13 000 €Malviviendo (S02E10)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:7 198

Konec druhé řady! Stačí sehnat 13 smolných tisíc, zjistit pravdu o dědovi a Jizvovi, usadit se a přestat blbnout. Chtělo by to nějakej vlastní podnik! To proto, aby byla ve třetí řadě pořádná sranda. S trochou štěstí to všechno půjde, uvidíte. Jo! A Kaki hulí prvně v životě, slušnej závěr...

Přepis titulků

Během života se člověk neučí jenom z chyb a úspěchů, které ho vedou osudem. Po dlouhých úvahách vím, že jsem v prdeli nejenom vlastní vinou. Ale také díky všem radám, které jsem celý roky poslouchal. Od lidí, které jsem považoval za důležité.

Prosím tě zvedej to prkýnko. K sakru. Pořád to necháváš takhle, na hovno. Jesús, dávej dolu to prkýnko! Neflákej se a uč se, blbče! Brácho, nech toho učení a jdeme ven. Lžeš! Všem se to zezadu nelíbí. Hele klídek, chlape.

To uděláme zítra, ne? Nebo potom. Co já vim? Klídek. Hele. Chceš trávu od Biri Biriho? Zbytek papírku přes filtr. Tohle už nikdy nedělej! Žádný další. Pro tvoje dobro, vole.

Každá to nemá ráda dozadu, jasný? Buziku. V životě je někdy nutný udělat těžký rozhodnutí, abys přežil. Tohle nevyjde, vole. Nepanikař, Negro! Říkal jsem ti to milion krát. Ale...

Uviděj, že tahle pistole je hračka, Jizvo. Má to červenou špičku. Si blázen. Hele, až tam bude panika, oběti se nebudou soustředit na detaily, vole. Hlavně. Nemusel ses oblíkat za Lupina. Myslíš, že je tohle Velká sýrová loupež? Co já vim, Jizvo?

A krycí jména? Já už mám. Quickskin Jackson. Quickskin Jackson? Dělej, jdeme. Jdeme... - Radši. - Úlet tohle. Buď zticha. Žádný blbosti, nebo tě zabiju.

Dělej. Ty! Ty! Dělej! Hlídej jí. Ať otevře kasu! Bože, nezabíjete mě! Pro matku Boží! Nebojte. Nic vám neuděláme. Jak se jmenujete? Laura Padron. Já jsem Quickskin Jackson.

Těší mě. Můžu dát ruce dolů? Jasně, dolu. Nebreč. Otevři kasu, dej mi prachy a... Uděláme to mega rychle. No ale... Vy nevíte, že můj manžel je na podpoře.

Už takhle jsme na tom špatně. Co tady dostanem, hned zase utratíme. Nedělejte mi to, pro Boha. Jsme na tom špatně s tou krizí. Já ani nevim heslo. Manžel odešel před chvílí a já... Nevím. Jsem tu záskok. - Já to ani nemůžu říct.

- Dobře. Dobrá, tak se nezlobte. Nic vám neukradneme. - Tak... - Z duše moc děkuju. Hele Jizvo, nedělej si starosti. Ty vole, co děláš? Seš debil, ne? Vždyť volá policajty, seš kokot? Zdrhej, Negro! Zdrhej! Negro ne!

Quicki Jackson, vole! 13 000 Euro Jizvo, ty si kretén, vole. Ty si kretén, Negro. Ty, ona, my. Neviděls, že volá policii? Hele s tim, jak si trénoval. Ty na tohle nejsi. Tohle je jako...

Zpívat. Nebo kreslit. Jak šít. Hele, najdi si jiný živobytí. Lituju, chlape. Vem si. Chceš? V průběhu roku jsem padal strmě dolů. A už vidím konec pádu.

O Vánocích vyhodil Don Luis Ratu. Od tý doby jsme zkrachovali. Dobře, on zkrachoval. A upřímně, já jsem v prdeli. S našim stylem života může být taková změna smrtelná. Negro, nezkoušej se mě zastavit. Tentokrát se to povede.

Vzal jsem si tyhle prášky. Co? Předávkování bonbonama? Trvá dlouho, než lékořice zabere. Jsem v pokoji. S touhle to už byly čtyři nepovedený sebevraždy. Vždycky ho zachránila nějaká jeho blbost. Moc nízký patro.

Jeho vlastní závrať. Nebo moc dlouhej provaz. Do prdele! Rozdíl mezi životem v prdeli v Seville a životem v prdeli teď byl, že tentokrát jsem se snažil. Dal jsem životopisy po celém městě. Ale jsou špatné časy a neměl jsem štěstí.

