Herní senzoryKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:17 444

V tomto skeči Keye a Peelea uvidíte, jakou neplechu mohou způsobit herní senzory na párty s přáteli, pokud zapomenete, že je máte pořád na sobě, i když zrovna nehrajete...

Přepis titulků

- Hustý! - Cože? - Klobouk dolů. - Je fakt dobrej. - Úžasnej! - Dívej, kolik máš bodů. Kámo, v týhle hře jseš fakt borec. To víte, co mi Sheila dala kopačky, hraju ji skoro pořád. - Ale zvládáš to dobře. - Díky. Od toho jsme tady! Abys zapomněl na S... ni. - A abysme si zahráli tuhle boží hru.

- Jo. Musím si pro něco odskočit. Omluvte mě na chvilku. Nesundal si senzory. - To ho pořád vidíme? - Jo, asi jo. Co to dělá? To si kleknul? Klečí na kolenou? Nejspíš mu něco spadlo na– Ne, nejspíš brečí. Fakt brečí. - To snad ne.

- Jen se... - Jen se klepe. - Už leží. To se schoulil? No jo, schoulil se do klubíčka. Craigu, kámo, všechno v pohodě? Jo, dobrý... hned jsem u vás! Už jde. Vítej zpět. Všechno v pohodě? Jo, jo. Naprosto. Jen mám trochu ucpanej nos. Ale jo, dobrý...

Zrovna jsem přemýšlel o Sheile a víte co? - Už jsem ji pustil z hlavy. - Super. - Kámo, pojďme to pořádně rozjet! - Jasně. Jen vyhodím tuhle její fotku. Nech tady senzory, ať můžem hrát! On tancuje, tancuje s tou fotkou. Co to dělá? Dává si tu fotku k puse. Nelíbá ji?

Asi ji fakt líbá. - Tohle asi nemusíme vidět. - Vypni to, a jseš mrtvej. Rozepíná si pásek. Dívejte. Sundává si kalhoty. Bože! - Jo... - Ne, ne, ne. - To není možný. - Ne, ne, ne! - Vypadá to, že leží na posteli. - Jo. - Leží na zádech na posteli.

- To už je... Bože můj. Nechutný. Neměli bysme... Dobrý, asi končí. Co jde dělat s nohou? Že dělá něco s nohou? Už jde zpátky, bacha! Moc se vám omlouvám. - Dáte si něco na chuť? - Až si umyješ ruce. KONEC HRY Překlad: Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 www.videa Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 www.videa Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Pre zaujímavosť, tá herečka vo videu dabovala v Zaklínačovi 3 Ciri.

20

Odpovědět

Pripomenulo mi to jedno starsie video na youtube, kde bol typek s babou doma, hrali hru a zabudol si dat dole senzory. Potom si odskocil na wc a dievca videlo na monitore to iste ako v tomto videu :) len skoda, ze neviem ako sa to volalo, bolo to dost funny :)

20

Odpovědět

proc to mel na nohach?

06

Odpovědět

Tance - pohyb nohou - senzory pohybu - chápala?

30

Odpovědět

Líbí se mi jak ta postavička má stejnou barvu kůže jako její představitel. Je to velice politicky korektní.

300

Odpovědět

politicky :D

00

Odpovědět

Já nechápu co to ty američani s těma ponožkama jako dělaj. To si po honění dají na péro ponožku aby jim neodkapávalo do trenek nebo co? :D

532

Odpovědět

To je úplně normální. Každý si dává ponožku na péro, když dohoní. Jestli ty ne, tak to jsi dost divnej.

3144

Odpovědět

sem si celkem jistej, že tenhle díl už tu byl... ale i tak dobrý

440

Odpovědět

Jsem si jistej, že jestli ho tu najdeš a hodíš mi sem link, omluvím se ti a video smažu.

333

Odpovědět

+BugHer0Tehle k***t nick budu mit tak dlouho, dokud nespravis autolologovani. Nebavi me se kazdy den prihlasoivat !

11

Odpovědět

+BugZer0... wtf? Chyba bude na tvé straně... logování je jedna z věcí, která tu celkem funguje

... jinak to video nemůžu najít, ale furt si myslim, že už jsem ho tu kdysi dávno viděl...

12

Odpovědět

+BullOverto co si myslíš nikoho nezajímá jak by to vypadalo ve společnosti kde každý může říkat svůj názor ? brrrr nic takového ! budeš si myslet to co ti bude řečeno ano :)

34

Odpovědět

+IslamistaUpálit Islamistu!!!!

11

Odpovědět

+BugZer0A já ti někde zakazoval ten nick používat, nebo proč mi tu tím vyhrožuješ? :-D

120

Odpovědět

Jsem si celkem jistej, ze by sis nemel byt tak jistej.

191

Odpovědět

+Habansztvoje máma

04