Michael JacksonKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:663
Počet zobrazení:8 789

Populární dvojka komiků si vzala na paškál trumbery, co chodí na Halloweena až v příliš provařených kostýmech. Tak mě napadá, není to třeba i ten kostým Drákuly?

Přepis titulků

- Nazdar! - Nazdar! Jak je, Tede a Annette? Pojďte dál. Jo, sajte podle libosti. Přeji příjemně krvavý večer. Paráda. Tady je. Jak je, Noahu? Jsi Michael Jackson. No teda, je to tak. Jo, tohle přesně dělá.

To je Michael Jackson. Jasně. Skvělý. Pěkný. Jedeš. Jedeš. Tak jo, do třetice... Do čtveřice. - Tak... - Annie, jsi v pořádku? Vida, naklání se, naklání se.

- Jsi v pořádku, Annie? - Dobře. A ty? Annie, jsi v pořádku, Annie? Dotkl se tě, hustej zločinec. Moc hezký. - Víc kopů. - Blíž! Blíž! - Blíž k tvýmu obličeji. - Málem jsi mě trefil. Vážně jsi... Už žádný "šamón". Chceš jít dovnitř? Otrava. Fakt otravný. Přestaň.

Přestaň! Už to nedělej. No skvělý. Radši dělej "šamón". - Kde jsou děti? - "Kde jsou děti?" - Pijí víno! To nebylo vhodný. Tohle není... Ani nevím, co to je. Thriller oči. Co to děláš? - Jam it on! Jam it on! - Mělo to být "šamón". Aha, jasně.

Takhle se přes zadek nepleskal, takže nevím, co... Dobře. Ne, tohle... Nikdy jsem ho neviděl se plácnout po zadku. Hej! Ale... Hele, můžeme... Hele... Kámo... Přestaň! Přestaň! Ten z*sranej kostým je strašnej! Vypadáš blbě a je to starý. Všichni včetně jejich matek už šli za Michaela, když zemřel! Cože?

On umřel? - Počkat... On umřel? - Ježiš, Noahu. Noahu... Cože? Ne. Moment, počkej. Neodcházej smutnou měsíční chůzí. Víš co? Pěknej Halloween. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty zvuky mi strašně lezly na nervy :D

220

Odpovědět

Jak někdo jednou řekl: sto lidí, sto chutí. Proto chápu, že někomu přijde tento díl slabší (mně zas přišly slabší některé předchozí), ale pro mě, jako fanouška MJ, jsem si to teda náramně užil.
"Are you okay, Annie? Annie, are you okay, Annie?" :-D

251

Odpovědět

Keya a Peeleho mam rád, vždy som nadšený keď sa to tu objaví, ale toto bolo slabé a celkovo nie vtipné.

188

Odpovědět

Musím poděkovat videacesky.cz, protože díky Vám jsem tuto komediální dvojku objevil, a většina jejich skečů je vynikajících :D :)

210

Odpovědět

"Kde jsou děti?" :D

233

Odpovědět

Tenhle se jim zrovna moc nepovedl teda :/.

1938

Odpovědět

Jejich videa jsou slušný, pointa však často za moc nestojí :-(.

1830

Odpovědět

kokote, všechno nemusí mít pointu

1863

Odpovědět

+trebuennajTo, že jsou lidi, která maji radši videa s pointou neznamoná, že to jsou ko*oti. To jsi spíš ty sám když uřážíš za takovouhle ptákovinu.

194

Odpovědět

+trebuennajJestli hledají pointu i u videí, který nejsou za takovým účelem vůbec točený, pak ano, jsou to k****i.

1828

Odpovědět

+trebuennajTady se pozná náruživý divák p***a. Nepotřebuje pointu ani děj, hlavně že se tam něco hejbe. :)

203

Odpovědět

+trebuennajNemůžu si pomoci, ale člověk, který takhle agresivně reaguje na normální názor je pro mě taktéž camprdlík. Pointu jejich videa někdy mají, někdy ne. Psal jsem to obecně k jejich tvorbě.

180

Odpovědět

Souhlasím s tvým názorem :) Ovšem když jsem něco podobného napsal u "dlaní, nebo hřbetem", můj komentář zešednul :)

182

Odpovědět

Komu taky připomněl Kocoura? :D

224

Odpovědět

Jak si sundává brýle tak je to uplny hitler z "pád třetí říše".

200

Odpovědět

jj, trochu ako kocour :)

181

Odpovědět

jakýho kocoura?

1819

Odpovědět

+standysmanpostava z britského sitcomu Red Dwarf/ Červený Trpaslík... tvor, který se vyvinul po 3 milionech letech z kočky. Dost doporučuju.

211