Banderillérská hrdostMalviviendo (S03E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:9 206

Je tu poslední a celovečerní díl třetí řady Malvivienda. Jak jinak, než ve velkém stylu. V díle uvidíte Zurdovu rozlučku se svobodou, která se odehrává v několika dějových liniích a když si budete myslet, že je po všem, začne Zurdova svatba. Končí, resp. začíná, ale také příběh několika nezaměstnaných Španělů, kteří mají po třech sériích Malvivienda a jedné řadě Flamana celkem slušně zaběhnutý obchod a filmovou produkci. I tento konec může být pro někoho inspirující, kdy z nezaměstnaných jsou dnes herci na vlastních nochách. Příběh Malvivienda tak ve finále neodpovídá jeho názvu a významu, kterým je "živoření", a to je dobře. Děkujeme všem fanouškům za trpělivé čekání na překlady a několikaletou přízeň.

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

 

Přepis titulků

Babička Cecilia vždy říkala, že Milagros je celá teta Jiména. Dej jí pán Bůh lehkou zem. Je pravda, že ta chuděra skončila jako šlapka a umřela na cirhózu. Ale oči má po ní. Koukněte. Je tak krásná. Bible říká, abychom byly cudné a čisté. Ale na co jsme dostaly pusu, ruce a další?

Abychom to utrpení tady lépe snesly. To vám povídám! Já si všechny recepty stahuju z Kristovysladkosti.com. V poslední době jsem strašně na sladké. Počkat, holky! Přinesla jsem stolní hry! Biblický trivial, Škráble dobré naděje a Evangelické monopoly. - To bude prča! - To je skvělý! To by stačilo, ne? To stačí, holka moje. Tohle vypadá spíš na křtiny než na rozlučku se svobodou.

Vždyť ten dort ve tvaru péra je tady ta největší erotika. Ten od Alicie. Vždyť je to kříž. Buď v klidu, zlato. To je podvědomí. No já věděla, co se dneska bude dít. Takže jsem to promyslela a zavolala jsem na Boys! Striptéra, pičo. Jako na správný párty!

Zavolej ho, dělej! Chlape, pojď na to! Dobré odpoledne, dámy. Že prý naléhavý případ. Nadržený paničky chtějí vidět sexy bachatu. Moje tělo i zbraň jsou nabité láskou. To ona, to je pro ni! No podívejme se na ni, neni zas tak hloupoučká.

- Já to věděla. - Že se nestydí. Hele, Kinder vajíčko! Dej pac, kočko. To ne, ty smyslný posle ďábla. - Praskla jí voda. - Kurva. No mně se líbí. - Je ti dobře, holčičko? - Zavolejte sanitku. Do týhle čtvrti nemůžete zavolat sanitku. Děcka v partách by je okradly.

Vždyť se tu věčně rvou, jsou to samí feťáci. Já to věděla, že sem nemáme jezdit. Držte huby! Panno Marie! Já mu zavolám, vydrž. Dívej se na mě, dívej. No doprdele, kde jste sakra? Holky klid, nic se neděje.

Mám to pod kontrolou. Dělejte, vemte ji do auta, jedeme do nemocnice. Marie proboha, přemýšlej! Gonzálku prosím, vezmi ten telefon. Ano? Ahoj, miláčku. Ne, dobře. Právě jdeme na snídani. Cože?

Nekecej. Ne, hned tam jedeme. Jaká je to nemocnice? Budeme tam rychle. Dobře. Tak zatím, miláčku. Sakra. Sakra. Vzbuď se, sakra.

Negro, dělej. Vstávej! Dělej, vstávej! Negro! Kouzla! Černá magie! Přestaň plácat kraviny, Negro. Kde to jsme? Co jsme dělali v noci, kurva? V noci... Zurdova rozlučka se svobodou, ne?

- Kalba prostě. - Bože, máš tady krev. Od čeho krev? Mysli, pičo. Co jsme dělali? A proč jsme tady? Plán je následující, pánové... Někdo půjde se mnou nakoupit pití. Pak si tady dáme v klidu panáka, zajdeme ke Kakimu domů a uvidíme co dál.

