JourneyQuest - 1x01 - Kupředu!

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:8 233

Absolutním vítězem Souboje webseriálů se v kategorii komedií stal JourneyQuest. Proto se s ním budete od dnešního dne na našem webu setkávat pravidelně každé úterý a sobotu ve 20:00 a dnes přidáváme pro připomenutí i pilotní díl, který jste už nejspíš viděli. Druhou epizodu najdete o příspěvek výše.

Journey Quest je sedmidílný komediální fantasy seriál, který vypráví o výpravě opravdu nezvyklé družiny na cestě za pokladem. Během jejich pouti se dočkáme zajímavých zvratů, neobvyklých reakcí a samozřejmě spousty humoru. V dnešním prvním díle se seznámíme s hlavními postavami a nastíníme si základní příběh.

Přepis titulků

Bard? Bard? Bardská imunita? Ne? Brambora! Velbloud! Jak je to slovo? Bard! Bard!

Bard. JAZYKY ...taky chrání naše bardy. A zabraňuje, aby je člověčáci a víláci zabili. Zdravím! Ahoj. Ano, jsem bard. Ano, a...

a... zkoumám eposy. Grellnock Lebkolam. Se dvěma L. Yart Trhač-dětí. Píše se, jak to zní. Můžete mi říct, co se tu stalo? Dostane se to do eposu? Mohlo by. Jo. Všechno to začalo soubojem čarodějů! Souboj čarodějů?

To je skvělé. Jak k němu došlo? Elfka byla celá blázen do našeho šamana. Dělala na něj oči, vysílala signály. Chápeš? On ale stále odolával jejím děvkovským praktikám! Co? To čaroděje úplně rozzuřilo! A vyzval ho přímo tady. "Na život a na smrt," zahřměl.

Jako bych to stále slyšel. To udělal Perf? Žlutý hábit? Jeho klanová čest byla zpochybněna. Šaman přijal výzvu. Pak nebe potemnělo mocí jejich tajemného umění! Ne, nepotemnělo. Ale Kurn, to je náš šaman, ho srazil salvou blesků!

A elfka pak začala: "Vezmi si mě přímo tady, ty zelený hřebče." A pak, zahanben porážkou, čaroděj zahřměl: "Zhyň ve hněvivých plamenech mého... hněvu!“ A pak vyslal celou armádu... - ...vražedných... elementálů. - Vražedných elementálů! A... a... A ti přicházeli a přicházeli v obrovských vlnách...

...vražednosti! Všechny jsme je zničili našimi... pěstmi. Mimochodem, po smrti se rozplynuli, proto je tu nemůžeš vidět. Víte, že lhát bardovi, nosí smůlu? Tvoje družina šla tudy. Směrem k řece, víc nevím. Co se doopravdy stalo? Co se doopravdy stalo ~před dvěma dny~ Tak!

Zůstaň v klidu! Nebraň se! Tak jsi hodný! Pořádně nasaj tohle povzbuzení! Hej... Je už pryč? Špatný nápad... Pojď.... Jdeme zachránit našeho čaroděje. Epizoda 1 Kupředu!

Já jsem čest! Superfluousi, doufám, že ses nesnažil upustit od našeho úkolu, že ne? Ne, ne, ne, ne.... Byl jsem na průzkumu. Značkování keřů, hledání cest... Přijde mi, že potřebuješ trochu víc povzbuzení. Ne, ne, ne...

Neblbni. Jen ne povzbuzení. Slitování? - Slitování? - Slitování. Ale Perfe, na to, abych se slitoval, jsem příliš odvážný. - Co? - Ne, nebraň se. Pořádně nasaj to povzbuzení! To stačí. Už to pochopil. Už zase... Kupředu!

Naro... ahoj... S Glorionem jsme tu právě probírali taktiku. Strategie a tak... Krvácíš... Nebo to tak jen vypadá. Víš, že pracuju na novém kouzlu? Nejspíš se ti bude líbit. Kouzlo černého hábitu.

Dobrá, možná modrého. Ale stejně je to velmi pokročilé. Tady to je... Našli jsme to! Chrám všech zkáz. A někde uvnitř... je můj meč. Kupředu! Vždycky musí ječet... Překlad: Mithril www.videacesky.cz Zkusím to ještě jednou.

- Pořád točíme. - Točíme znova od začátku. Zkoušíte mou trpělivost?

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten mág mi přípomíná Mrakoplaše ze Zeměplochy :-)

260

Odpovědět

No, třeba Troopers je tak 100krát lepší.

204

Odpovědět

Mně se to teda líbilo hodně :D

203

Odpovědět

Ale ja sem taky nudnej

182

Odpovědět

Nuda

1912

Odpovědět

Děkuji moc za překlad. Tento miniseriál mám moc ráda, ale nikdy jsem si nenašla čas, přeložit si některé úseky, kterým jsem moc nerozuměla. Skvělé, že se objevil tady :-).

182

Odpovědět

Dokoukala jsem do 4:50. Nebudu koukat dál.

1813

Odpovědět

Beru zpet "jen proto", ale mam pocit, ze to tomu hodne prispelo

184

Odpovědět

Proc mam pocit ze ten serial vyhral jen proto, ze byl na prvni miste?

1813

Odpovědět

Scrapy: To by řekli spíš mighty. ;-) A na YouTube mají u epizod oficiální anglické titulky, takže je pravděpodobnost chyby malá.

181

Odpovědět

nebylov 6:10 spis "might sword - mocný meč" než "my sword"

183

Odpovědět

To sem jedinej, komu to přišlo o ničem?

1814

Odpovědět

Skvělé! Mrakoplaš!

183

Odpovědět

Děkuju mnohokrát všem lidem co hlasovali pro tohle ;) Je to fakt super dobrodružnej seriál a těším se na další díly.

185