Rady od kamarádkyKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:7 750
Někdy stačí pár moudrých slov a všechny vztahové potíže jsou vyřešeny.

Přepis titulků

Počkej chviličku. No to snad ne! To snad není pravda, že prý musí pracovat přesčas. - To je slabá výmluva! - No dobře. Houbelec přesčas! Pokud se do půl hodiny neukáže, tak dneska vůbec nemusí domů, protože na kurevníky já nečekám. No dobře! Chápeš?

Jako budu tam čekat, protože... - Ale dám mu to pěkně sežrat. - No dobře. A pokud si bude myslet, že mu to někdy projde znova, - tak se šeredně plete. - No dobře. - Můj chlap dostane jednu šanci. - No dobře. - Jedinou. - No dobře. - A pak ještě jednu. - No dobře. A potom ještě tři striky. - A pak konec.

- No dobře. A kdybych někdy zjistila, že mě můj chlap podvádí, tak mu radím, aby vypadl co nejdál ode mě, - protože to, co pro něho budu mít, se mu líbit nebude. - No dobře. - Práva na barák mám já. - No dobře. - Ale až se vrátí domů, tak pohoda. - No dobře. Protože s těma štětkama si může stranou dělat, co chce, protože víš ty co, kamarádko? - Vždycky se pak vrátí domů.

- No dobře. - Já jsem jeho královna, za kterou se vždycky vrátí. - No dobře. Ale víš ty co? Mně je to fuk. - Tohle udělám, až se vrátí. - No dobře. - U mě doma si to dělat nebude. - No dobře. Teda pokud chce, tak může, - ale nikdy ne, když budu doma. - No dobře. Víš ty co? I když budu doma... tak je to v pohodě.

- No dobře. - Jasný, ne? No dobře... - Protože mně je to fuk. - No dobře. - Ale do mý ložnice žádný štětky vodit nebude. - No dobře. Protože mě žádnej negr nebude budit, zatímco mě podvádí v mojí vlastní posteli. - Už poněkolikáté. - No dobře. Řekla jsem mu to, koukla jsem na něj a řekla jsem: "Tohle je popáté a naposled!"

No dobře! - Líp bych to sama neřekla, máš recht. - No dobře. Celý večer pronášíš moudrá slova a já je neposlouchám. - Ani trošičku. - No dobře. Nevím, co jsem si myslela, holka, máš pravdu. Jakmile ten chlap projde tamtěma dveřma, - tak mu dám pořádný kopačky.

- No dobře. - Dobře? - No dobře. Božínku, my o vlku... No dobře. No dobře. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překlad super, díky, ale do háje!....i já musim uznat že ten chlap na konci byl krasavec :D

10

Odpovědět

Sakra, ta okay madam. Jako baba vypadá k nakousnutí :D

56

Odpovědět

"nerg" má být asi "n**r"
Jinak super překlad!

74

Odpovědět

Díky za upozornění i pochvalu :)

11