Počkáme na Jizvu, ne? Zatracenej Jizva. Jedno je ale jistý! Dneska si všichni zašukáme! Jasněže s holkama, ne spolu. I když já si teď koupil takový tanga... Támhle v kabriu jede můj brácha. Fakt noční můra ten zrzek. Jizva pozdě jako obvykle.

Sorry, pánové. Měl jsem nějakou práci. Ty vole Jizvo, tobě už fakt hrabe, ne? Nejdřív nám koupíš dodávku pro obchod, pak jachtu, tygra, pozemek na Jamaice a teď nám vezeš parádní kabrio. Hele, bacha na to. Tohle je nebezpečný, jasný? Ale my se tu bavíme o tom, že může usnout za volantem.

Nebo způsobit nějakou nehodu, vole. Ty vole, nech ho, ať si užije prachy, zrovna nám koupil tygra. No jasně, dej mi. Co? Chceš trochu, Luisito? Jasně vole! Bláznivej život! Vždyť život trvá dva dny a ani jeden z nich není sobota. Bože, to je dobrý heslo na Twitter, ne? Počkejte, pánové!

Nejdůležitější je můj bratranec, je to jeho rozlučka. Poslední šance smočit. Takže tuhle noc si všichni pořádně užijeme. Sexy bachatu a kalíme do kurev, pánové. Tak jedeme mojí károu nakoupit chlast, nebo co bude? Dělejte, jedeme! Jasný! Super kámoši nakoupí super chlast. Luisito, do mýho auta se vejde jen pět lidí.

Zapomněl jsem ti to říct, víš? Počkej tady a my přijedeme. Dělej, nebuď blbej. No tak, mrkev zrzavá, netvař se jak bubák. - Dělejte pojdťe už, kokoti. - Vždyť jdeme. - Dělejte. - Zmetek. Dělejte, ty vole. Už mám pěknou žízeň. Tak za kolik se ti líbí?

Jak za kolik se mi líbí? Je krásný. - Za kolik? - Nevím, hezký. Hezký, taky je pro tebe, brácho. - Jak jako pro mě? - Podívej na něj, ty vole. To jako fakt? Neser! - Tak tos vyhrál, brácho. - Ty vole, Jizvo. Nic lepšího jsem teda nezažil. Díky tobě. - Jedem, dělejte.

- Pořádně to zajedem. Máš prachy i na tank? Já bych chtěl tank. - Máš na tank? - Hele... Klidně bych se tam vešel. - Naser si. - Nebo do kufru. No tak dělejte, super kámoši! Negro! Vypadni. Co jsou jako zač? Hlavní hrdinové? Co má Rata a já ne?

No co to je? MALVIVIENDO Ta cesta v kabriu, všechny ty poutače na bordely, to je poslední, na co si pamatuju. Pak jsme šli asi pro pití a... Nevím. Víš, že bez dvou kafí a ranního brka nefunguju. Kuki se nám neprobouzí. Je s ním amen, vám povídám.

Košili má celou od krve, ho tam čtvrtili, nebo co? Kaki, ne! Zřejmě jsme se stali svědky Expres únosu. Ale něco tady nevyšlo. Zdá se, že nás zdrogovali, zmlátili, unesli a s nějvětší pravděpodobností nás i znásilnili.

Kaki nás chtěl bránit. A zabili ho. Podle způsobu provedení to vypadá na partu z východní Evropy. Co se tady točíš, ty vole. Jdeš mi na nervy. Promiň, Gonzalo, vypadals úplně jako Bruce Willis. Já teď myslim jen na film. Ne Kaki, ne! Kurva, neřvi mi tady do uší, pičo.

Proboha, oživlá mrtvola! Mrtvej živej, chlapče. Kurva, znám Kakiho osm let, ale nikdy jsem ho neslyšel chraptit. To byla asi povedená noc. Ale, co ta tvoje košile od krve? To je červený víno, chlape. - Kde to jsme, sakra? - Nevíme, nikdo si nic nepamatuje. Teď mi volala Maria.

Milagros začala rodit, ale není tu Zurdo. Tohle vypadá jako nějaký vyřizování účtů, ty vole. Chybí nám Jizva, Zurdo a Luisito, chápeš? A ani jeden z nich mi to nebere. Tak je to jasný, je to únos! Unesli je! Musíme je najít, doprdele! Dobře, no tak jo. Kde začneme? DÍL 3x10 BANDERILLÉRSKÁ HRDOST Voilá, tady to máte!

