Amapolas vs. JaramagosMalviviendo (S02E07)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:6 263

7. díl druhé řady seriálu Malviviendo je po dlouhém čekání tu. Netušil jsem, že budu překládat něco tak vtipného a dost jsem se nasmál. Za vaše připomínky a komentáře budu rád. Navázat na 16 předchozích dílů není lehké a doufám, že vás bude bavit i další díl. V tom je snad vše, co může ve 30minutové epizodě být: krev, smilstvo, vražda, španělský venkov... Děkuji taky za komenty u filmu Vezmi mě někam jinam. Myslím, že s Malviviendem mají minimálně jedno společné. Jsou geniálně zpracované. A to mě baví. Zdraví lukan_cruz. P.S.: Klobouk dolů před mým předchůdcem a jeho 16 díly Malvivienda!

Přepis titulků

Nejhorší na nezaměstnanosti není posílání životopisů na všechny strany každý odpoledne ani si říkat o půjčený prachy, nebo žít z vody jako škeble z Čile. Nejhorší je zjistit, že životní sen nicnedělání je ve skutečnosti noční můra. Tim spíš bez pláže. Veronika? Co je, Vero?

Negro, poslouchej. Tohle je síla. Jo! Jo! Volala mi Manuela, ta Ruska. Dozvěděla se, že Robleda dneska pustili. A hledal Zurda, pěkně nasranej. Víc, víc. Říkala jsem si, že tě to bude zajímat.

Jasný. Díky, kočko. Za nic. Ty vole... Jdu pro svoje auto, naberu tě vzadu. Jasný, zavolam Zurda a Jizvu. Svoje auto? Zurdo? - Počkej chvíli. - A když tam máš ruku... Chviličku.

Zurdo? Zurdo, volala mi... To je moc důležitý... Zurdo? Zurdo? Jizvo? Ne, žádný Postilla. Nechci žádný tablety (pastillas).

Já vim, co jste zač a co děláte! Ty vaše obleky a... (NEGRO A RATA) A tohle je kurva co? Radši se neptám. Co to s nim je? Jedeš čtyřicet? Tohle auto může jet 220 km/h. Ty vole, zrychli! Šlápni na to. Takový auto musí letět, nebo chcípnem nudou.

Tohle neni legální. To je jak zavřít leoparda do klece. Jak zašít nymfomance kundu nebo uříznout Messimu nohy. Neser, je to nový. Nechci na tom jedinej zasranej škrábanec. Takže jedu opatrně, vole. Ty si radši udělej řidičák sám. Ty vole.

S řidičákem pojedu jak ty, vole. To jo, abych byl jak ty. Vole, chceš to strhnout? Tohle mě stálo balík, ty vole. K tomu to je. Abys to pořádně vohulil. Ne, ne, ne. Dokonalej poslech hudby.

Žádný řvaní. Hele radši si trochu schrupni. Asi jo, to bude nejlepší. Vzbuď mě, až tam budem. Úlet, ty vole. O HODINU POZDĚJI Castiblanco de los Jaramagos Negro. Negro. Jsme tu.

Do prdele. Vole, pusť už ten blbej mobil. To má megapixelů, že se ti vrazej do mozku a dostaneš z toho AIDS, kurva. Jasný Kaki, jasný. Si ho můžeš koupit ty, ne? Ale neni to ten s těma velkejma číslicema. Pro typy jako ty.

Na tebe moc složitý. Tak mi ten mobil ukaž, vole. Když se mi bude líbit a vysvětlíš mi to, uvidíme. Krásnej žlutej, co? Ty jsi kretén, vole. Ti to zachrání život od těch megapixelů, vole. Stejně byl kradenej.

A co? Takže nebyl můj? A když mi někdo zavolá? Tobě nikdo nevolá, Jizvo. Rači si zamrdej a nedělej problémy. Klídek, vole. Nedejchám. Dejchej. Ty vole. Jdu a vidim Robleda, jak jde k Zurdovi domů.

