Podělanej dospělejKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:8 470
Štve vás, když s vámi lidé jednají jako s dítětem, navíc když už jste zatraceně dospělej člověk, který nepotřebuje, aby mu jídlo létalo do hangáru? No, nejste v tom sami.

Přepis titulků

Dej mi housku. Jakou chceš? - Dej mi obě. - Dobře. Rozhodnu se, až ji budu chtít sníst. A nechtěl bys i tuhle zeleninu? Ne. Já jen tak. Živiny jsou dobré pro udržení energetických hladin, takže…

Vím, co je podělená zelenina. Neříkej mi, co je zelenina. Jsem… Jsem podělanej dospělej. Jasný? Jo, promiň. Ale ten tříbarevný fazolový salát je bomba. Nekecej.

Maj tu trojbarevný fazolový salát? To jsem vůbec nevěděl. Chceš taky? Jo. Otevři hangár. Co děláš? Tohle dělat nebudeš. Nebudeš mě krmit jako děcko. Jsem podělanej dospělej.

To víš, že jsi. Ale tady jsi zašpiněný. To je můj ksicht, negře! - Nesahej na dospělákův ksicht! - Jo. Máš pravdu. Promiň, dobře? Jsi podělanej dospělej. Nepotřebuju poplácat po zádech! Jsem podělanej dospělej! Co děláš? - Já vím. Už dost s podělaným dospělákem. - Ale to já jsem. - Nechci to slyšet.

- Proč se ke mně chováš jako k děcku? Tohle není vhodné místo na… Nezačínej zase vyvádět. Ale ty mě štveš. Dobře. Potřebuju, abys dýchal. Dokážeš to? Nadechnout. Dýchej. Neříkej mi, jak dýchat. Negře, ztlum ten svůj podělanej hlas. Nevyřvávej tu před těmahle bělochama. Chováš se ke mně jako k dítěti. Ale já nejsem dítě. - Nejsi dítě?

- Nejsem. Kdo se počůral? Kdo se tu počurinkal? - Počurinkal ses? - Jen malinko. - Pojď se na záchod převléknout, ano? - Nechci se převléknout. - Musíš se převléct. - Nesahej na mě! Tak ty takhle? Tak ty takhle? Blbá děvko! Promiň.

Promiň. Jsi podělanej dospělej. Jsi podělanej dospělej. Jsi… Kdo je podělanej dospělej? To ty. - Jsem. - Ty jsi podělanej dospělej, dobře? - Jsem. - A co dělají podělaní dospěláci? - Vymění si kalhoty, když jsou počůraní. - Jo. Jo, dobře. Tak jdem. Promiňte, prosím. Omlouvám se, ale můj syn má nemoc Benjamina Buttona. - Jsou mu čtyři.

- Čtyři a tři čtvrtě. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc Keye a Pelleho.

20

Odpovědět

n**r

00

Odpovědět

Jeste by me zajimalo, co za nemoc ma otec/matka?

133