Takže jsem byl donucenej použít starý triky. Přijít ve správnou chvíli na terasu a zužitkovat zbytky těch, co mají naspěch. Nebo čekat na správném místě, kdy policie chytne bandičku na zdi. Pravdou je, že situace už je neudržitelná.

A nemám jiný možnosti. Vlastně mi zbývají dvě. Vrátit se domů k rodičům. Nebo na ulici. Tahle možnost je tu vždycky. S úsměvem hajzla mě sleduje z rohu. Než začnu, poslední libůstka svobodnýho a váženýho muže.

S poslední cigaretou. A posledním papírkem. Věřím čím dál míň na štěstí. Ale když už mi zbývá poslední životopis v kapse. Stojí to za úvahu. - Dobrý den Rasto.

- Ahoj. Pochválen buď. Pěstujete doma nebo kupujete klony? To ne. Takže? Venkovka? Kéž by! Šíšu? Bong? Ne...

- Zapalovač, papírky? - Ne, já... Přinesl jsem životopis. Nějaká svině zezhora. Tady to nejede, chlape. Babylon mi zasadil ránu. Tady není práce. Jenom zasraná bída. Zavřou mě do lochu, brácho.

Za dva dny. Dám ti radu. Najdi nějakou loď a odjeď odsud co nejdál. Než přijde Armagedon. Tak jo. Jen jedna věc. Nejste náhodou...

Perro Rasta Muchacho? Ten s... Ten s tim: Perengue, perengue... Vždycky na zdi... Hledal komáry, abys je mohl jíst... Perro Rasta Muchacho byl známý zpěvák 90. let. Zas tak dobrej nebyl, ale měl tempo.

Měl úspěšnej letní hit a pak najednou zmizel. Myslel jsem, že po tom úspěchu, zbohatnu na Grow Shopu. Víš, jak to je s lidma v BIG BROTHER. Otevřou si bar a napakujou se. Tak to ne. Fyzická práce je pro umělce moc těžká.

Ale tohle je trochu schovaný, ne? Chtělo by to reklamu. Nevím, nějaký plakáty, letáky. Fyzická práce, otročina. Podívej, brácho. Jsem umělec. A černej. Babylon nás nenávidí, protože naše afropéra jsou větší! Mohl to být úspěch.

Už dlouho hledám někoho schopnýho, kdo by převzal moje království. Ty jsi ideální typ. Dokážeš ocenit dobrou hudbu. Já? To fakt? To je úlet. Takže mi to dáš a je to? Jasně, brácho. Dám ti to, za...

13 litrů, víc ne. Dobrej obchod, brácho. Ale máš jen dva dny. Jestli ne, vezmou si ho ty svině. Dva dny. Takže jsem myslel, ty vole! Tohle by byl společník! A je to perfektní obchod.

Protože já mám vědomosti a ty zkušenosti s klientama. Hele, budeme králové, vole! Dobře, králové ne, ale... Byli bychom aspoň někdo. Jenom chybí... 13 000 Euro. 13 litrů a koukáš na mě, vole?

Mě vyhodili z bytu, hele. Musel jsem zaplatit všechny dluhy a teď tu sbírám hovna zadarmo. Protože lidem v týhle čtvrti... Je zatěžko vzít pitomej pytlík na pitomý hovno jejich pitomýho psa? Jeden pytlík a hotovo. Kurva už. Dobrá, Negro. Víš, že bych ti ty prachy dal. Udělali bysme pět dalších poboček.

Pět. Ale teď hned ani náhodou. Ty víš, že jsem první, kdo by se chtěl zase osamostatnit. Hlavně legálně. Výborný, ale... Ty seš ale taky vůl, hele. Teď přijdeš. Je to dva měsíce, co jsem byl v balíku a měl firmu. Nebo Rata měl prachy, před dvěma měsícema.

Takže, hovno. Já vím, ty vole. Ale co mám dělat, když to přišlo teď. Řešení je... Nějak získat ty prachy. Někoho najít, i kdybych si to měl půjčit. A kdo, vole? Nevím, nikdo mě nenapadá.

Almeja už nedělá tyhle půjčky, ty jo. A Gamba je v base. Plyšák taky. A Hlava? Don Luis? Ne, Don Luis je fakt zkurvysyn. To ne, hele. Don Luis ani za nic. No a Kaki?

