Vůbec to nebylo děsivéKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:10 155

Dva kamarádi si vyrazí do kina na horor, který však vůbec nebyl děsivý. Byla to hrozná kravina, které se dva dospělí muži nebudou bát...

Přepis titulků

Tohle byla škoda peněz, kámo. Nechápu, že tohle vůbec považujou za horor... Nikdy jsem se snad nebál míň. Je to jak romantická komedie. Jako ukolébavka, kámo. Pro dospělý. Jo, kde parkuješ? - Cože? - Kde parkuješ, kámo? - Parkuju támhle, chlape. - Parkuješ tam? - Já musím tudy.

- Jasný, měj se. Víš co? Dojdu s tebou k autu. Jo, já tě pak dovezu k tomu tvýmu. Pitomý film, chlape. Démon může posednout jakýkoliv neživý předmět? To je moc obecný na to, aby to bylo děsivý. A ten démon číhal v popelnici? - Nedávalo to smysl. - Byla to kravina. - Kravina.

- Kravina. - Je to tak neralistický. - Se nebudu bát popelnice. A co to mělo být s tou prokletou louží? Jo, to bylo úplně nejdebilnější. Démon tě může vtáhnout do pekla, pokud šlápneš do jeho louže? - To nás mají za idioty? - Dospělé nevyděsíš louží. To je pitomost. - Pitomost. - Pitomost. A jak všude běhali ti pekelní psi, kteří mu přinášeli živé lidi, aby je mohl obětovat.

- Pitomost. - Pitomost. Byl to dost laciný příběh. - Jo. - Přesně tak. Ten film byl ledacos, ale ne děsivý. A co ty děsivé šeptající děti? Jako sorry. Co to jako má být? To byla ta nejpitomější část filmu.

Ta děcka začala mluvit: "Ukradnu ti duši. Vysaju z tebe život." Jo, přesně. Tak s tím už můžeš přestat. Prosím, přestaň! - Byla to pitomost. - Strašná pitomost. Pitomost, kámo. - To je tvoje auto. - Jasný, kámo. Doufám, že to není jedno z těch démonem posedlých aut.

To byla pitomost. Jo, tohle byla fakt hrozná kravina. To byla asi nejhloupější část filmu, kámo. Bylo to pitomý. To byla ta nejhloupější část. Ten celý film byla hrozná slátanina. Pitomost! Pitomost!

Při týhle části jsem se bál nejmíň. - Proboha, to byla pitomost. - Jako by démon mohl posednout... Bylo to tak hloupý. Byla to hrozná pitomost, kámo. Bylo to celý děsně pitomý. Sorry, kámo, že jsem tě donutil sledovat ten nestrašidelný film. Kámo, to se nedá nic dělat. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vůbec to nebylo vtipné

116

Odpovědět

Peele nám říká, že se máme připravit na jeho nadvládu horor filmů minimálně na jednu následující dekádu. Vyslal signál, že se z jeho následující tvorby po**rou i ti největší tvrďáci.

Hlavně z toho nedělejte někteří tady psychologické drama, kdovíjak hlubokou to nemá myšlenku.

80

Odpovědět

Myšlenka dobrá, ale trošku moc přehnané. Pointou asi byly jejich pomočené kalhoty (jak se nebáli)

105

Odpovědět

Co dodat. Trapné jako vždy

439

Odpovědět

Co dodat, kdyz me to prislo 30x trapne, proc si to tedy po 31. poustim a doufam, ze to bude jinak? :)

72

Odpovědět

No .... dnešní přehrávání bez pointy mě moc neoslovilo ...

1514

Odpovědět

Ze začátku zase úderné, ale pak to zapadne. Možná jsem si odvykl jejich humoru, za tu dobu co tu byli naposled. Nebo to teď dělají hold jinak. Možná je ta myšlenka v tom, že člověk čeká nějakou změnu, nějaký zvrat. On prostě nepřijde a to je ten ´´zvrat´´. Jelikož život je pln stereotypu a málo zvratů v něm jest.

49

Odpovědět

+pav1Doporučuji vám ten vytoužený "zvrat" použít při přístupu k českému jazyku.
Najděte si význam/rozdíl slov HOLD a HOLT.

143

Odpovědět

+mykanecJistě. Vždyť píši, že to už není taková pocta řemeslu, jak bejvávala...

07