No tak to je něco. Už jsem se bál, že nám chceš ukázat péro a třít ho o mě. Zase. Hele tobě v tom všem není vedro? Je mi perfektně. Tak jste připravení?

Budete čumět. Krása, Seat Ibiza z 99. roku. Vážně? Kvůli tomu jsem musel vstát z gauče? No tak kluci, nenechte se zmýlit zevnějškem. Tohle je španělský DeLorean. Stroj, který dokáže cestovat v čase. Ty vole, co to meleš. Jasně, pičo. Stačí tady nastavit čas, dáš tam jedničku a můžeš jet.

Ty vole, tak to můžeme na konec finále ME z 92. a podívat se na gól, co dal Guzmán. Anebo ne, radši škorpiona od Higuity! Nebo můžeme jet do Buxtonu v 69. a zahulit s Bobem Marleym! Ne, ne, radši bych jel píchat s indiánkama při objevování Ameriky. Nebo bych jel do svého mládí a řekl sám sobě, dělej víc břišáků a nevěř ženský s ohryzkem, je to transka. Pánové, nebylo by lepší se vrátit a zabránit katastrofě?

Můžeme najít puberťáka Hitlera a zabít ho. Anebo když byl puberťák Justin Bieber... Aha, to je současnost, co? - Nejlepší bude, když... - Narození Bertin Osborne... Ne, na první Grand Prix, když... Počkejte kluci, klídek! Máme přece čas na všechno. Začneme od začátku, ne?

Dělejte, jdem na to! Nasedat! - Můžu vevnitř hulit? - Jasně, chlape! - Nalaď tam rádio Fiesta. - Ne, ne, ne. Super kámoši z budoucnosti. Tak tohle je nejvíc, brácho. Takový kytky, ty krávo! Ty vole, koukni na tamtu! Ta má lebku, co?

Máš tu rodiče, holčičko? Tohle je ráj, se zbláznim! Ne, ne ty vole, tohle je prehistorie. - A ta, co se ti líbí , je Homo erectus. - Aha, tak... Proboha, co je to za potvoru? Bože, dobře uklidníme se, tohle je Triceratops. To jsou býložravci a ve filmech jsou vždy klaďáci. Takže žádný strachy.

Já vím o dinosaurech všechno, protože jsem viděl všechny díly Země dinosaurů. Počkejte, jde přímo na nás, ať to ještě neposerem. Ty vole, doprdele. Říkal jsem, že tady na silnici si můžeme někoho stopnout. Ať nás odveze kamkoliv, kde aspoň někdo bydlí. Negro, tady není ani živáčka. A ty si myslíš, že tu pojede auto, který nás pobere?

Je nás pět chlapů a kolečkový křeslo. Ještě aby tak jeli nějací nájemní vrazi, co chytli ty kluky... Hele držte huby, mě něco napadlo. Dělejte k sobě. Dělejte, jsem bez hlasu, kurva! Antonio Manuel se svalí na silnici, jako kdyby se mu něco stalo. Zachraňte mě někdo, pomozte! Snad tomu pomůže náhoda, a pojede něco v týhle pustině, kde není ani kus melouna do huby.

Zastaví auto. Posádka auta vyleze, podívat se, co mu je. Nebo ho odklidit z cesty, to vám povídám. Pane, je vám dobře? Co se vám stalo? V tom Robledo a Rata vylezou z úkrytu, že tudy zrovna šli. Jeden, že je policajt a druhej doktor. Ahoj, holky! To máme ale krásný den, co? Co tu děláte?

Ale co je tohle? Nebojte se, jsem policista. A já jsem lékař. Ještěže tudy náhodou jdeme. Matko svatá, tenhle muž... - je mrtvý. - Cože? Snad ho neporazilo auto! Cože? To ne! My jedeme na zápasy v blátě jako každý úterý a takhle jsme ho našly.

A v tom se přiblížíme s Negrem zezadu. Zneškodníme ty slečinky a ukradneme jim auto. Je mi to líto, holčičky. Saňoraja, babies. No tak prosím, ještě než odjedete, chceme, aby nás Kaki pořádně ojel, pěkně dlouho a obě. Už mlč, blázne.

