Nesmrtelný tátaKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:10 126

Když ovdovělý otec (Peele) v noci přispěchá k lůžku vystrašeného syna (Key), netuší, jak perné chvilky ho čekají... 

Přepis titulků

Tati! Tati! Tati! - Co se děje, kámo? - Měl jsem noční můru. Zase? - Chceš si o tom popovídat? - Stýská se mi po mamce. Já vím, to mně taky, kámo. Pojď sem. To je dobrý.

V pohodě. Bude to v pohodě. Jen nechci, aby se ti někdy něco stalo. Aby se mi něco stalo? Ale jdi. - Mně se nikdy nic nestane. - Fakt? Jasně. Přesně, jak říkám. Takže ne. Nikdy se mi nic nestane. Nemusíš se bát, že se mi něco stane. Ale… co když tě srazí auto nebo tak?

To… není možné, protože já nikdy neumřu, takže nemůžu… umřít. Ať se stane cokoli. Nemůžeš umřít? Já myslel, že všechny lidské bytosti umírají. To je pravda. To je vědecký fakt. Takže to je pravda.

Ale já… mám štěstí, protože nejsem člověk. Nejsi? - Nikdy jsem ti to neřekl? - Ne. Tak jo, vyklopím to. Pocházím z planety zvané Thelonius, jde o to, že byla zničena. Dobře. To se stalo.

Dolů na Zem mě v návratové kabině poslali moji rodiče. Jako Supermana. Supermana. Jo. Vlastně to přesně tak bylo. Až na to, že u mě je to trochu jinak, protože moje schopnost je nesmrtelnost. Jo. No, jsem unavený. Táta je unavený. Můžeš… Půjdeme spát, ano?

Ale já nebudu žít věčně, že jo, protože… protože jsem jen poloviční mimozemšťan. Takže umřu. Ty? Máš ohledně sebe pravdu, akorát… Ale… jde o to, že, teď mi to projelo hlavou, můžeš se mnou postavit stroj nesmrtelnosti z trosek mé vesmírné lodi, abys získal to, co já.

- Takže, jo. Budeš nesmrtelný. - Tý brďo! - Budeš nesmrtelný. - Tati, kdy půjdeme pro ty trosky? - Zítra. - Zítra? Seženu je zítra, až budu v práci. Dobrej. Máte něco, co vypadá jako kusy ztroskotaný vesmírný lodi? Maminka umřela? Tudy.

Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neudělali už podobnou scénku? Viz https://youtu.be/oHg5SJYRHA0

114

Odpovědět

Ten konec to zachránil :)

170

Odpovědět

Není rozdíl mezi dobrou lží a špatnou lží. Je to prostě lež a není to správné mkey.

28

Odpovědět

Lež hodněkrát přispěla k dobrým věcem.

61

Odpovědět

+TudumTo i vražda a nikdo jí neschvaluje. Speciálně tady, děti nejsou blbé. Je to skeč já vím, ale lhaní dětem je hodně ovlivní v budoucím životě. Zvláště o závažných věcech.
https://youtu.be/ESqfW_kyZq8

25

Odpovědět

+AlennJo, lhaní o existenci Ježíška mě psychicky ovlivnilo až do dospělosti, a teď jsem emoční troska, která neví, čemu vůbec věřit.

151

Odpovědět

+TudumCože Ježíšek neexistuje? :o

130

Odpovědět

+Tudumkdybys viděl to video tak je to převážně o smrti a ztrátě :)

01

Odpovědět

+Tudumne

00

Odpovědět

never compromise not even in the face of armageddon

31

Odpovědět

Ja som cakal, ze daddyho bodne

381

Odpovědět

toto im vyslo.

72