Kaki má prachy. A utrácí málo, zmetek. Dává to všechno pod polštář. Má ten invalidní důchod. Dobrý, no. Taky jsem myslel na Kakiho, ale... Myslíš, že nám Kaki půjčí peníze? A proč ne? Protože neseru prachy! Vidíš, říkal jsem to.

Kaki, ty vole. Dělej. Ne. A hlavně. Na co? Aby si to za dvě měsíce vzali Číňani a měli tam bazar? Nebudu přispívat na jejich plán. - Jakej plán? - Co? - Jakej plán? Jakej plán? Plán dobýt svět, vole.

Ty sis nevšiml, že jsou Číňani strategicky rozmístění? Všude mají bazary, čínský restaurace. Jsou už všude. Až přijde náklad masek. Těch na hubu, ze špatnejch filmů. Si je nasaděj a otrávěj nám vzduch. A zaberou naší zemi.

Hele, tohle je normální. Doma ne, tam se nevejdou. Synové čínský děvky. Uřezal bych jim ty mikro pinďoury. Všem! No upřímně, ty vole. Má pravdu, ne? Já nechápu hromadu věcí....

Promiňte, hledám Dominga Parda Rosas. Momentík. Jizvo! Nějaká baba se na tebe ptá. Co se děje, paní? Ukradl vám zlato, ten blbec? Vole, a tohle je kdo?

Ta nám zase přišla zavařit. - Ty... - Cos říkal? Mami? No konečně, Domingo! Hledám tě už dva roky. Volala jsem na universitu v New Yorku. A tam tě prý neviděli never. Nikdy jsem nemyslela, že tě najdu v takovýhle žumpě.

Bože! Ty sis snad zvyknul i na ten smrad. Nevtírej se! Hašišmeni! Co jste to udělali z mýho Dominga? Jdeme, synu. Nastup do auta, jedeme domů.

Ale mami, mám všechny věci vevnitř. To je mi jedno. Všechno ti koupím znova. Přestaneš být... Černá ovce rodiny Pardo Rosas, i kdybych tě měla vydrhnout Savem. Dobrá, tak... Lituju, kluci.

Tak zatím. Spíš už nikdy. Bez urážky. Mimino. Nastup. Ne, ne, Dominičku. Běž dopředu, prosím. Takovejch hnid, vší a klíšťat, co můžeš na sobě mít!

To je hajzl, ten Jizva. Po dvou letech se máme koupat! A jede pryč. Takže už víte, že jestli chcete po někom peníze, chtějte je po Jizvovi. Je v balíku. Já je potřebuju kvůli svý nemoci.

Jaký nemoci? No jaký asi, vole? Nevidíš mě na vozejku? Už nemůžu dál kvůli bolesti. Nemůžu. Bolí mě krk, záda, ledviny. Nemůžu. Potřebuju peníze... Na rehabilitaci.

Na utišující léky, pohřeb. Poslouchej Kaki, když nám dáš peníze, investuješ do zdraví. Přesně, jak chceš. Neslyšels ještě o léčení kanabisem? Chlape. V 16. století před Kristem, se na egyptském papyru z Abusíru, potvrzuje použití kanabisu v lékařství.

Potom, ve 3. století, ho doktoři předepisovali proti zahlenění, křečem. Proti migréně, nebo bolestem žaludku. Třeba. A později Dioskorides, to byl Neronův dvorní doktor, rostlinu doporučoval pro léčivé účinky, vole. To on jí dal jméno.

Takže, to je prastarý, ne? Já myslel, že to přišlo s těma pošahanýma hipíkama v 60. letech! Beatles, Rolling Stones s Rusákama a studenou válkou. Tak proto si Egypťani a Římani jenom celej život užívali! Celej den šukali a chlastali.

Natažený na kanapi, jedli hrozny. Kámo, ty jsi jako ty lidi. Co, Negro? Celej den zdrogovanej, ty zmetku. Tak proto žili 30 let, volové. Když byli furt pod parou. Jasný, Kaki, má to taky psychický účinky. Jako THC.

Ale THC se dá dobře odstranit. Když ho nechceš, jasně. Tak zůstanou jenom Kanabidioly Kanabinoly a ostatní vyčištěný prvky. Takže zbydou jenom léky. Hele, Negro. Mluv na mě španělsky, vole. Nerozumim ti ani hovno. Nebude z tebe feťák, Kaki.

Když teda nechceš, jasně. Nemusíš to kouřit. Vím, že to neni úplně doporučenej způsob. Je víc způsobů, jak to brát. Existujou vaporizéry, aby to nečoudilo. Například. Nebo to můžeš užívat orálně, jako odvar nebo v koláčcích. Takže to se dá jíst, ne?

