Kočičí plakátKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 268
Počet zobrazení:21 054

Detektiv Key to má těžké, jeho podezřelý vůbec nespolupracuje a už mu dochází trpělivost.

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Johnny. Tak fajn, Cartere. Můžeme tu sedět celý večer. Tak co kdybychom přestali s těma kecama a tys mi řekl, co se stalo 15. března? A co z toho Carter Finley bude mít? Co z toho budeš mít? Že tě nepošlu zpátky do basy. Ten chlápek se jmenuje Kocour Větvičkový.

Potkal jsem ho v centru v klubu jménem Svírající kotě. Možná jste o něm slyšel. Je na rohu ulice Držecí a Kožichový. Kocour Větvičkový. Co člověk jako ty a chlápek jménem... Kocour... DRŽ SE TAM Dobře... Vím, co děláš, Finley. - Jen říkáš to, co vidíš na plakátu.

- To není pravda, detektive. Říkám pravdu. Uvidíme, jak pravdivě budeš mluvit po pár týdnech na samotce... Tak fajn, detektive... Dostal jste mě. To je lepší. Nejmenoval se Kocour Větvičkový. Díky... Byl to Číňan jménem Pan Mňau. Ten tomu všemu velí.

Povídá se, že věší lidi na stromy a fotí si je. Finley... Dřív měl v centru klub, tajný samozřejmě... - Jmenoval se Packa a Plakát. - Finley! Vedl to tam s chlápkem jménem Drž So Tom... Dobře... Zkusíme to ještě jednou. Finley...

Pro koho pracuješ? Kafe. Pana Kafe... Hrnka. Kafe Hrnek. Jmenoval se Plešatý Čahoun Kafe Hrnek. Teď prostě mluvíš o mně. Finley, dám ti poslední šanci. Kdo tomu velí? Jmenoval se Naštvaný Muž. Skladiště je na adrese Diplom...

detektiva. Chci jméno. - Justin. - Díky! - Držstrom... - Neříkej držet! Sakra, neříkej to. - Držet. - Ne. - Držák Justin Kočky... - Finley! Plakát. Neříkej plakát ani kočka. - Kočičí plakát.

- Dobře, to už stačí! Dochází mi trpělivost. Winslowe, odveď si tohodle blbečka! DOCHÁZÍ MI TRPĚLIVOST Dochází mi trpělivost. ZKUSÍME TO JEŠTĚ JEDNOU Zkusíme to ještě jednou. Na tyhle sra*ky už jsem starej. NA TYHLE SRA*KY UŽ JSEM STAREJ Dobrá práce, detektive.

Vskutku dobrá. Ty, Cartere... drž se tam.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

uz to tu bylo :-((( proc se nepodivate?

12

Odpovědět

Jop bylo, ale nevím proč i tak potěšilo. Asi paměť jde do pr**le...

01

Odpovědět

nestačím se nikdy divit s čím zase přijdou :D

180

Odpovědět

Kromě jasné reference na Podezřelé mi to trochu připomíná i Sedm - taky Spacey, oslovování detektive (v Podezřelých byl vyslýchající agent) a ten ledový klid na konci vystřídaný nadšením :-)

128

Odpovědět

Zajímavá zpráva - Kay and Peele budou producenti remaku Policejní akademie. http://www.hollywoodreporter.com/news/key-peele-produce-police-academy-693880

141

Odpovědět


Odpovědět

Prvni co se mi vybavilo byl Utopenec na uteku!! :D

270

Odpovědět

Kdo neviděl film, bude z téhle vykrádačky zmatený.

215

Odpovědět

Dobrý twist na konci :D

571

Odpovědět

Peele by z fleku mohl hrát úchylného psychopata v nějakém thrilleru :D

1310

Odpovědět

Tenhle skeč se mi kotel líbí :D

745

Odpovědět

Spacey v podání Peeleho fakt nemá chybu. :-)

522

Odpovědět

The Usual Suspects - fakt dobrý film :)

443

Odpovědět

Já to asi nepochopil :-(

5430

Odpovědět

Sakra jak je tohle napadlo? Geniální.

12614

Odpovědět

Nenapadlo, jenom to okopírovali.

2511

Odpovědět

Nádhera :) Měl by častěji měnit plakáty.

743

Další