ČernošiceKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:432
Počet zobrazení:12 079

V dnešním videu uslyšíte chytlavou písničku o fiktivním městě, kde černochům je hej. Vydejte se s Keyem a Peelem do amerických Černošic! :-)

Přepis titulků

- Nemáš drobásek? - Promiň, ale fakt nemám. Nevadí. Zůstaň stát. - Ukažte mi občanku. - Vždyť jsem nic neudělal. - Takže máte námitky? - Ne, jen se tu procházím. Hlavně zůstaňte v klidu, pane. - Vždyť jsem. - A dost! Dejte ruce za hlavu. - Ruce za-- - Ano, za hlavu.

Slyšel jste. Dal jsem vám šanci. Můžete mi aspoň říct, co jsem podle vás udělal? - Nejsem včerejší. - No tak. Vlez si do auta. Dělej! Dobrý den, strážníku, já se o něj postarám. Ahoj, Wally, rád tě vidím. Je jen tvůj. Skvěle.

Cože? - Dobře se bavte. - Budem. - Díky, ale kam mě to táhneš? - Jsem rád, že se ptáš. - Pojď za mnou. - Jako tam? Páni! To je síla. - Kde to jsme? - Dočkej času a vše se dozvíš. Ty ses převlíknul.

Pojď za mnou v klidu tam, kde není žádná bolest ani klam. Jestli jsi černé kůže nosič, pojď za mnou do Černošic. Černošice? Tak říkáte Atlantě? Přihořívá! Nech mě to nejdřív dozpívat. V Černošicích můžeš v klidu jít a nikdo tě tu nebude bít. Taxík přijede, než bys řekl pic! - Už jedu...

- ...do Černošic! - Už to začínám chápat. Prostě taková černošská utopie. - Jo! Ale teď už vážně. Zavři chvíli hubu! Při nákupech tě nebudou sledovat. Kapuci na hlavu dej, tady tě nezastřelej! Žádný běloch tě na ulici nezajede. Žádní zákeřní fízlové ani ženské vyděšené. Úvěr ti tu schválí jako nic! Přijď za námi do Černošic.

- To je fakt boží! - Že jo? Spěcháme do Černošic, kde silných černochů je jako mšic. Jsou tu jak světlejší tak tmavý! A žádný bělošky proradný. - To snad ani nemůže být pravda. - Je to k neuvěření, viď? Necháš mě to dozpívat? Necháš to černocha dozpívat? Pardon.

Moje chyba. V Černošicích budeš žít spoustu let, nemáme tu nemoci ani zánět. Žádnej běloch na tebe nebude sahat teď, brát ti kabát a prudit tě. Parta černochů na ulici nemusí být gang a každá věta, kterou řekneš, není hned slang. Nikdo se tu nesnaží sledovat aktuální módu a jen kvůli ní chodit v černošském doprovodu. Tohle je místo harmonie jak z učebnic! Je to černošskej náser a jinýho nic!

Tak spěchej do Černošic! Spěchej do Černo... Spěchej do Černo... Spěchej do Černošic! Pane? Pane? Pane? Pane? - Co? - Vstaňte z té země. - No tak, vztyk!

- Počkat. Počkejte! Myslel jsem, že jdu do Černošic! Taky že jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobře rasistickej song.
Představme si to naopak, kde tancujou běloši v dokonalém městě a vychvalují si, že tu nejsou žádní černoši a vyjmenovávají přitom pěknou hromadu předsudků a stereotypů o nich. To by byl panečku povyk.

245

Odpovědět

uf, už jsem si říkal, že to špatně skončí...

90

Odpovědět

Co je to za politicky korektní překlad? Snad Negrošice a ne Černošice. Jinak z USA budou do roku 2100 pěkné Negrošice.

1630

Odpovědět

Mě od nich moc pobavil skeč z předvolebního mítingu. Key je kandidát a Peele člověk v obecenstvu, na kterýho si zasednul kameraman. Tak jsem se u toho pobavil, že jsem to přeložil a dal na YT. Nevím, jak dlouho to tam vydrží, tak mrkejte rychle a dejte vědět, jestli se líbilo :) https://www.youtube.com/watch?v=zO0KlRAURvQ

623

Odpovědět

chápu, že je spousta věcí přeložená volně kvůli rýmům, ale "no white folks to cross the street in fear" naráží na to, když běloši přechází na druhou stranu ulice, aby se vyhnuli černochům, protože mají strach z okradení. takže "žádný běloch tě na ulici nezajede" je podle mě hooodně mimo :-)

211

Odpovědět

Díky za upozornění - opravím.

70

Odpovědět

Tak v USA už za pár let bude Negrotown každý větší město na jihovýchodě, tak proč ne ... Na druhý straně to zase bude Latinotown ...

45

Odpovědět

Negrotown existuje v každém městě, jen se jim říká gheta a vraždí se tam a znásilňuje doslova na potkání. Být to video naopak tak je to to nejrasistejší video světa (což v dnešní době znamená nejreálnější).

5249

Odpovědět

Negrotown je veznice o velikosti mensiho mesta? :D

913

Odpovědět

Doopravdy jsem mu Negrotown pral :( :D

530

Odpovědět

... o fiktivním městě, kde černochům je hej.

A co Londýn, Stockholm, Marseille, potažmo celá západní Evropa? Coming soon...

5126

Odpovědět

Kdybych tohle udělal o běloších, tak jsem rasista... Fakt demence

8041

Odpovědět

Udělej tohle o běloších, počkej na reakce a pak mel...

2837

Odpovědět

+SriberSchválně minusaři, proč by ho měl někdo nazvat rasistou?

1516

Odpovědět

A co Letopisy Narnie?

84

Odpovědět


Odpovědět

Někde jsem četl (teď už si nevybavím zda-li to byl nějaký "seriózní" web) něco o tom, že tahle dvojice končí. Rád bych se tu tedy zeptal zda je na tom něco pravdy či šlo o hoax?

251

Odpovědět

Ano končí, včera byl poslední díl.

412

Odpovědět

+PopopkiSmutné... každopádně díky za info.

370

Odpovědět

+PopopkiTak to je super, nic proti černošům nemám ale tihle dva naprosto trapáci.

668

Odpovědět

Prej končí, protože jsou černí...

644