Si to můžu dát do kroket. Do rybích prstů, mletých. Olé. Jenom ti říkám, že účinnost je prokázaná. A doporučená taky nejlepšíma doktorama. Chápeš? Lékařská podpora. Rozumíš mi? Tisícům lidí to pomáhá, blázne.

A léčí nemoci jako Neuralgie, Alzhameir. Anorexii, nespavost. Nevím, v tvym případě bolest zad, ztuhlý svaly, menstruační bolesti. Jak to, že o tom nic nevím. Kurva! Nějaký tajemství pošahanejch hipíku, nebo co? Co jsem? Ignorant? Asi jo.

Co? Chci tím říct, že je to ještě tabu, Kaki. Lékařská marihuana není zatím moc rozšířený téma. Nikdo nic neví, nejen ty. V jiných zemích je to normální věc. Dobře organizovaná. Včetně podpory státem. V takových zemích, jako je Izrael.

Cože? Jak je tohle možný, ty vole? Co to je? Nevim. To bude... filmovej trik, nebo tak. Bude... Flash Black. Do kamery se nemluví. Flash Back?

Jak říkám. Je hodně způsobů, jak si to užít. Jak to brát. Můžeš si dát... Koláčky, odvary, čípky, masti... Ale jasně, já osobně ti doporučuju klasiku. Ne, ne.

- Dělej, vole. - Ne! Kaki zkus to, ne? Vole. Když ti to nebude chutnat, pošli nás do prdele. Je to fajnovka, Jack Herer. Tak dej. Dobrý, ne? Tohle? Chutná to jak sračky.

Smrdí to po hovnech. A přitom mi to dělá úplný hovno. Kaki, ty vole. Tohle jako nezabírá hned. Počkej si chvíli. Jasně, vole. Musíš počkat, až ti THC stoupne do hlavy. Pak se zblázníš. - Takže co? Dam si dalšího šluka? - Celý to vyhul. - Hul. - Celý?

- Hul! Pánové, tohle je pěkný hovno, ne? Jediný, co z toho mám, je pěkně sucho v hubě. Akorát tak jste pěkný buzničky, vole. A nemáte bílý krvinky v plicích. Jděte do prdele, vole. A nechte mě na pokoji.

A když to vypadalo, že je Kaki THC imunní... Ten nejhezčí dům a nejkrásnější z celý čtvrti. Kde jsou ty nejúžasnější západy slunce. Hele. To vypadá, jak nakreslený od andělů. Oranžovou a rudou. Najednou zafungovalo.

Koukni. Představte si ty anděly s holou prdelí. Hele. Jak svítěj. Hele, hele. Koukni. Jasně, že jo. Vole. Od toho jsou kámoši. V každym případě, peníze od pana Luise jsem ještě...

ještě nezakopal. Chci si koupit pěknou LSD televizi. LSD? Tady pod tim stromem mám zlaťáky. Bacha, tady byl krtek, ne? Tady moc zlatáků neni, Kaki? Kaki, vzal jsem ti trochu peněz.

Půjčil si. Ti to-ho Je. Ti je brzy vrátím. Nepráskni mě doma. Pusu, Jizva. Jak jsme ho znali, čekali jsme hustou odpověď.

Ty hajzle, kde jsou ty prachy? Kreténe. Zkuryysynu. Rozhodně, byla dost odlišná. Né, že by THC Kakiho uzdravilo, bylo to spíš kouzlo. Všechen jeho vztek byl kvůli bolestem.

Po utlumení byl Kaki jak beránek. Je hustej, Jizva. Aspoň mi nechal vzkaz. Hele! Se smejlíkem. Fakt borec, ten Jizva. Je mi to líto. Nebudu vám moc půjčit na Grow Shop.

Hele, co mi tu nechal. Tisíc peset. Ze španělský banky. Kokot. Jdem toho hajzla najít. Mam jeho kopii občanky, jak jsem mu půjčoval. Takže vím, kde bydlí. Kurev milion! Jizvo! Jizvo!

Jizvo, pojď ven a dej mi ty prachy. Nebo ti ten barák zapálim i s tvojí matkou uvnitř. Ty vole, takovej vztek, co do něj vjel. Jdeme, Kaki. Snad projedeš. Bože. - Jakej má kámoš barák, co? - Kurva! Přitom chodí bosej. Naštěstí už nejsem u Palestinců Jizvovo táta je kdo?