Seš sjetej, ne? To samý jste říkali, když jsem vymyslel plán proti Donu Luisovi. A co? Kde je teď Don Luis? Ve vězení. Díky komu? Díky plánu Kaki. Kluci! Schovejte se, támhle jede auto. Ježiš, to je ukrutná bolest. Prosím, pomozte mi někdo. Pomozte mi, hrozně to bolí.

Strašný, jak já tady trpím. Opravdu, prosím. Pomozte, prosím. Mějte se mnou soucit. Pro Matku boží, mějte soucit. To je bolest! Co děláš tady na vsi, brácho? Co se ti stalo?

Vždyť jsi celej od krve. Zmlátili tě? Co to má znamenat? Danieli, nešahej na něj! Tohle je nějaká skrytá kamera! No jasně, volové. Vždyť jsme v Castilblancu, čmoude. Jedeme k nám do baru, tam mají kubíčko za 2,50. No jasně, byli tam v tom galském baru. A byli jsme tam s Cristobalínou, Iluminatti.

Bože, Iluminatti. Tak to bude ještě horší, než jsem si myslel. Takhle jí říkáme, protože jí jde vidět celý kosočtverec v silonkách. A co se stalo? Jste byli pařit? Ne, to ne. Přijeli jsme, protože Raúl měl rozlučku se svobodou. Co? Raúl měl rozlučku a vy jste nám nic neřekli?

Ale prosím tě, ty vole! Máš snad Whatsapp, Facebook, Twitter? Jak jsme ti měli dát vědět? Asi po telefonu, ty mongole jeden. Myslíš si, jak nejsi moderní, ale obočí máš furt srostlý. Máš to jak šmouhu od hovna. Roste z tebe kočka? Na vsi se tohle nosí, ale v hlavním městě?

Hele, něco vám dvěma řeknu. Dvě věci. Za prvé: Srostlý obočí je zpátky v módě. Je to hipsterský, jako knírek. A za druhý: To nebylo nic pro tebe, byli jsme snad na zabíjačce? Ty jsi vesnickej balík, neumíš ani chodit po asfaltu. Pánové nechte těch blbostí, když jsme v kritický situaci. Milagros bude rodit a Zurdo nikde.

Raúle, kde je ten pitomej bar? Tady kousek. Naskočte si na náklaďák, vezmu vás. I když je rozhrkanej a bude ho potřeba roztlačit. Naskočte si za jízdy, jako MacGyver. Doprdele. Bože, městský plíce! Moc jointů, co?

Počkejte tam, my to otočíme. Doprdele, kdo zas otravuje. Se poseru, to je zase María. Ahoj miláčku, co se děje? Ne, jsme na cestě. Už tam skoro jsme, za chvilku. Jedu s holkama! Vezmu Milagros věci a potkáme se v nemocnici. Dobře, buď klidná. Gonzalo, jedeme do nemocnice.

Uvidíme se tam, dělej. - To je bolest. - Klid, holka. Klídek. To nic není. Zhluboka dýchej. Nádech a výdech. Jako kdyby to byl koks. Přesně tak, nádech a výdech. To tady není blízko jinej chlap? Hele, jsem jedinej v týhle čtvrti na HolkyKluciANaopak. Takže trochu respektu.

Uklidni se. - Něco zkuste. - Pomalu. - Dejte si pusu. Co děláš, kurva? Já ti chci jenom pomoct. No. A teď jsme kde, pičo? Nedošlo ti to? Tohle je zasranej Matrix. Ty vole, co na mě cintáš?

Dobře, jestli je tohle Matrix, a já mám na sobě tohle, pak jsem si tohle... vybral, ne? Neblouzni, brácho. To mi říkáš ty, v těch brejlích? To se tady nosí, víš? Stejně jako mini trenky. Tady je jiná móda. Dobře.

A co ty zelený písmenka tady nahoru dolu? Z toho šílíš, nebo co? Jasně, pičo. Tohle je svět Matrixu, počítačů, internetu. Jedničky a nuly a ty pitomý svině. Máte tu net, jo? Tak tam pusť porno, ty vole. Ty krávo, to mě nenapadlo. Kurva, o hodně lepší!

