Zpověď na rapovém albuKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:514
Počet zobrazení:31 811

Co když se vám do vazby dostane světoznámý raper (Peele), kterého musíte usvědčit z vraždy jenom podle textu, který napsal na své příhodně pojmenované album? Podaří se to detektivu Joeovi (Key)? O tom se můžete přesvědčit ve skeči této oblíbené dvojice.

Přepis titulků

Pěkně popořádku. Vůbec mě nezajímá, že jsi multi-platinový rapový umělec, Gun Racku. Co mě však zajímá je to, že stoprocentně vím, že jsi zavraždil Darnella Simmonse. Takže radši začni mluvit. Jo, ale nic na mě nemáte. Oh, jojo, vlastně jsem velice rád, že to říkáš.

Protože, se vším respektem, si dovoluji nesouhlasit. Zabil jsem Darnella, střelil jsem ho svou devítkou, Střelil jsem ho devětkrát, v devět večer, na malém prostoru. A mimochodem to bylo 9. listopadu. To nic neznamená. Mám bujnou fantazii. Nemohl jsem zastřelit Darnella.

Byl jsem na narozeninové oslavě mého bratrance. Červený humr, 9. listopadu. - U Červeného humra? - Hmm Bože, musím ti říct Gun Racku, tomu se mi fakt nechce věřit. Mám alibi, narozeniny, Červený humr, avšak ve skutečnosti jsem zastřelil Darnella jako gangster. Je to lež, každý by to mohl potvrdit, protože mám alergii na všechny měkkýše.

Prostě se přiznej, Gun Racku. Přiznávám, že „měkkýš“ je jediná věc, která se rýmuje s „potvrdit.“ Jsou to jenom slova, detektive. Podstatná jména, přídavná jména, jsou prostě jen v tom správném pořadí.

Ale… nemáte žádný důkaz. Zavři hubu Darnelly s tou dlouhou zbraní, kterou jsem hodil do akvária. Nemám páru, co to je za věc. Já ne… Pokud bych to musel identifikovat, nazval bych to... ...zbraní... ...velice rozmanitou.

Také s nějakou mořskou řasou. Podívejte, detektive. Nerad vás přerušuji. Já nikoho nezabil. Hladím si velice pomalu svou bradku, když lžu. A smál jsem se fakt nahlas, když Darnell umíral. To album se jmenuje „Já jsem zabil Darnella Simmonse“ - Je to koncepční album.

- Koncepční...? Tady je obrázek tebe. Tvůj obrázek a za tebou je tělo Darnella Simmonse! Náhoda. Půjdeš sedět na pěkně dlouho, rozumíš? Přiznáš se, i kdyby by to byla poslední věc, kterou kdy uděláš. - Slyšíš mě, Gun Racku?

Vymlátím to z tebe. - Joe! - Vymlátím to z tebe! - Joe! Je volný. Co? Ne, ne, ne… Máme vše, co potřebujeme. Ne, byla to Simmonsova přítelkyně. Právě se ke všemu přiznala. Nevěra. Zločin z vášně. Pojďme, pane Racku.

Bonusový song, bonusový song. Kryj mě nebo zhebni, děvko. Myslím, že to chápeš. A když mě pustí ven, pošlu menší polibek. Tohle je moje doznání, použitelné u soudu, zabil jsem Darnella Simmonse jenom tak. Přesně tak... ...jsem vrah.

Pojď si pro mě. Hectore, stůj. Pojď chodbou, nedostaneš mě. Ok, ok, máš mě. Máš mě. Oh, sakra, sakra, au, au! překlad Lexter

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ted sem zjistil, že tohle bude asi song inspirovanej Bobbym Shmurdou, kterej rapuje např. v jeho nejznámnějším songu "Hot n***a" o tom jak prodával crack a o vraždách svýho gangu. A teď sedí :D

30

Odpovědět

Furt jsem si myslel, že jsem to tu už viděl, pak jsem si uvědomil, že jsem si to pouštěl v originále na YT. Nějaké nepřesnosti co jsem neodposlechl jsem si teď mnohem víc užil. Tímhle děkuju překladateli, že to hodil i sem. :)

70

Odpovědět

Video fajn, ale je tam pár chybek, specificky ve 2:02, kde mělo být spíše "Napral jsem to do Darnella velkou bouchačkou" a následně, když ji Gun Rack identifikuje, tak neříká rozmanitost, ale odkazuje právě na ten rap, takže by to mělo být "Ale kdybych ho měl identifikovat, tak ho nazvu bouchačkou velkého typu

53

Odpovědět

prvoplanovita sracka

160

Odpovědět

Odpovědět

Jop a 24.8 vychazi na DVD v cz dabingu :D

04

Odpovědět

+SteveHlavně vychází s titulkama, které do té doby, zdá se, nikdo jiný neudělá... s dabingem se jdi vypchat. ;)

70

Odpovědět

toto video jsem navrhnul JÁ, takže za všechnu zábavu vděčíte mně ( a trošku tomu kdo to překládal)

2139

Odpovědět

Kam ti máme posílat výplatu?

300

Odpovědět

+LuskKdyž tě to poslání naplňuje, nepotřebuješ peníze..

193

Odpovědět

Ďakujeme :) Dobrá práca ;)

40

Odpovědět

Nejlepší dvojice komiků vůbec !! Chtělo by to opět překládat více jejich videii ..

193

Odpovědět

Už jsem tu několikrát psal, že těch dobrých mají nepřeložených už minimum. Kdysi jsem je překládal pravidelně, ale jejich pořad loni ukončili a těch vtipných a povedených skečů už je strašně málo. Pokud ještě o nějakém víš, klidně ho pošli...

91

Odpovědět

+BugHer0Co jsem tak letmě zhlédl, tak mají skeče staré i 3 týdny, takže nejspíš pořád něco natáčejí .. :)

https://www.youtube.com/watch?v=DunDxuxbEuE .. Tohle je třeba dva měsíce staré.

10

Odpovědět

+Dom ReyesTak tyhle skeče jsem neviděl, protože nejsou na oficiálním kanálu a nahráli je nějací fanoušci... Mrknu.

10

Odpovědět

ve 2:02 neříká "Shut up Darnel with the long-ass gun", ale Shot up Darnel with the long-ass gun". Alespoň myslim, protože to tak dává větší smysl.

90

Odpovědět

JJ máš pravdu.

40

Odpovědět

po dlouhé době něco co mě zajímá :D

201

Odpovědět

Hip Hip Hura ! Diky moc Za K&P. Made my day :D

430

Odpovědět

Zde by se hodilo spíše "hip hop hurá!" :-D

30