Kočičí jazýčky a jiné české sladkosti

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 140
Počet zobrazení:11 981
My Češi je známe, ale co na takové české klasiky řeknou dva Angličané? A dokážou je vůbec vyslovit?

Přepis titulků

Ahoj, YouTube, nedávno jsem byl na dovolené v Praze a vypadalo to nějak takhle: Něco jsem si tam taky koupil. Začněme tedy. Tohle jsou Poex Mini. Vypadá to jako ty staré bonbóny, co se tady prodávaly. Křupavé. Nijak výrazně ale nechutnají. Možná se jich musí jíst víc. - Nepřesvědčily mě. - Pořád nic. Tohle je Vesna. V Praze mají oplatky rádi a tohle je jedna z nich.

- Úžasný. - A krémový. Mohli bysme na ně dělat reklamu. Tohle jsou... Díky, Google. Jsou celkem tuhé. Myslím, že je to ananas, ale proč je to zelený? Bylo to zelený, když jsi to koupil? Tohle jsou...

Tohle jsou... Kočičí jazýčky. Je to pro kočky, nebo... Nebo pro lidi? Nevím, protože je to v češtině. Ty musíme ukázat, jsou opravdu hezké. Jsou na nich malé kočky. Jsou z čokolády.

Alespoň bych to čokoládou nazval. Lacinou čokoládou. Ale špatné to není. Laciný to ale nebylo, deset korun to stálo. Tohle je polévka v chlebu. Takhle jsme v Praze jedli polévku. Obyčejná polévka a mísu potom můžete sníst. Tahle je... Vypadá jako rajská.

Jak to chutná? To nejsou rajčata. - Je to s masem? - Netuším, co to je... Je to divný. Je to trochu křupavý. - Co to je? - Dršťky. Dršťky? Každýmu, kdo si myslel, že je to vegetariánský, můžeme odpustit.

Proto jsem to taky vybral. - Dal jsem to na postel. - Na postel mi to nedávej. Jako puding máme "Puding". Vypadá to celkem stejně jako na obrázku. - Jsem si jistej, že to bude chutnat fajn. - Třese se to. - Držel jsem se receptu. Chutná mi to. - Je to jako rýžový puding. - Bez rýže. Co to je? Zjišťoval jsi o tom něco? Jsou v tom dršťky.

Poslední není jídlo a budeme potřebovat kartáček. Koupil jsem to, protože stejně jako žvýkačky, nemají mátové pasty, ale bylinkové pasty. Všechno je tam většinou bylinkové, včetně čokolády, která ale obsahovala jinou bylinku. Takže díky za sledování. Takový travnatý. To může být náhledový obrázek. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na recenzi českých sladkostí a jiných výrobků doporučuji Emmy:
http://www.youtube.com/watch?v=3DEB-E1TdJM

40

Odpovědět

Nakupovali nejspíš na vietnamské tržnici. :)
Proč mám pocit že když slyším tu jejich komolmluvu českého jazyka (já mám co říkat. B)
Tak slyším takřka jasnou čistou Ruštinu? 8)

24

Odpovědět

Mi Češi je známe? Nebo jsme je znali? Nic už nechutná tak jako kdysi... hold pokrok. :/

41

Odpovědět

Jenom taková lehká poznámka k překladu - v britský angličtině je puding prostě zákusek, proto se tomu tak trochu smějou.

131

Odpovědět

Taky jsem chtěla být hnidopich, ale říkala jsem si že to není zas tak důležitý :D

20

Odpovědět

To si nevybrali zrovna to nejlepší, co mohli zkusit. Polívka z pytlíku rozhodně nebude nikdy gurmánská záležitost a kočičí jazýčky jsou nehorázný s**t už několik let (a dřív to byly výborné čokoládičky). Puding od Amylonu je celkem v pohodě, lepší než ty předražené šunty od Dr.Oetkera. Vesna je, jestli se nepletu, spíš slovenská, ale každopádně to je výborná sušenka. A video rozhodně pobavilo, nicméně to by se dalo udělat s jakýmkoli státem, všude najdete podobné zvláštnosti k ukázání :-) Jen mne překvapila pasta, oni tam nemají bylinkovou? :-D

492

Odpovědět

Víc dílů s nima! :)

302

Odpovědět

Jo, na to jsem se kdysi dívala. Škoda že vybrali převážně takový šunty:D

141

Odpovědět

Hehehehe :D

00

Odpovědět

Ananasové plátky s příchutí zeleného jablka? Co prosím? :-D

81

Odpovědět

To jsou ty chemikalie kdy napišou že to je takove ,ale má to chut něčeho jineho a je to z něčeho jineho :D

160

Odpovědět

Líbí se mi jak z "like" na konci videa udělali "miluji tě!" :)

302

Odpovědět

dobry video
Tady je ně něco od Jackfilms a jeho návštěvy Prahy

40

Odpovědět

No jo, nepoznali českou kuchyni, chudáci. Jen jakési levné výrobky. Když jsem byl v Anglii, tak jsem jim na baráku vařil český jídlo co víkend, protože za prvé jsou tam vždycky narvaný všechny fast foody na každým rohu a za druhé kdybyste viděli angličanky vařit, tak byste neměli ani odvahu to ochutnat. Kelly mi vždycky připomínala Babicu, když neměla rýžu, tak tam dala kečup.

355

Odpovědět

Pánové docela pobavili... jak se ptal na ty jazýčky... čekala jsem, že řekne "Is it for cats... or... from cats?" :D

555

Odpovědět

Neskutečně mě ti dva pobavili :D :D

347

Další