Možná budeš Vyvolený. Jasně, vždyť jsem ti to říkal. Co mám teda dělat? Dám ti životopis? Nebo moč na test? Bude výběrový řízení, nebo tak? To ví jenom vědma. Jak v Doplň slovo. Je to vědma, příteli.

Musíš číst mezi řádky. Hovorově přítel z Banderillér na S. - Super kámoši... - Ne, je mi líto. Bylo to Svůj brácha. Juane, jsi na řadě. Začínáš s A. - Co řekneš nudnému příteli? -A ubal! - Ano. - S. Směs různých bylin.... - Špek. Ano, teď D. Osoba, která rozdává mír a klid ve čtvrti. - Dealer.

- Ano. Na E. Velikost, co tě porazí. - Ehm, slon. - Ano. - Romantika pro Kakiho na F. - Fytofilie. - Ano, na G. -Neznamená nic, ale pobaví. - Gal. - Ano, H. Znamení, jsme rádi když je okolo nás. - Hustej kouř. - Ano, teď I. Když řeknu, ubal, ty... - Ihned! - Obsahuje J i G a miluješ ji. - Ganja. - Ano, teď na L. Tenhle je velikosti L. - M, matka, dcera y naše sestra.

- Marihuana. - N, co odpovíš policistovi? - Nemám. - Další N, když máš málo trávy? - Napůl s hašem. - Ano, teď O. Když je hodně, balíš... - O sto šest. - P, jak nejlíp nakoupíš ve čtvti? - Po pěti gramech. Tamten mu to napovídá. - Na T, co tě nakopne? - Tetrahydrocannabinol. - U, když je zavařovačka prázdná, trpíš. - Ú, kopřivkou! - V, když máš co hulit, jsi?

- Hajzl jeden! - Vitální! - Obsahuje X. - Sex. - Ano, Ypsilon. Říká se... - Yežíš! - Ano, Z. Jak se kouří... - Z plných plic! - Ano! Z plných plic, Juane! - Z plných plic. Gratuluji, pane Esparto. První cena je vaše! Kurva. Tak to vypadá, že Vyvolený nejsi ty.

Měl jsem pro tebe dvě tablety. Ale už jsem je snědl. Ber, volá ti tvoje jeblá máma. Máma? Mami! A teď hoňka. Hele, tady to je. Ty vole, to mi poser, je zavřeno. Opruz. Čmoude, zavřeno je, protože je to disko-hospoda.

A protože je největší ve vsi. Noční klub, pičo. Dělejte, běžte dovnitř. My dobráci počkáme tady, ať nemusíte zase tlačit. Díky moc, kluci. Popravdě... jste nám moc pomohli. Jděte doprdele, kokoti.

No to mi poser záda, koukejte se vrátit! Jděte třeba doprdele, měli jste mě pozvat! Poslouchej, bratranče! Zavolej si taxíka do tohohle prachu, žádnej asfalt! Ten ti to natřel, co kámo? Má ksicht lháře a ty mu naletíš! Ty vole, co ty tady děláš? Co?

Jak jako co? Jak, co tady dělám? Poslouchám tam, kde se něco děje. Kde můžu někoho nasrat nebo trochu provokovat. Kdykoliv a kdekoliv. Tak tam jsem. A kromě toho, vy si nepamatujete na včerejší noc? Bylo úplně nejvíc.

Nepamatujeme si ani hovno, ty vole. No pěkně jsme se porvali v baru. Bojovali jsme spolu jako bráchové. Neviděli jste, jak vypadáte? Parádně to dostali. Chlape! Říkal Antonio Manuel, že prej přijeli nějcí řízci z města. Že jste přijeli pochcat naše pole a ohromit naše ženský vaší technikou.

Bacha na to, tohle je divočina! Tady žádnou wifi nechytíš, vole. Tady jsme řízci my, vy ruiny. Táhněte k čertu, nechci problémy v naší vesnici. Jo, jo. Co říkal? Hele, povídá, že sere na naše mrtvý a že jsme nevymáchaný držky.

To bude v klidu. Jasně, jste nejlepší. A... Kaki, že prej je buzna. - Cože? - Co to říkají? Oni neví, že ty jsi v Castiblancu největší borec. Říkají, že dostaneš přes hubu a že tě naučí vyslovovat S. Hele, nechci zabít dalšího přespolního. Dělej, Antonio... Řekni jim, že jsem policajt.

