Laron se neumí smátKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:672
Počet zobrazení:9 737

Je tu další pátek a s ním i další skeč od Keye a Peelea. Tentokrát bude pozornost věnována Laronovi, který má jeden netradiční handicap - neumí se smát.

Přepis titulků

Hele, tohle vám musím říct. Když jsem chodil na vejšku, byl jsem na jedný párty a nehorázně jsem nabaloval buchtu jménem Diana. Šel jsem nám do kuchyně pro pivka a normálně jsem se smeknul po šlupce od banánu. Byl to frčák. Nekecám. - Kecnul jsem si přímo na prdel, narazil jsem si kostrč. - Po šlupce? Jako Buster Keaton. Kámo, v poho?

Jo, není ti něco? Mně? Jen mě to pobavilo. Smál jsem se. Tak to v sobě nedus a zasměj se. Však jo. Kde jsem skončil? Vstal jsem z podlahy a popadnul jsem ty pivka, jenže mi nedošlo, jak jsou po tom pádu natlakovaný.

To pivo mi normálně vybouchlo přímo u rozkroku. Vypadal jsem jak pochcanej. Chtěl jsem odejít, ale... No tak, co zas blbneš? Larone, ten gauč ti nic neudělal. Co je? Jen se s váma směju. My se smáli. Tys nevydal ani hlásku. Jen jsi otevřel pusu a... - škubal ses.

- Jak zfetovaná žížala. Každý se prostě... směje trochu jinak. Jenže ty ses nesmál. Z tvý pusy nevyšel žádnej zvuk. Hele, neřeš mě a povídej. Dobře. Takže jsem... šel zpátky do kuchyně pro dvě pivka a ona na to: "Pivo nesnáším, kde mám svůj banán?" Tak jsme jí začali říkat Chiquita...

Diana. Už zas jede. Larone, necouvej. Klid. - Neblbni. - Nech toho! Hej, želvy nech na pokoji! Nedělej na mě prstem a nesahej na mý želvy! Nech je bejt! Proč mi shazuješ cédéčka?

Sakra. - Stínítko na hlavě? - Jseš normální? No tak, nenič mu to! Víš co? Teď už to děláš normálně naschvál. Přijde mi, jako bys to měl nacvičený. - Ten bordel si uklidíš! - Co je? Jestli se chceš smát, směj se normálně! Sakra!

A co když občas... nejseš tak vtipnej, jak si myslíš? Dobře. Tohle tě zaručeně rozesměje. - Jo, zasměj se. - Do toho, Larone. - Pusť to ze sebe. - Sranda, viď? - Padá i dozadu. - Zasměj se. - No tak, no tak.

- Nestyď se. - Je to sranda, proč se nesměješ? - Nedus to. - Je to srandovní robot. - Hele, hele... Proto jsem se nechtěl smát. Ať se vám daří. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ale on se fakt neumí smát http://www.videacesky.cz/?p=76365

40

Odpovědět

Tak tady na ty dva koukám už hodně dlouho, ale musím zkonstatovat, že jejich videa mě kolikrát vážně pobaví, někdy zklamou, ale také rozesmutní :-)

Stejně by mě zajimalo, kam na ty nápady chodí :-D

171

Odpovědět

tak tohle bylo hluboký :D

432

Odpovědět

Nedokážu si představit nic horšího než se nesmět smát, to bych si asi šel rovnou hodit provaz přes větev

211

Odpovědět

Pořád nechápu proč tam shazoval ty věci...

817

Odpovědět

Tak se smějou neg*i a i normálně sem tam skáčeš a tak ale oni to zveličujou prostě borci :D

135

Odpovědět

Nevím co je horší, jestli to, že šikanují kamaráda s downovým syndromem, nebo to, že si toho za celou tu dobu co se kamarádili nevšimli.

405

Odpovědět

A takhle začala Honzíkova cesta...

373

Odpovědět

Neviete niekto ako to má byť s tým filmom ohľadom Mass Effectu? a že či tam bude Jane alebo John Sheppard. Dúfam že Jane :D

623

Odpovědět

Když už to sem taháš, tak doufám, že to nebude podle hry, ale zaměří se na události jako první kontakt atd. Věci které jsme ještě neviděli.

41

Odpovědět

+Blackhand47XD"Když už to sem ťaháš".. kamo prečítaj si koment trošku nižšie :D ja som sa len pýtal ako to má byť s tým filmom či vôbec bude. Inak keby to nebolo podľa tej hry tak to už nie je Mass Effect ale nebudem proti ak tam bude nejaký obsah navyše :) btw: 16 ľudí nevie, že Mass Effect originálne vznikol s hlavnou postavou Jane Sheppard ;-)

06

Odpovědět

Wat?! :D

43

Odpovědět

Mass effect! :D

806

Odpovědět

to jsem chtěl ale napsat já :)

714

Odpovědět

+fido1438Tak to napiš ;)

131

Odpovědět

+fido1438Tádý dádý tádýdadádáááá a to je konec :D

50

Odpovědět

Jmenuji kapitán Shepard a tohle je nejlepší video na citadele :-)

273

Odpovědět

+M4rty5commander shepard , prostě velitel, ne kapitán :)

141

Odpovědět

zkusil bych ten jeho matroš

371

Odpovědět

ta hudba z Mass Effect na konci zabila :D

1184

Odpovědět

A nevíte díl, případně skladbu? Díky

41

Odpovědět

+jardik2003Leaving Earth

40