S nim sanitky, vrtulník, navíc policajti se psama na drogy. Jdou pro něj. Zavírat ho nebudou. Ty ho zabijou. Vyhoděj ho z okna. Normálně mu natrhnou prdel.

Rozumíte tomu? Kurva, já se z toho poseru! - Co je Vero? - Negro. Poslouchej. Tohle je síla. Jo! Jo! Teď mi volala ta Ruska. Dozvěděla se, že Robleda dneska pustili. A hledal Zurda, pěkně nasranej. Víc, víc. Říkala jsem si, že tě to bude zajímat.

Jasný, díky kočko. Za nic. Ty vole. Slez už kurva. Co je? Dal sis koks na ocas nebo co? Ne. Před tim jsem se vyhonil. Abych si užil těch 20 euro. Takže ti zbejvá 5 minut. Ve čtvrti jako Los Banderilleros, kde se všichni znají, kde životy jsou tak smutný, se roznesou drby rychlostí světla.

Kde všechno, co víš, ti říkaly sousedky, musí mít každý na paměti zákon Tichý pošty. Pravdivost drbu je přímo úměrná počtu lidí, kteří ho poslali dál. (KAKI A JIZVA) Kam jedete, šílenci?

. Nazdárek pánové. Potřebujeme do Jaramaga. Ty vole to jsme měli štěstí. . Stejný jako my, to je naše vesnice. . Dělejte nastupte si, nebo se upečete. . Otevři mi dveře. Ty vole, takový BMW, takový BMW. Pro mě je to hovno. . Dávej bacha, jak ho předjedu. . Danieli Rafaeli, řekni tomu kokotovi něco.

. Přišláp sis koule, ty debile? . No dobře a co vy? Proč tam vlastně jedete? . Nakupoval lamy? . Protože my máme ty nejlepší lamy tady. Hoši, omlouvám se za bráchu. . Jako malej spadnul hlavou napřed do studny, víte? . A teď je nervózní a takhle si hrabe na hák. . Ty vole!

Danieli Rafaeli, uklidni se! . Jestli tu budu mít nastříkaný fleky, tak ti utrhnu hlavu. . Miř z okna! . Se poseru, kdo tohle porodil? . Takže jsme tady, pánové. . Castiblanco de los Jaramagos! . Olé, olé, vůně venkova v Andaluzii! . Tady smrdí...

Tady smrděj hovna. Stejně jako doma. Koukej, má uřízlou nohu. Taková bolest! A nohu má jak meloun plnej pecek. Co to kurva je? A kde to kurva jsem? Kluci! Kam jdete? Kluci! Jděte do prdele, parchanti jedny zasraný!

Zkurvysyni! Ty vole, vstávej, okradli nás! Do prdele. No dopr… Au! Sakra, zase. Zas ten herpes. To se mi rozjelo v krimu. Noční můra tohle. Vole, to pálí.

Ty vole, přestaň mi tu vyprávět o svý prdeli. Jdi hledat nějaký oblečení. S nahou prdelí nemůžu nikoho zabít. Zas já? Vždycky já! Proč nejdeš ty? - Jdi do hajzlu. - Takže kámen, nůžky, papír. Jedna, dva a… A jednu do držky. Dělej, mazej!

No to se poseru, Jizvo. Nic lepšího neměli? Takže musím jít převlečenej za tvou zasranou mámu. Už mě neser, Kaki. Chtěl bych vidět tebe vole. Na co si stěžuješ? Všechno je čerstvě vypraný, přímo ze šnůry. Bude se ti to ještě líbit.

Dělej! Raúle, tohle auto je na venkov moc nízký. . Abych vám mohl vyprávět Zurdův příběh, musím se o měsíc vrátit. Přesně do okamžiku, kdy musel změnit život. Zamést stopy a odjet na venkov. Pořád je to stejný. A přitom pořád říkám, že tohle ne. Co děláš, ty vole?

