Suplující učitelKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 527
Počet zobrazení:31 084

Suplující učitel pan Garvey (Key) má sice dlouholeté zkušenosti, ale tahle neukázněná třída mu dá zabrat hned na začátku hodiny.

Přepis titulků

Dobře, teď všichni poslouchejte. Jsem váš suplující učitel pan Garvey. Učil jsem 20 let na škole v ghettu, takže si se mnou nezahrávejte. Všichni chápeme? Fajn... Pojďme na docházku. Jay Quelin. Kde je Jay Quelin? Dnes chybí?

- Ano? - Myslíte Jacqueline? Dobře, tak takhle to bude. Chceš si se mnou hrát? Tak fajn. Dám si na tebe pozor, Jay Queline. Balake? Kde je Balake? Balake tu dnes není?

Ano, pane? Jmenuju se Blake. Ty jsi se snad zbláznil? Blake... Cože? Chceš jít do války, Balake? - Ne. - Protože klidně můžeme, myslím to vážně. Myslím to vážně! Takže si radši dávej pozor.

Denice. Je tu Denice? Jestli někdo z vás zase řekne nějaký přiblblý jméno... celá třída pocítí můj hněv. Kde je Denice? - Myslíte Denise? - Kurva fix! - Řekni svý jméno správně, hned teď. - Denise. - Správně.

- Denise. - Denice - To je lepší, děkuju. A teď... A-Aron. Kde jsi? Kde je teď A-Aron? Žádnej A-Aron, co? Doufám, že jseš nemocnej, mrtvej, nebo němej, A-Arone. Tady.

No sakra... Proč ses neozval napoprvý? Já jen, že už jsem tě četl čtyřikrát. Proč ses neozval hned, když jsem řekl A-Aron? - Protože se to vyslovuje Aron. - Kurva drát! Máš po ptákách, A-Arone! A teď padej za O'Shackhennessym a řekni mu, co jsi udělal! - Za kým? - Za O'Shackhennessym. - Za ředitelem O'Shaughnessym? - Vypadni z mé hodiny, než ti nakopu zadek! Neukázněný... a buranský.

Temothy. Přítomen. Děkuju. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasika

102

Odpovědět

Dokonalost. :D

102

Odpovědět

No nene hustý :DDDD

62

Odpovědět

genialni :D musim si to furt poustet :D

501

Odpovědět


Odpovědět

No tak to je boží :)

403

Odpovědět

Nevim jak vám, ale mně se strašně líbí ta hudba co jim vždycky hraje par sekund na konci videa. :)

396

Odpovědět

Odpovědět

D-nice is hot!'

7311

Odpovědět

To si teda piš!

357

Odpovědět

Jay Queline je minimálně stejně hot

662

Odpovědět

+BartlettJá naprosto miluju ten její hlas.

381

Odpovědět

+Bartlettobě jsou stejně NEhot......a z mýho pohledu i NEcute

2354

Odpovědět

Video super, na pochopení naprosto bez problémů i když jsem ho viděl před pár týdny v angličtině, tak s trochou citu se dá odvodit o co běží. Co se týká výkladů některých lidí tady, tak nechápu co jste dělali ve slohu. To jako když měl někdo práci o potřebě vody, tak jste z toho vyvodili potřebu obilovin v zemích zpustošených živelnou pohromou? Dnešní doba je sice taková, že se za vším hledá skrytý význam, ale nemusíte být tak omezení, že pokud je něco z USA, je to video spojené s rasismem, aniž byste se pokoušeli pochopit obsah.

2217

Odpovědět

Bože lidi buď jste fakt tak hloupí, nebo to jenom děláte. Proč v tom hledáte nějaký skrytý význam rasismu nebo něco jiného. Od začátku videa je jasné, že učitel mluví slangem a vyslovuje jejich jména podle něho správně a když ho opraví, tak má nervy, že si z něho dělají srandu.