A že vypadneme, než to tu skončí špatně. Že ti ojebe mámu, ať odpočívá v pokoji. Ta mládež. Ty vole, vždyť tam s náma byl včera Callejas. - Callejas, ten policajt. - S náma? Ten byl úplně nejvíc ze všech, brácho. Támhle se válí. S veškerou úctou, pane policisto.

Callejo, vzbuď se. Doprdele, nejdřív Zurdo. Pak Postilla, Luisito a teď Callejas. Mám pocit, že v tomhle má prsty Don Luis. Naneštěstí se málokdy pletu. Možná nejsem Einstein, ale můj neomylný čich staré školy, je moje prokletí.

Ty máš moc malý kozy, abys byla v Talentu. Já ho nemám malýho. To ty ji máš jetou. - Bože, šéfe. - Callejas, nemůžeme najít švagra, je nezvěstný. Nevíš, co se v noci stalo? Jasně, já mám paměť jako pitbull. Jakou každou volnou sobotu jsem to šel rozbalit na diskotéku.

No a všechny holky balily jenom mě. Nadržený, pochopitelně. Sledovaly moje tělo a latino pohyby. Tak jsem si později vybral tu nejhezčí holku z hospody. Šel jsem s ní na záchod a ukázal jsem jí, jak se to dělá. Pim pam jde to hladce. Trochu ananasovýho džusu, ale žádnej levnej! Pěkně dostala.

Byla tak hezká, že jsem si nebyl jistej, jestli mě pak nezkásne. Povšimněte si, pane Robledo, že i po letech bojových sportů nejsem jen mašina na zabíjení, ale taky mašina na rozkoš. Calleja, to nám je u piči tohle. Stačí říct, jestli s tebou byl Zurdo a kde je teď.

Zurdo? Ne, ne. Já viděl vycházet jen vás pět z toho bordelu od Papita. Vážně. Jedeme k nám do baru, tam mají kubíčko za 2,50. Jdu s tebou, řídím. Klíč bude v těch kurvách. Papito, kde jsi?

Ne ne, zůstaň tam. Zatím ahoj. Dobré odpoledne, pánové. Jmenuji se Vincent, a tady jsem zákon já. Jsem jediný policista v celé Castiblanco de los Aramados. Všichni mě tu znají jako Šerifa. Kecá, to bych hrozně moc chtěl.

Říkají mu tady svině s hřívou. Takže, kdo mi vysvětlí, co se tu děje. Tomu já nemám co říct, ty vole. V klidu, kolego. Jsem inspektor Robledo. Ze Sevilly. Vyšetřuji tady možný únos a vraždu. Takže o tom trochu vím.

Vy o tom něco víte? Možná. Tady kousek je místo, kde najdete, co hledáte. Najdeme nějaký tělo? Úd? Přesně to. Úd. - A pořádnej, vám povídám. - Kurva. Vemte mě rychle tam, ale chvilku počkejte, promluvím s klukama.

Myslím, že na to nejsou připraveni. Pánové, našlo se tělo. Doprovodím šerifa, abych se ujistil, že to nejsou oni. Callejo, vezmi kluky k Papitovi. Víš, kde to je, ne? Dostaň z něj, co můžeš. Zavoláme si. Hodně štěstí, šéfe.

Ten se umí vcítit do role, hajzl. Dobře, tak se nás musí vejít 6 do auta, co? Kde je ten malej uřvanej? Zima jak v ruském filmu, doprdele. Ty představy se opakovaly. Sluneční světlo mi svítilo do očí, zatímco jsem s migrénou skládal díly příběhu do sebe. Co by dělal s klukama Don Luis?

Proč nejsem jedním z nich? A proč mě tak pálí žáha? A to nejdůležitější! Kdo je ten... Pěkná kocovina, co kolego? Ten starý policista měl pravdu. Potřeboval jsem brufen. Rychle. Tohle je dokonalý místo, kde se zbavit těla.

Kdeže našli tu mrtvolu? Co děláš? Nevím... Říkal jsi úd, ne? To ne. Myslel jsem ale... No dobře, to mě mrzí. Já jsem myslel jako to... Tohle je normální, to dělali už Římani.