Když se znovu setkal svým otcem, po 16 letech, neměli si toho moc co říct. Hodně smíšený pocity, který se na vesnici řeší rázně. Díky, chlapče. Podívej synu, Raúle. Poslal jsem tvýho bratrance, aby tě našel, protožes mi tu chyběl. Vždycky jsem ti chtěl předat řemeslo naší rodiny.

Odjakživa si říkáme prostě štulci. Já, já už jsem unavený. A jak si můžeš všimnout, mám trochu Parkinsona. Už nemůžu pokračovat. Já už ne. Tohle neříkej, strejdo. Vždyť jsi... . Ty drž hubu sakra, drž hubu. Zkoušel jsem to.

Ale s timhle třesem kvůli tý bestii... Už mě asi dostává.. Tvůj bratranec by to taky mohl dělat, ale je tak hubenej, že to moc nedává no. Já jsem silák. . To je tvůj bratranec. Víš, že bratranci jsou debilové. Kreténi. Mě ať nechají s tou bestií.

Takže ty jedinej můžeš pokračovat v rodinný tradici. Jedinej. Ale já neumim pracovat na poli. Já tomu nerozumím. Nebudu nic umět. Podívej se na ty ruce! Jaký předloktí, jaká síla! Stejný jako tvýho otce a tvýho dědy.

A dědy tvýho dědy, tvýho pradědy... Tono Altúnez. Bude se ti to líbit. Bude se ti to líbit. Ucejtíš takový mravenčení, takový vnitřní teplo, vzrušení. To tě pořádně nakopne.

Takže bratranec tě všechno naučí, abys mohl začít. Synu, to je odměna za to, že ses vrátil. Odměna. Jo. Připij si k sakru s se svým bratrancem. Na zdraví ty vole.

Ne, že by Zurda nebavila práce na poli. Jeho nebavila práce jako taková. Vstávat v šest hodin ráno, starat se o tátovo pole a o zvířata všude v hnoji. Bylo to těžký. Antonio Manuel dělal opravdový peklo. - Raúle! - I tak se Zurdo přizpůsobil. Nejenom práci a režimu.

Nakonec přizpůsobil mozek i uši řeči svýho bratrance. Takhle ne, Raúle! To ne! . Jeď jenom 20 km/h vole. . Kdyby jeli vzadu dva malý, už bys je porazil. . Do hrdla, Raúle! Do hrdla chlape! . Jestli tomu nerozumíš, tak se ti rozleje voda po celym ksichtě. Tak.

Tak ne. . Takhle ne. . Takhle ne, Raúle! . Hele. Musíš to držet pevně oběma rukama, jasný? Cejtíš to? Teď to má nahoře váhu. A necháš to spadnout.

Přesně tak. Nepěstujem tady melouny, vole. Výborně. Ty vole, Pipita mi šuká nohu. No kurva. Tak hele, Raúle, měl jsem s tebou už dost trpělivosti. Takže ještě jednou. Musíš tam strčit ruku až po zápěstí. Já vím, Manueli.

Už jsi mi to říkal dvacetkrát. - A když ji tam máš po zápěstí... - To je debil. ...musíš ji trochu otočit. A když ji otočíš, - vrazíš tam celou ruku. - Moment. - Haló? Co je? - To otočení je důležitý. Jako hodinový ručičky. - To vím, to vím. - To musíš, to musíš. - To musíš. - Co je Negro? To je pro krávy moc důležitý.

Musíš to udělat na jeden zátah. - Ty vole, počkej chvíli, ne? - To je moc důležitý! Raúle, když chceš… Tos posral. Mobil plnej hoven kvůli tobě, kurva. Do prdele už. Ty vole, mám dost! Tohle nejde. Zurdo?

