Něco ze starý školyKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:8 170
Jste na párty, ale DJ pořád hraje samé nové kousky. Ale dokáže vám vyhovět, když chcete něco ze staré školy?

Přepis titulků

S dovolením. - Ahoj, DJ. - Jak je? - Můžu mít přání? Jasný, chlape, co bys rád? Rád bych si dal něco ze starý školy. Jasný, tak fajn, chceš Biggieho nebo Tupaca? Biggieho nebo Tupaca? Chlape, to je hrozně nový. Mluvím o něčem fakt ze staré školy. Chápeš, ne?

Jasný, tak Wu-Tang Clan? Wu-Tang Clan? Chlape, ti se teprve nedávno dali dohromady. Já chci fakt něco ze staré školy. Dobře, netuším, co bys teda chtěl. N.W.A.? N.W.A.? No tak, vypadám jako nějaký děcko, který je na ulici rozebírá?

Jasný, ty negře, kris kros, z jablek džus, kdo je boss? Tony Danza je šlus! Neznám je, jasný? Chci něco ze starý školy! Víš co? Omlouvám se, staříku. Vrátíme se ještě dál a pustím ti tam RUN DMC. RUN DMC?

No tak, já žádný RUN DMC neznám. Nechci, aby to byla onomatopoie, chytni osla za palec, ať z toho má průjem! Neznám to. Já znám jen věci ze starý školy. Pokud je tu nemáš, tak je nemáš. RUN DMC je ze starý školy! Tak si řekni, co chceš. Ty jsi DJ, nebudu ti říkat, jak máš dělat svou práci.

Grandmaster Flash. Grandmaster Flash... Zníš jako děcko, když o něm mluvíš. Nezastavuj boogie, bang bang boogie až do poblití... Proč někdo mluví o poblití? Sugar Hill Gang. Jak jsme skončili v mateřské školce? Víš co?

Pokud chceš něco ze staré školy, tak si to tu najdi sám. Jdu na pauzu. Ok, tak já se mrknu, co tam má. Co to tu máme? Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne... Přesně tohle jsem myslel. To je ono! Kurva, co tohle má znamenat?

Překlad: Mithril www.videacsky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přestaňte tu dávat tyhle ubohé videa od těch dvou kašparů prosím !!!

165

Odpovědět

nikdy

230

Odpovědět

Se na to nedivej né... (plesk do čela)

150

Odpovědět

Nikdy!

00

Odpovědět

Nejdou mi přehrávat žádný videa tady "error loading Youtube: Video could not be played" mam Google chrome, v exploreru to ale fuguje, addblock tu mam vyplý. Neví někdo co s tím.

01

Odpovědět

Na počátku 19st kralovala opera, pak ji vystřídal Jazz no a následně Country. Ale pravda když se bavíme o něčem ze staré šloly má tam hodit Mozarta.

130

Odpovědět

Mozarta Mendlesohna nebo Motorhead... Pendrek! Arnold Jidáš Rimmer se mýlil. Sumerský Hymnus číslo 6 to je song! Vedle něj jsou i Gregoriánské chorály popěvky na jejichž pergamenu sotva uschl inkoust.
https://www.stoplusjednicka.cz/poslechnete-si-sumersky-hymnus-cislo-6-nejstarsi-znamou-pisen-lidstva

171

Odpovědět

Já čekal, že tam hodí nějakou vypalovačku od Beethovena :-)

190

Odpovědět

To by pro něj bylo asi až moc starý.

00

Odpovědět

On mu tam menoval samé rapové skupiny a on fakt chcel niečo zo starej školy.

33

Odpovědět

no s**t, sherlock

24