale teď vážně, moje nejoblíbenější epizoda se tu objeví příští týden.

13

Odpovědět

+XardassXardassi, nic si z toho nedělej.
Bohužel je v populaci převaha určitého typu lidí, to se změnit nedá.
Žádná cena útěchy, nutno zatnout zuby a bojovat dál — boj s blbostí se sice vyhrát nedá, ale je nutno nepřestávat bojovat, jinak se v těch sračkách utopíme.
Poděkování za další díly, děsím se toho jak to skončí.
(jako obvykle 100 %)

74

Odpovědět

+XardassOno by to zas tak špatné nebylo, to jenom že v jednotlivých epizodách se toho moc neděje. Když jich zkouknu víc najednou, tak se mi to i docela líbí.

70

Odpovědět

+Calybos4391"Problém" byl i v pomalém rozjezdu. Teď se v prakticky každé epizodě dějí výrazné zvraty, včetně "totálního nebezpečí" Tamary. Je vcelku pochopitelné, že to hodně lidí negativně naladilo nebo odradilo. Ono to z počátku dlouho vypadalo i jako trochu jiný seriál, možná až příliš dlouho.
Mě to teda zaujalo a udrželo od začátku a líbí se mi to teď ještě víc, ale myslím, že kdyby sestříhali pár dílů a celkově to zkrátili nebo jinak rozdělily ty zvraty, oslovilo by to víc lidí.

00