Bardská imunitaJourneyQuest (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:5 732

Dnešní díl je trochu retrospektivní. Podíváme se blíže na postavu bardky, která na začátku zpovídá orky a která se v několika dílech mihla. Také se vysvětlí pár nejasností v příběhu, které vám dříve nemusely hned dojít. A objeví se tajemná postava v černém z minulého dílu.

Přepis titulků

Ještě dřívěji... Družina stále nenašla Chrám všech zkáz, kde tajemný Meč bojovnosti není! Už sleduji tu družinu přes rok, a oni za tu dobu neudělali nic ani vzdáleně hrdinského. Toho velkého zřejmě zajímá jen zabíjení orků. Asi chce udělat nějaký rekord. Tohle je nejspíš ta nejméně hrdinská družina v historii!

Jeden by si mohl myslet, že to ta ďábelská ředitelka, prolhaná dračice, co se páří s džiny, věděla a poslala mě na něco, co není ani trochu hrdinské! Do hajzlu! Háje! Šukat! Kozy! Já jsem čest! Dneska vstali brzo. Superfluousi, doufám, že ses nesnažil upustit od našeho úkolu, že ne?

Ne, ne, ne... JourneyQuest Bardská imunita Orkština - Běžná konverzace Poskvrněný / jedovatý Přístřešek / jídlo 45. Orčí značka 45. Všechny zabít a spálit těla. Kruci!

Tohle byste měli vidět. To je hádankový sloup. Najděte a poražte Strážce, abyste vstoupili do Chrámu všech zkáz. Proč mě sleduješ? Sleduju? Nesleduju... Nikdy jsem tě neviděla. - Sleduju je, už od... - Odměna je moje! Kdo tě najal?

Pro koho pracuješ? Pro historii? Bard... Bard... Jsem bard. Bardská imunita. Ano. Dobře. To je správné rozhodnutí. - Zabít barda nosí smůlu. - A taky je s tím moc papírování. Navíc si nechci zašpinit meč. - Zaznamenávám eposy.

- Jdi mi z cesty. Sleduješ je dlouho? Zmínila jsi něco jako odměnu. Kdo ji vypsal? Promiň, měsíce jsem s nikým nemluvila, protože by to mohlo ovlivnit ságu. Ale dokud do děje nevstoupíš, tak si můžeme promluvit. Přestaň mluvit, nebo zemřeš! Ale víš, že je v pořádku, když si promluvíme? Protože jsi ještě nesehrála žádnou roli, pokud sehraješ, už to nepůjde kvůli té věci ohledně Velké Tenet, což je volovina, pokud tě zajímá můj názor, ale protože jsi nevstoupila, je to přijatelné.

- Mohla bych dostat rozhovor pro epos? - Zase tolik papírování to není. Kam ti idioti jdou? Kam si myslíš, že jdou? Hrozně ráda bych věděla, co si myslíš. Vlastně o hrdinech obecně. Kdo bude hlavní hrdina, kdo zemře? Obecné sexuální napětí, vývoj postav, emocionální zvraty a tak dál, tři tečky.

Hej! Nechceš cestovat společně, dokud nevstoupíš do děje? Ne. Nemůžu uvěřit, že mě praštila! Udělám z ní tlusťošku. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Jak napovídá název hádankový sloup. Hádám, že to dává smysl.

Bu bu bu!

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bardka se mi nějak záhadně zalíbila, ale mám pocit, že bude asi tak dobrá bardka jako Glorion rytíř :D

191

Odpovědět

Bonusová scéna nejlepší část tohohle dílu :D

180

Odpovědět

tá bardka je strašne nesympatická

187

Odpovědět

Už to tu bylo několikrát zmíněno ale já si to přesto neodpustím.....pro fanouška Pratchettovi Zeměplochy je tenhle seriál opravdovej balzám.A navíc se na ženské představitelky dobře kouká a to je vždycky pozitivní ;) Mimochodem postava bardky mi přišla opravdu vtipná.

182

Odpovědět

Skvělý díl, ukazující na vyšší propracovanost. A navíc bonus - první vystřižená scéna která mě pobavila.

181

Odpovědět

Bratricek: Taky mě to hned v prvním díle praštilo do očí. Ale kupodivu mi to vůbec nevadí :).

181

Odpovědět

Bratricek: Zajisté a přidej hlášky z Mortal Kombat, Herous III? a tak dále ;-) :DD

182

Odpovědět

Pro labužníky:
Všimli jste si té enormní inspirace Zeměplochou od Terryho Pracheta?
Bláznivý čaroděj co neumí kouzlit a pořád se snaží utéct
Mluvící meč, který bojuje sám a má oplzlé hlášky - a vůbec ho neměl čaroděj mít
Hlupák rytíř který chce jen zabíjet
Vrah, který musí hodně papírovat kvůli cechu(geniální myšlenka Zeměplochy)
A ta bardka s její protekcí - tedy volná variace novinařiny je taky styl Zeměplochy, i když si přímo takovou nevybavuji.
Holt je vidět že čtou kvalitní materiál.
Díky, Sire Prachete :-)

192

Odpovědět

MMM
"so making her fat" - tak ona ji ta ženština v kápi praštila, a ta bardka z naštvání pronesla tuhle frázi, že ji pak v eposu popíše jako "tlusťošku".
Teda to se domnívám, no a z toho co jsi psal/a, se mi zdá, že ses trefil/a, ne?

180

Odpovědět

Jenom dotaz k překladu. Jak se pozná, co znamená ta poslední věta? Předpokládal jsem, že je tam "so making her fat," a nenapadlo mě dát si to do souvislosti s tim, že by to tak chtěla napsat...

180

Odpovědět

Nechci strašit, ale já se do té bardky asi zamiloval... :)

182

Odpovědět

Konečně se mohla bardka nějak projevit, pro mě to byl moc fajn díl. Jenškoda, že se tam neobjevilo víc toho "párka"

181

Odpovědět

Jirka a JL: Když o tom tak mluvíte....:-D...Moje chyba no...se omluvuju

180

Odpovědět

pro mě nic moc , nejradši mám Glorina a ten mi v tomhle díle chibí .

187

Odpovědět

Chamiel: Ani ne, říká: "bardic immunity", ale rychle, takže se ti to s tím c pletete dohromady..

180

Další