ZastavárnaKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:11 667

Pokud vedete zastavárnu, můžete se setkat s různými lidmi, kteří mají podivná přání. A občas se potkáte s individui, která chtějí dost neobvyklé věci.

Přepis titulků

Dobrej, jak se vede? - Máte tu luk a šípy? - Jo. Jo, to je ono, to by šlo použít. Kde jsou šípy? Máte velký petardy? - Pyrotechniku neprodáváme. - Sakra. Máte něco dalšího, co je výbušné a šlo by umístit na špičku šípu? Mám tu náboje do brokovnice, ale obávám se, že se vás musím zeptat, zda je plánujete připevnit k šípu a použít je jako zbraň.

Co? Ne! Jste blázen? Ale fungovalo by to? Co kdybych vystřelil výbušný šíp do okna, abych ho rozbil? Pane, obávám se, že se musím zeptat, k čemu to potřebujete. K ničemu. Jen kupuji dárky k Vánocům. - Máte lanový skluz? - Ne. A máte háky, kladky a lana?

Něco z toho máme, ale nedoporučuji vám vyrábět si vlastní lanový skluz. Ne, to nebudu. Ale co kdyby ho někdo chtěl vyrobit? Myslíte si, že kdyby někdo viděl otevřené okno, tak by dokázal vystřelit skluz lukem tak, aby se šíp zarazil do zdi a on by mohl do budovy sjet? Nemám tušení. Pane, ať už plánujete cokoliv, nedělejte to.

Já nic neplánuju. Jen prostě kupuju vánoční dárky. Luk se šípy je pro synovce, skluz je... pro babičku. A tak dál. Chápete, ne? Vlastně o nic nejde. Když už o tom mluvíme, máte horní polovinu oblečení rytíře? - Zaprvé, říká se tomu zbroj.

- Jo, jo, to je no. Jedno máme, ale prodává se jako celek. Ale ta osoba potřebuje jen horní polovinu, nohy nepotřebuje. Kdyby po vás někdo střílel, jaká je šance, že bude mířit na nohy? Obávám se, že vás musím informovat o tom, že brnění projektily nezastaví. Risknu to. Koupit jako dárek. To mě přivádí k další otázce.

Máte kolečkové brusle? Nějaké bych tu jistě našel. Zeptám se, jak rychle na nich musíte jet, abyste unikl ozbrojené ochrance a prorazil dveře sejfu? - Dveře bankovního sejfu? - Ne! Nevím, možná. Jo. Máte tu takové ty pytle se znakem dolaru? Dobrá. Vystřelíte šíp s patronou do brokovnice, abyste prorazil okno banky, pak tím oknem dovnitř vstřelíte lanový skluz a po něm dojedete do haly.

Budete mít na sobě kolečkové brusle, abyste unikl ozbrojeným strážím, které na vás budou střílet, zatímco budete doufat, že vás netrefí do nohy a že pokud vás trefí do horní poloviny těla, tak středověké brnění projektil odrazí. Budete doufat, že naberete dostatečnou rychlost, abyste prorazil dveře sejfu na konci haly, kde poté naskládáte peníze do pytle z animáků.

Ne, jen sháním nějaké pí*oviny k Vánocům. Zkusím to jinde. Šťastné a veselé. Je duben. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je super, že se zase překládá tato dvojice. Díky!! :)

230

Odpovědět

On se docela blbě překládá seriál, který měl čtyři roky pauzu. :P

40

Odpovědět

Pravidlo číslo jedna: nakupujte v různých obchodech součástky tak, aby nebylo poznat, co chcete. Účas toho kupce je suprový... :--D

190

Odpovědět

Pravidlo číslo dva: plaťte pouze hotově.

110

Odpovědět

"Kupec" je majitel obchodu, zákazník je (na)kupující.

170

Odpovědět

It's april XD

101

Odpovědět

moj tip, vole, sa ozerem asi, zas

34

Odpovědět

Ta dvojice je přímo Boží…

270