Justin Moore - How I Got To Be This Way

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:4 665
Dnes jsem si pro vás připravila song od jednoho z mých nejoblíbenějších country zpěváků - Justina Moorea. Není písnička, která by se mi od něj nelíbila. Tak tedy, Justin se narodil 30. března 1984 v opravdu malém městě jménem Poyen, díky tomu vznikl song Small Town USA, který ho katapultoval na špici hitparády. Do této doby vydal zatím jen jedno album, ale na červen tohoto roku je plánované druhé, z něhož již v rádiích boduje píseň If Heaven Wasn't So Far Away, kterou napsal, když mu umřel děda. Moore je ženatý a má dceru Ellu.

Přepis titulků

Je to o všech těch hloupých věcech, co jste v dospívání udělali. Ale poučili jste se z nich. A možná díky nim jste tím, kým jste. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz Po pátým pivu jsem převrátil tátův truck v zatáčce v Dicksonville. A pak jsem mu to celej svůj maturitní ročník splácel krmením prasat. Měl jsem vykloubenou čelist od jednoho velkýho kluka, že jsem si začal s jeho holkou.

Byla vysoká, opálená a dobře líbala, ale už to nikdy neudělám. Udělal jsem pár stupidních věcí, ale co... Jsem trochu silnější a o hodně chytřejší. Proto jsem, jaký jsem. Dostal jsem kopanec od koně do obličeje, protože jsem k němu přiběhl zezadu moc rychle. A udělal jsem obchod s chlapem a pak přišel na to, že kecal.

Pár dobrým holkám jsem zlomil srdce, protože jsem jim řek', že je miluju, ale nebyla to pravda. A dal jsem svoje srdce ženě, která říkala, že zůstane, ale já věděl, že to není pravda. Udělal jsem pár stupidních věcí, ale co... Jsem trochu silnější a o hodně chytřejší. Proto jsem, jaký jsem.

Dostal jsem za uši a spálil se, ale přežil jsem to a poučil se z toho. Udělal jsem pár chyb, ale to je zapotřebí na to, aby se z kluka stal muž. Udělal jsem pár stupidních věcí, ale co... Jsem trochu silnější a o hodně chytřejší. Proto jsem, jaký jsem. Udělal jsem pár stupidních věcí, ale co už... Jsem trochu silnější a o hodně chytřejší.

Proto jsem, jaký jsem. Proto jsem, proto jsem, proto jsem, jaký jsem. Všichni se vždycky ptají: "Je to všechno pravda?" Všechno v tom songu je pravda.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klaun Klaunovic!

185

Odpovědět

Mandy: Možná bych spíš řekl,že je to americky :)

180

Odpovědět

Ten dovětek mi docela odpověděl na otázku, na kterou jsem si kladl otázku v průběhu videa :) Ale byl za mlada pěknej hajzlík :D

Vidlácký,nevidlácký, cílová skupina si s tím jistě hlavu neláme, ba dokonce tomu báječně rozumí. Jaké by bylo country, kdyby nebylo trochu vidlácký? Bylo by to ještě country?
Už samotné slovo country napovídá, že se nebude zpívat o tom,jak jsou všichni madafaka a že moji fellaz nechtěj odemně kupovat drugz,nebo o tom,jak se žije v přecpanym velkoměstě :)

180

Odpovědět

Cheyenee: no máš pravdu, že moc lidí by to asi neocenilo :-)) navíc jsem koukal, že part číslo 6 je pro Evropu zablokovanej :-) to taky nechápu, proč to ty Američani dělají, že spoustu videí pro nás blokujou, jako kdyby nás nesnášeli nebo co :-D

180

Odpovědět

superman18: Já bych to klidně přeložila, ale nejsem si jistá, jestli by to stálo za tu námahu pro těch pár country nadšenců tady :D

180

Odpovědět

Hele když už jsme u toho country nechtěla by jsi sem přeložit CMA Awards 2010 na youtube je to celý :-) http://www.youtube.com/user/PFCStombaugh#p/c/2849ED3B72268280/2/wxUviPGOUBk

180

Odpovědět

jojo, podobnym způsobem vzniknul i JaaJ .

180

Odpovědět

jo, málo obsáhlej text, ale jinak, sakra, jak tohle může mít pod 8... :(

180

Odpovědět

gsg: angličtina :)

180

Odpovědět

Pěkná písnička, krásně rytmická :-)

180

Odpovědět

co je to za jazyk?

180

Odpovědět

já sem teda čekal že tam těch zážitků dá víc... ale jinak pěkný...

180

Odpovědět

Mně se to líbí, je to pohodová, rytmická věc, jednou sice stačí, ale potěší ;)

180

Odpovědět

já: Když vyrůstáš ve městě s 250 obyvateli, tak jsi chodící definice slova "redneck". Ale mě to tak vidlácký nepřijde, ale to je věc názoru. :)

180

Odpovědět

He, další kovboj :D

180

Další