Co ti budu povídat. Líbí se mi sestřenice Frasquita. Sice jsme příbuzní, ale co, ne? Moji rodiče byli příbuzní a koukej, jakej jsem bejk. Co? Já nevim. Bude to... Bude to tim, že je jediná z vesnice, která se o sebe stará. Z těch, co se vážej.

A když se vyserou, zvážej se znova. Víš? Hlavně... mě vzrušuje, moc mě vzrušuje. Hele, minule jsem ji vyrušil, když si vyměňovala vložku a... - Kurva. Hele jakou mam husí kůži. - Drž už hubu! Drž už hubu, do prdele. Už tě mam kurva po krk.

Už mam po krk mýho táty. Týhle zkurvený vesnice. Všichni zaostalý. I ty krávy. Od těch hoven. Kurva, Bože, proč jsi mě radši neposlal do lochu? Tisíckrát radši bych byl tam než s těma debilama tady. Kurva! Navíc mi to nehoří.

To je jedno, seru na to. K sakru, Robledo! Bože, na některý věci jseš dost rychlej, co? To byl vtip, do prdele. Seru na Boha. Boží mlýny... . Jdeme! Kurva! Negro!

Nepřítel přestane být nepřítelem, když se objeví společný a vážnější nebezpečí. Od tý noci... se María a Robledo začali hádat, což trvalo přesně tři týdny, dva dny a šest hodin. Bylo toho hodně, co probrat. Ale Maríu trápila hlavně situace ohledně jejího bráchy. Hádali se ve dne v noci. V posteli, v kině, v práci.

A přesně když útočili na rekord do Guinnesovy knihy, María vztah ukončila. Ty hadry si vem, krávo! Krávo ošklivá. Lituju, ale rekord jste nepřekonali. . Marío! I když jsme tomu nikdo nevěřili, Robledo měl srdce a tu ženskou miloval. Prožil si těžký noci a ty další byly ještě těžší.

Až přišel na způsob, jak jednat. Zachránit Zurda. Takže si parkrát zavolal, poprosil o pár laskavostí a skartoval pár dokumentů. Pro něj nic nevšedního. Už mu chyběla jen ta nejdůležitější část. (Robledo) Dvě eura dvacet.

. Dvě eura dvacet pět. . Za to mi můžeš jeden a půl minuty šahat na kozu. Tak jo, ber. . Jdu pro tvýho bráchu. A nepřestanu, dokud ho nenajdu. Přísahám. Veroniko? Právě jsem viděla toho policajta, co má rád prst v prdeli. Vyhrožoval smrtí tý holičce, že jde pro jejího bráchu.

To je tvuj kámoš, ne? Řikala jsem minutu a půl. Hej! Počkej! Počkej, ty vole! Počkej! Ty vole, kam běžíš? Počkej! Vida, ty vole.

Hodinu a půl za tebou běžim. Jen se tě chci zeptat, kde je Zurdo. A pamatuj! Lež má krátký nohy! Do zavřený pusy mouchy nevlítnou, vole. Jo, ale protože jsou blbý, přilepěj se na hovno. Když v týhle čtvrti řekneš pravdu, ztratíš kámoše. Šlápni mi na koule a rozšlápnu ti ty tvoje. To nebylo přísloví.

Já to nevim! Castiblanco de los Jaramagos! Jo? Postillas? Ne, ne! Víc tablet už ne! . Další tablety už zkoušet nebudu. . Já vim, co jste zač a co děláte! Ty vaše obleky a... . Ne! Ne! Ten se vůbec nehejbe, co?

Je mrtvej. Panenko svatá, boží matko… Nechceš nechat těch píčovin, kurva? Řekni mi, kde se dá vykopat jáma, aniž by nás někdo viděl. Ahoj! Jmenuju se Antonio Manuel Antúnez Gamarro. Je mi 26 let a jsem z Castiblanca de los Jaramagos. A takhle žiju! Vlastně tu mam všechno potěšení, co potřebuju.