Felipe González, nebo co? Co je chlapi? Zkurvysyni. Negro! Máš tam ještě tu tvojí medicínu? Co děláš? Pusť mě. Pusťte mě, vy kokoti.

Zurdo. - Nechám ti tu dědu. - Dobře, vole. - Tak zítra. - Zítra ho přivedu. Sedni si tady, dědo. Tak jak, dědo? Sajonara, bejby. No nic, brácho. Ty sbírej ty hovna.

Já jdu parkovat auta. Pěkná budoucnost, vole. No, a co budeme dělat? Kde vezmeš 13 litrů? Kolik máš u sebe? Zbývá mi 70 centů. Dělej, dej mi to. Nejsme manažeři ale hůlo a pití nám nebude chybět nikdy.

Hned přijdu. Hlídej starouše. Jestli potřebujete peníze, zavolejte Gordovi. To je z Mafiánů? Ne, ne. Ze Zuřícího býka. Ne, blbe. Mluvím na tebe, Negro. Co? Máte světlou chvilku?

Ne, já jsem normální. Hraju dementního, abych si ušetřil problémy. A aby se o mě starali. Před tím to byl způsob obrany proti tý harpii, mojí dceři. A dneska, abych se staral o Raúla, aniž by to věděl.

Ty vypadáš chytřejší, než můj vnuk. To není nic moc. Tlusťoch Ramón. Z Maresmillas. Nám, Altúnezům, hodně dluží. Najděte ho. Dědo! Přestaň otravovat Negra, ty!

Jsem dělostřelecký seržant z Highway. Vypil jsem víc piv, vychcal víc krve, šukal tolikrát a rozmačkal tolik koulí, kolik vy všichni dohromady. Zelenáči. Na! Vem si zobání, tohle máš rád.

Když už není jiný řešení, je potřeba se postavit situaci čelem. Musím říct Zurdovi o dopisu od jeho otce. Jak jsem ho spálil. Zurdo... Jsem přemejšlel, že... Co kdyby jsme řekli tlusťochovi Ramónovi? Z těch, co známe, má nejvíc peněz.

A posledně byl v dobrý náladě. Nevyčítejte mi to. Je to taková improvizovaná upřímnost. Dobrá, zkusit to můžeme. No opravdu, Ramóne, zase musíš něco udělat, co? Celou dobu mě přehlížíš, jak panský lány. Zmlkni už. Myslíš, že mam vymetenou hlavu? Že si to nepamatuju?

Minulejt tejden to byla pánvička, druhá, pak šlehač za litra. Hele nehádej se! Nehádej se, nebo to dopadne špatně. No krásnej den, hoši. - Jak se máte? - Proč jsme se k sakru sešli tady? Táhnu se tady s těma posranejma taškama z posranýho konzumu. Hele, Ramóne. Mam ti opakovat, že tohle neni vesnice? Jsou tu jen hajzlové a svině.

Musíš si dávat bacha, co a kde řekneš. Hlavně je to náhoda, že jsme zrovna ve čtvrti. Vždyť jsme tu jednou za měsíc. Vidíš, stačí sem jít jednou za měsíc. Protože u nás v konzumu Antoniho \nmají prostě všechno. Ale jdi už. Musím ti opakovat, že ne? Prostě ne! Já potřebuju velký tampony, který prodávají jen ve speciálních obchodech.

Velikost X X X X L. Tak si je kup na půl roku! Ať sem nemusíme furt jezdit. Jasně, protože ty nemáš Patrol! Nemáš ani dodávku, náklaďák, nic. Ehm, krásný dítě, co? Se poznají dobrý geny. Moc dobrý!

Koukni, jak je velkej na jeden rok. Je dobře rostlej. Taky jsem musela tlačit při porodu. Hele, pánové, o co tady k sakru jde? Dělejte. Ten smog mě tady zabíjí. No hele, Ramone... A Barbaro. Máme s Negrem takovej obchod, no projekt, co... - Drogy?

- Ne. - Venušiny kuličky? Hele, jak on je posedlej těma čínskejma koulema, co? No je to legální podnik. - Sto procentně legální. - Takže chceš prachy? Ten je z bratrsva sevřený pěsti, nedá ti ani floka. Mimochodem, Negro. Dlužíš mi 50 babek. Kurva, taková paměť. Hele já nedávám prachy nikomu. Je krize! Krize!