- Já proti tobě nic nemám. - To mě necháš takhle, vole? Je pozdě, už bysme měli... - To tys flirtoval, kolego. - Ne, já ne. Lidi jako já, máme taky city, chápeš? No ale já... A proč jsi mě táhnul až sem, vole? - To ne. - Víš, jak je drahej benzín? Ne, já ne.

No dobře, jak chceš hele. Podívej... - Tohle jen tak neuvidíš. - Prosím. Vezměte mě do vězení. Sevilla 3, musím tam s někým mluvit. No tak nic no. Taková prdel, ty vole. - To není normální, ne? - Do piče. Díky blbýmu Zurdovi jsme se takhle zcrvkli.

Přesně! Neměls tam kupovat tu šílenou potvoru. - To je smrad, ty vole. - To teda. Tady mám to zviřátko, o kterém jsem mluvil. Jediné na světě, exotické, k pomazlení. Tam, odkud pocházím, mu říkáme Mojabragas (namoč kalhotky). Podívej, ten je nádherňoučkej. No ten je krásnej. No ten je maličkej, jakou má pusinku.

Podívej jakej má kožíšek. Ale vždyť má ručičky jako lidi. - Jak je malilinkatej! - Ježiš, to se mi líbí. - Trošku smrdí teda, co? - Dost no. A teď jedna důležitá věc. Nesmíte ho namočit vínem z tetrapacku. A nikdy, opakuji nikdy! Mu nesmíte dát zahulit po půlnoci.

To je moc důležitý. Zahulit prej. Víš, kolik stojí hůlo? Miluji tě. Ale ani pasivně! Jestli se tohle zvířátko nadechne kouře po půlnoci, stane se z něj hrozná stvůra. Monstrum Quema-uňas. (pálí nehty) Jasně, chápeme.

Už se uklidni. - Tady máš dvacet euro a dej to sem. - Zalez tam. I love you. Ten je maličkej teda. - Měli bysme mu dát zahulit, ne? - Dáme mu? Jestli... - Schválně, co bude. - Dej mu. - Jeslti si z nás nedělal prdel. - Dej mu. Dej mu trochu. Dej mu pořádně.

- Bude úplně zhulenej. - A koukej mlčet. Ať ví, jak chutná joint. Říkej si, co chceš, bude se jmenovat Magmanman. Proč? Protože je celej zrzavej. Ty vole, Magmanman je dost dlouhý, ne? Pojmenuj ho... nevím. - Mrkváček. - Mrkváček? - Viděls ho?

- To náhodou sedí. - Neviděls ty vlasy? - Magmanman nebo Risketo. No tak Risketo, jako ty oranžový sušenky. Rozhodnuto. Co to je tohle? - Ty vole? - To ta potvůrka, blázne. Gal, gal. Nemá tady hákový kříž? Co to je, musíme to zabít, ty vole.

- Rozhodně to musíme zabít. - Vezmi igelitku a šup. Hodíme ho do řeky a nic jsme neviděli. Tak se to dělá u nás na vsi, nechám to na tobě. - Na mně? - Ty vole, ty seš větší tvrďák, než já... Vždyť z toho budu mít trauma. Viděls to? Jak je to hnusný? Ty vole, kam zmizela naše tráva? - Teď jsem měl v ruce jointa.

- Kde je? Kde je? A ty pitomý jointy? Vyhulils je potají? - Já vůbec teda. - Hele ho hajzla. - Podívej, jak hulí! - To mi poser. - Dej mi taky, ne? - Nejsi na to malej? Odpal to. Odpal to. Hajzlík jeden roztomilej. To fakt, necháme si ho?

Ne, musíme ho zabít. Hulíme! To se nikdy nestalo, Luisito. Neser mě. Rošťáci neříkají "neser mě". - Rošťáci? - Promiňte, trochu si teď ujíždím na osmdesátkách. Chlapi, pojďte mi pomoct. - No tak to mi poser záda! - Pomóc! - Co to je?

- Pořádná palice! Haleluja! Palice? Jak, že nepřijedeš? Vždyť ta holka rodí, doprdele. Když zavřu oči, tak to zní jako v pornu. Dobrá. Dobře to děláš, Milagros. - Tak, pomalu. - Už nemůžu. Co říkali v servisu, Marío? Nic.