To mi dopřávají zvířata. Někdy je to na vsi moc tvrdý. Potřebuju nějakou družku. A TOU MŮŽEŠ BÝT I TY! Kdybych se měl popsat.-- asi bych řekl to, co o mně říkají ostatní. Lidi říkají, že jsem pěknej bejček. Zvířata jsou to nejlepší na světě.

A moc se mi líbí kino. To se mi líbí. Líbí se mi komedie, když se zasměju. Kde nejsou žádní mrtví. Nekousej mě! Nekousej mě! Ona si jen tak hraje. Teď jsem si prožil jedno milostný zklamání. Dost nepříjemný. A… To máma mi řekla, abych zavolal do vašeho pořadu.

Hele, tady je opravdu znát, že tu chybí ženská ruka. Já jsem trochu svůdník, ale tady už je moc práce pro jednoho člověka. Už jsem dlouho sám. A rád bych našel matici pro svůj šroubek. Dobře, tak žena, kterou hledám by měla bejt hodná.

Měl by bejt čistá a milá, ne? A s pořádnejma kozama! A taky by to měla bejt žena, což je dost důležitý, co má ráda venkov, teda dřinu. Aby věděla, že tu budeme kydat hnůj. A budeme makat 24 hodin. Všechno pro zvířata, pro dobytek. Ale nemyslete si, že je tady jen práce.

Taky si rád užívám a trochu zablbnu! A aby měla hodně porozumění, když si chci promluvit. A někdy se mi zas nechce mluvit vůbec. Jednoduchý. Jedem. Hledám hodnýho králíčka, jestli mi rozumíš. Říká se, že najít lásku, je jako najít jehlu v kupce sena. Chceš být ta jehla? Tohle je můj kabriolet a můžu tě vzít na konec světa.

Překlad: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

F*CK YEAAAAAAAAH!!!... si připadám jak 12 leté holčička, co dostala k narozeninám poníka..

220

Odpovědět

lukan_cruz: Kdybych byl an kluky tak tě snad radostí ojedu. Děkuju! Bomba! Takovou dobu, už jsem ani nevěřil

200

Odpovědět

ok, dej pak vědět :D

190

Odpovědět

Tak tohle mě uspokojilo.. Zkoukl jsem tu už několik set videí, ale tenhle seriál, to je jiná liga.. Nesnaží se vám dostat pod kůži, ale nenechá vás jen tak sedět.. A hlavně se nesnaží být vtipnej, on prostě vtipnej je, a v tom tenhle humor zbožňuju a uctívám. Málo věcí mě dokáže takhle "přirozeně" bavit.

181

Odpovědět

Moc díky. K překladu bych měl snad jen, že ve 12:53 by to chtělo nechat titulky o něco déle a možná přeložit i nějaké ty nadávky, když auta předjíždí BMW (obvzlášť tu co se pak opakuje z druhé strany) a ten rozhovor s Veronikou je přeložený pokaždé trochu jinak (i když nejsem schopen posoudit zda tam vážně nedošlo ke změně vyslovovaných vět ale neznělo to tak)

Ahoj, díky za připomínku. Je to chyba. Vlastně jsem dával ten počáteční hovor dohromady celý film a pak to zapomněl přepsat:-( další díl bude lepší, slibuju:-) v sobotu. časování taky:-)

zdravím, lukan cruz

180

Odpovědět

Který seriál paroduje úvodní znělka? Tenhle neznám...

181

Odpovědět

Growing Pains (úvodní znělka)

180

Odpovědět

Malviviendo :-o ... Miluju tě lukane cruzi! :D

183

Odpovědět

lol díky!

182

Odpovědět

Už jsem ani nedoufal, díky moc.

183

Odpovědět

Malviviendo patří mezi top, co tu vůbec je. Už jsem myslel, že se dalších překladů nedočkám. Hlavně vydržet lukan_cruz, díky!

193

Odpovědět

konečně se do toho někdo pustil ... :) hned to jdu skouknout :)

183