51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:1 462

Nová verze Souboje titánů se v kinech objeví už na začátku příštího měsíce, což znamená jediné - Louis Leterrier vytáhl do boje s nejtěžším možným kalibrem. Místo trailerů, které, ač byly skvělé, už nemají moc co ukázat, se tak na internetu povalují přímo celé filmové scény, díky nimž si snáz uvědomíte, že tohle se prostě musí vidět na velkém plátně s uřvanými repráky ustavičně útočícími na vaše ušní bubínky. Bohužel, zároveň vám dojde, jak zdrcující vliv bude mít na celý snímek rozhodnutí Palace Cinemas uvést ho pouze s dabingem. Čert aby je vzal! Problémy zítřka však nechte na svých budoucích já a pro dnešní den se na krásné dvě minutky (přesně tak, součástí příspěvku jsou DVĚ videa) odeberte do stylově ztvárněného Řecka v doprovodu věčně napruženého Persea, čarokrásné Andromedy a lehce zvláštní Ió aka Gemmy Arterton. Nemůžu si totiž pomoct, ale tahle britská kráska (pěkná opravdu je) prostě neumí hrát. Prkenná byla už v Bondovi, nepřesvědčila ani v trailerech a jiných ukázkách z Prince of Persia a tady to asi taky nebude žádná sláva. Ještě, že tu máme Sama Worthingtona, jemuž role ublížených týpků vyloženě sedí.

 

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to rozbitý! :)

180

Odpovědět

I Palace Cinemas to nakonec (udelali to ale opravdu na posledni chvili; tusim, den pred premierou) zmenilo a obe verze uvadi s titulky. Diky bohu!!!

180

Odpovědět

Teď jsem koukal na program CineStaru v ČB a 2D i 3D je s titulkama :)

180

Odpovědět

xxENDxx: No, co se CineStaru tyce, tam netusim. Cinema City by nicmene melo nabidnout i verzi s titulky. Snad. Ta ale bude podle vseho 2D. Coz paradoxne neni vubec na skodu!

180

Odpovědět

a co ostatní multiplexy? taky jen dabing? jestli jo, tak budu HODNÉ naštvanej... na nějakýho vojtu kokotka zvědavej fakt nejsem... nemluvě po kvalitě zvuku

180