Kde mám klíče?

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:535
Počet zobrazení:7 062
Také jste si někdy lámali hlavu nad tím, kde jste sakra nechali klíče? Teď je nutně potřebujete, a ne a ne je najít. Tak s něčím podobným se potýkají i ústřední protagonisté dnešního videa. A k tomu zvládnou ještě zpívat.

Přepis titulků

Nezajedem pro něco k snědku? Jasně. - Jen co najdu svoje klíče. - Dobře. Kde mám klíče? Kde jsou? Kde mám klíče? Kde jsou? Kde mám klíče? Kde jsou? Kde mám klíče? Kde jsou? Brendan klíče ztratil.

Já umírám hlady, tak co kdybys to hledání zkrátil? Kde asi tak leží, kde asi tak leží? Musíme si počkat, oč tu běží. Kde mám klíče? Kde mám klíče? Tak kde jsou? Kde... Kde ku*va jsou? Klíče jsou zářivý celičký a medový včeličky.

V obchodě zavírají ve tři, maličký. V bříšku mi kručí a čas se vleče, při myšlence na Churrito mi slina teče. Můžeš na chvíli držet hubu, Nicku? Mám tady problém, protože nemůžu najít svoje zku*vený klíče! Držel jsem je v ruce. Namazal jsem si housku sýrem, pak jsem ji snědl. Ku*va!

Kytičky a králíčci a hvězdy, no tě pic! Elektrická duha a tisícovky holubic. Zamilovaný růžový jednorožec zírá někam do prčic. Ale klíče pořád nikde. Zavři už ku*va hubu! Do pr*ele! Kde ty zas*aný klíče jsou? Do pí*i! Ku*va už! Se z toho pose*u! Ku*va kde?

Kde ku*va jsou? Do poblitý pr*ele! Kde ku*va jsou? Ha, mám je. Boží! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parádní video :) Ale jsem jediná kdo trpí, když se změním význam věty jen za účelem vytvoření rýmu? Myslím jako co se titulek týče. Ani ne význam, ale proste to člověka bouchne do očí, když čte něco, o vůbec nebylo řečeno... Podle mě ty rýmy nejsou zas tak důležité, ne...?

200

Odpovědět

A ještě tam mohl být konec, kdy nasednou do auta, ujedou 100 metrů a zastaví před obchodem. Pač v Americe je člověk podezřelej, když jde pěšky třeba i jen nakoupit do sámošky :D

180

Odpovědět

Náhodou, mě to příjde jako dost věrné zachycení situace :D

184

Odpovědět

Ze začátku mi to přišlo trapný ale pak se to rozjelo ...
Docela dobrý

184

Odpovědět

Well, that's enough internet for Today...

182

Odpovědět

A Nick klíče nemá? :D

183

Odpovědět

Čekal jsem, že je vytahne z kapsi, kde v 90% přídapů jsou...

191

Odpovědět

Když přišli rodiče do pokoje tak jsem to raději přepnul na p***o

1837

Odpovědět

Český překlad oblíbeného komentáře z YouTube? :-D Jak originální...

1910

Odpovědět

A co takhle vypnout telku a vzít si do ruky učebnici....:-))

1811

Odpovědět

Zvláštní mluvit o originalitě na stránce která se věnuje překladu videí .. z YouTube :D Just sayin...

194

Odpovědět

+MurtakAno. Jsou originální tím, že tyto překlady dělají.

184

Odpovědět

+MurtakVšak já vím ;-) Taky to tu mám rád a s radostí sem chodím checkovat co je na YT nového. Některé kousky bych sám nepřeložil a když jo, tak třeba zrovna nemám náladu se soustředit na jiný jazyk, tak si sem chodím plně vychutnat některá videa ve svém rodném jazyce.Někdy si s překladem dávají překladatelé fakt maximální práci, staraj se o to jak o malý mimčo, přeloží v poznámkách i nějaký džouky, uvedou tam info potřebný k tomu abys ho pochopil, no prostě super.
Tento projekt je uznáníhodný (minimálně), ale třeba tohle video je dost .. jak to říct .. nemůžu říct že nemá pointu, nebo že by nestálo alespoň za úsměv, ale ten zpěv, really? Překládají se tu sice i regulerní písničky, ale tohle.. fakt bych se raději nechal chytit u toho p***a :D

Ale abych se dostal k tomu proč reaguju na tvůj komentář, bugher0 tu někde psal že snese vtipný a originální trolling (asi nemyslel přeložený z youtube :D) ale Když může potrollit on mě, tak můžu přeci i já jeho ne? Je to jen nějaká diskuze na internetu, nevraždíme se tu. Navíc jsem si rejpnul docela trefně si myslím =)

180

Odpovědět

nůůůůůůůůůdááááááááááá

1815

Odpovědět

no čekal jsem lepší pointu, když už jsem musel vydržet ten zpěv :-D

182

Odpovědět

Mě se to líbí, ale ten konec mohl být víc primitivní. Třeba je mohl mít celou dobu někde na stole nebo něco :D

182

Odpovědět

Varel Fryštenský o polární záři:Tak bylo to hezký,ale že bych to musel vidět dvakrát...

181