Jdi s tou krizí. Lidi v krizi hulí 3x tolik. Ty mlč! Nakrm dítě. Obchody tady řídím já. Hele, tvoje obchody řídim já. Ty řídím já! Aha, Ramóne. Pěkný kámoši jsme. Co? Jsme bratranci, ne bráchové. - Jdeme, Negro.

- Kurva, pan Antúnez. Přijdeš ke mě domů v den svatby mé dcery. Poprosit mě, abych zabil pro peníze. Nevšímej si ho, Ramóne. To je můj děda. Straší mu v hlavě. Co? Ty jseš syn inseminátora? Jo.

Promiň, Zurdo. To jsem nevěděl. My dva jsme stejní Jidášové. Ale jestli budeš ještě obtěžovat mojí rodinu. Zabiju tě. Zurdo, tvýmu tátovi hodně dlužím. Řekni si, o co chceš. Ty vole, já tomu nerozumim. Tak teda 20 tisíc Euro.

Na papírování, přežití... Jo, přesně. 20 litrů. Hned teď na dřevo, bum. Muž, který nevěnuje dostatečný čas své rodině, není opravdovým mužem. Kapiši? Přesně tak!

To dobře poslouchej, Gordo! No popravdě, jsem nevěřil že to přineseš. Jseš Rasta prodavač, brácho. Jsem rád, že necham svoje království tobě. Já jedu do Maroca. Budu dělat na novym LP. Už mam refrén. Chceš ho zazpívat? Ptakopysku, ptakopysku objeví se lev a pěkně narazíš.

Zhruba tak. - Zatim dobrý. - Je to nástřel. Konečně jsem volnej. Hodně štěstí, bojovníku. Budeš ho potřebovat. Díky. Hele, Negro.

Taková náhoda, ten Ramón, co? To je osud, vole. Nakonec všechno dobře skončilo. Tak končí příběh roku, kdy jsem zkoušel dělat věci tou správnou cestou. S neznámým pocitem štěstí, že můžu dělat to, co mě baví. Se společníkem, kámošem a s hlavou plnou nápadů.

Místo otázek bez odpovědí. Se zadostučiněním, že jsem dosáhl cíle, který jsem hledal. To je možná nejdůležitější lekce, zkusit si takovou etapu života. Štěstí ti jenom pomůže jít, když máš odvahu udělat první krok. Dělej, pomož mi.

Když chceš... Nikdy nezapomínej, žes měl štěstí. A to je všechno. Všechno. Všechno přátelé. Muší křídla. Verenque, Verenque pořád na zdi hledá komáry, aby je snědl. přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za tenhle skvělý seroš! Koukla jsem na první díl 3. série a i když pochytím ze španělštiny velmi málo, bavila jsem se královsky...doufám v brzké přeložení!

180

Odpovědět

Díky za dokončení 2. série.
A drobný dotaz- kde byl meloun? Nějak jsem ho nepostřehl.

180

Odpovědět

Meloun je na pultě, když šel n***o vykrást zeleninu.
Díkes za překlad, děda opět zabil :D

180

Odpovědět

By mě nenapadlo,že bude někdy mít českej dres :D

190

Odpovědět

Myslím, že v některém z předcházejících dílů ho dokonce už jednou měl.

180

Odpovědět

Hele uděláte i třetí sérii ? v prvním díle bude asi něco o Negrovi.

180

Odpovědět

Hele teď už se přeci nedá přestat! Sám se těšim, co bude dál:)

190

Odpovědět

+lukan_cruzTak pohni s prvním dílem. :D

Hele už dokonce existuje i Malviviendo Shake :D
http://youtu.be/ZHJaLwlK_Z4?t=10s

181

Odpovědět

+lukan_cruzpijavice

180

Odpovědět

Fakt kvalitní seriál, jdu dát všem dílům deset hvězdičekl! Děda je frajer :)

180

Odpovědět

skvelý seriál,nechápem to nízke hodnotenie. ďakujem za preklad ;) plus úvodna zvučka ma dnes veľmi potešila

180

Odpovědět

Dres nároďáku :-D

190

Odpovědět

Děda se stal okamžitě moji nejoblíbenější postavou. :) Nevíte někdo, jestli je to nějaký starší herec, nebo jestli v něm jen náhodou objevili takový talent? Z titulku nevyčtu jeho jmeno, abych to vrazil do wiki... :/

180

Odpovědět

Ahoj, jmenuje se Paco Pérez. (Paco=Francisco). www.pacoperezortega.com/videos - kouknu na to, třeba by stálo něco za překlad:-D i když teda děda je překladatelova noční můra :D

180