Thumbnail play icon

VýkupnéMalviviendo (S03E07)

Přidat do sledovaných sérií 3
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:2 508

Po muzikálovém Malviviendu je tu další díl. V tom uvidíme Zurdovu snahu získat peníze na svatbu, představení snoubenky na venkově (tetička opět excelentní herecký výstup) a také zasáhnou Super kámoši z pekla. Nebude to ale krok vedle? V díle uvidíte mnoho postav z Flamana. Je zajímavé sledovat, jak dobře někteří hrají dvě naprosto odlišné role. Možná vám Jessicy bude až líto. Příští týden bude další díl Flamana!

Zajímavé slovo "chilena", které jsem opsal jako "čilena" je dle fotbalového slovníku "salto dozadu, kdy hráč nůžkami nad hlavou kopne do míče. Góly 'chilena' jsou pro diváky podívanou". Slovo nůžky se objeví v tomto díle ještě jednou v dost pejorativních souvislostech, snad nikoho nepohorší.

 

 

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdysi jsem tenhle seriál přeskakovala, a pak jednou z dlouhé chvíle jsem se začala koukat od začátku a nepřestala jsem. S každým dílem jde kvalita dopředu. Spolu Flamanem teď nejlepší věc na videačesky :) Díky za překlad! Nepřestávejte. Seriál kterej kvalitou i humorem jednoznačně předčí spoustu z těch co běžej běžně v televizi :)

50

Odpovědět

Sakra kde seženu tu kšiltovku Breaking Bad?! Je boží :D

10

Odpovědět

Supeer! Díky moc.

50

Odpovědět

najlepsi serial. dik za preklad.

162

Odpovědět

Ja mam Malviviendo jeste radsi nez Flamana. A to dnesni intro? Klobouk dolu. Plus ta narazka na zvrhlost Tyriona, Breaking Bad cepice Negra...

173

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)