388

Odpovědět

Trochu osvetlím reálie USA, na ktorých je založený tento skeč, pretože niektorí si to nesprávne vysvetlili tak, že učiteľ je rasista, keď okrikuje biele decká a černoch Temothyho nie.
Učiteľ prišiel zo školy "v centre - inner city (nevhodný preklad), lepší preklad by bol, že učil na škole v chudobnej (chudinskej) štvrti/v ghette. Drvivú väčšinu obyvateľov týchto chudobných štvrtí tvoria černosi. Jazyk černošských ghettách sa veľmi líši od toho, ktorým rozprávajú bohatí belosi žijúci na predmestí, kam prišiel učiteľ zastupovať. To sa týka aj mien a priezvisiek, aj "obyčajné" mená majú v ghettách vo zvyku "meniť" a vyslovovať ich slangovo (obvykle do mien pridávajú naviac zvuky ako "ej","aj","ou"). Učiteľ, ktorý na takejto škole pôsobil 20 rokov si preto zvykol na slangovú mluvu a divnú výslovnosť normálnych mien, preto si vážne myslí, že si z neho belošské deti robia srandu, keď ho opravujú.

Význam "Inner city" viz v slovníku:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=inner+city

1107

Odpovědět

Super a díky, teď už to video chápu... :-)

446

Odpovědět

Díky, inner city opravíme. ;-)

371

Odpovědět

Na ten konec jsem koukal asi 20krát - ten je skvělej :D

283

Odpovědět

Pokud to dobře chápu tak Temothy se opravdu vyslovuje Temothy, učitel je jenom "rasista" a s černochy nemá problém, proto vyslovil jeho jméno dobře? Je mi jasný, že nemohl vědět, že to je zrovna on, ale co když to video má skrytý význam (jako víc jejich videí)? Abych nebyl za blbce tak jsem použil Google a jméno Temothy existuje a používá se, jen není tak časté jako Timothy (nebo v případě n***? (nejsem rasista, jen jsem viděl Djanga asi 5krát xD) Tyron, Tyreese atd.)

2189

Odpovědět

taky by me zajimalo jestli je to zalozeny na tomhle, nebo je ten vtip nekde jinde.. vzhledem k hodnoceni bych tam ten vtip nekde cekal, ale nevim kde ho hledat

226

Odpovědět

Koukni na víc videí od Key a Peel a uvidíš, že si dobíraj každou maličkost :) Někdy je to rasismus jak říkáš (rasistické zombie) jindy demence (generál) apod. Tohle prostě bude asi jenom útok na vadu řeči.. Ono někdy se to těžko srovnává, protože v angličtině je to trochu jinak.. ale asi to bude podobný jako když ti přijde bělorus na suplování a bude číst jména :P

208

Odpovědět

Bože ty jsi fakt exot. Děláš ze sebe chytráka a přitom vůbec nevíš o čem mluvíš. Napiš mi jedno z jejich videii, který má skrytý význam a já ti ho vysvětlím aby jsi to pochopil. Chtějí prostě jen pobavit lidi a né vyjadřovat své názory pomocí svých videií :-D

236

Odpovědět

Ne, nevyslovuje. Vyslovil to "špatně".
http://cs.forvo.com/word/timothy/

220

Odpovědět

Možná jsem vtěrka, ale prosím prosím přeložte aspoň jedno video z kanálu BLR (Bad Lip Reading), třeba Twilight nebo ze Super Bowlu. Díky moc :)

194

Odpovědět

Videa od BLR mám rád a BLR z NFL je asi nejlepší, ale nemyslím si, že je to vhodný video na překlad, protože je založený na odezírání a to se moc dobře přeložit nedá. Mohla by pak nastat situace, že by to spoustu lidí nepochopilo, nebo by jim to nepřišlo vtipný.

242

Odpovědět

Jo, už jsme to řešili. Tyhle videa prostě s titulkama nemají smysl. Pobaví se u nich člověk, co má čas sledovat jen obraz a zároveň rozumí té angličtině, ale s titulkama to úplně ztrácí smysl, protože z toho vypadnou věty plný blbostí a lidi nepochopěj a nevychutnaj si ten pravej význam podobnejch videí (čili to, že jim to perfektně pasuje do pusy).

210

Odpovědět

+BugHer0Tak ja som to pozeral nerozumel som všetkemu ale chodim tri roky na jazykovku čo je skoro nič, a myslim že každy aj zo zakladmy angličtiny by to besproblemov pochopil a zasmial tak ako aj ja. Preto sa tiež prihováram za preklad.

184

Odpovědět

Oba jsou úžasní herci, baví mě čím dál tím víc !

222

Odpovědět

ono i ti studenti tady hrají perfektně (:

260
Další