Sem prý nepojedou. Posledně jim tady ukradli kola, fotku Ježíše z přihrádky, - včetně akvárka. - Co? Říkala, abyste se nestarali. Já už porodila snad tisíc telat. - Jestli to přijde, postarám se o to. - Ta je sexy. Jaktože mi nikdo z nich nebere telefon? Ty vole, tak já nevím, budeme se modlit, nebo co? Třeba se stane zázrak a objeví se anděl jako v seriálu od Michaela Landona.

Hele, anděl! Anděl, všude piercing, samá kérka, a smrdí trochu po chemce. Co blázníš, to je můj brácha Piruco! Můj brácha! Co tu děláš v těch slipech, vole? Nemáš lézt do těch soutěží vole, pak ti takhle jebe.

Ty na nás nemluv, zradils nás za prachy. Ty vole, já teď dělám striptéra. Taky jsem z vás jedinej, kdo má na tabák a papírky. - Jste ruiny. - Zase dělá páska. - Tak kup koks, když máš prachy. - Poslouchej, lásko. Holka mýho bráchy začala rodit a potřebuje, abyste ji vzali kurva fofrem do špitálu, jasný? Jo? Jasněže jo, nastupte si, ať můžeme kurva fofrem vyrazit.

Dělej, jedem. Ty vole, Zurdo bude mít jako dítě? Jasně vole, náš Zurdo s Milagros bukkake, pičo. Pojď Milagros, tento hoch nás sveze. Chyť se mě. Je trochu punky, ale zná Raula. Já chci vidět, jak se to roztahuje, můžu? Ani se neopovažuj nastoupit s náma. Vždyť to dítě je skoro moje.

Alicie, nech mě už, prosím tě. ...no tak ho přeblafla a dostal ji Zurdo, tak ji má. - Myslíš, že jí zaplatil? - Nesnáším, když někdo fetuje beze mě. - Takový lidi nesnáším prostě. - Drž už hubu, debile. Já jedu s holkama. Jsem jediná, kdo může pomoct s porodem. Dítě bude v bezpečí. Vítejte v mý káře, holky.

Takže ta s bubnem pěkně zatlačí piču dovnitř, jo? Jak na koksu. A jestli máš porodní bolesti, dám ti 15 mg pořádnýho Ketaminu. Budeme tam za deset minut. Ne, za osm a půl. Máme totiž po cestě jeden zasranej radar. Matka už má plný zuby platit pokuty z důchodu. Jedem, jsem rychlej jako naspeedovanej gepard.

- Startuj, pičo! - Jasně, pičo. Mně říkají rave gazela! Bože, snad dorazí včas. Hele, ty jsi fakt dobrá holka, co? Kdybys chtěla, vylížu tě zadarmo. Ale nesmíš to říct bráchovi. Callejo, proč ti to auto tak smrdí po gumách? Protože jsem vymyslel latexovej osvěžovač.

Já mám takovou teorii, že jsou z toho ženský nadržený, a podvědomí nelže, chápeš? Říká: Chci sex! Tajemství mýho sexuálního deníku. Takže jsi spokojený, Callejo? Negro, když někdo zažije přeměnu z blbýho puberťáka na sexuální mašinu se skvělým tělem, začne si uvědomovat svoje priority, chápeš?

Minule jsem potkal dokonalou ženskou. A víš, co mi řekla? Víš, proč jí nebylo rozumět? Protože měla v puse moje péro. Jo. Kluci, život může být skvělej! Vole, tohle je dům toho kubánce. Já už ty kraviny nemůžu poslouchat. Jdeme, vystupovat.

- Díky moc, Callejo. - Mějte se, hoši! No jsem řekl jak buzna. Poslouchej, poslouchej. Když ho tak vidím, nechápu, proč říkají Negro tobě. Ty jsi spíš jak kafe s mlíkem, ne? Kafe s kapkou mlíka. Protože já byl ve čtvrti první. A tak to tu chodí.

Jasně. No a můžu já být mlíko s mlíkem? Rád vás tady vidím, kluci. Posaďte se. Představím vám bratrance Omara. - Nazdar, pánové. - Ahoj, jsem Omarito. Všichni mi říkají Omarito, vy můžete taky. Dáte si něco k jídlu? Rýži, fazole, yuccu. Ne, díky.

Máme trochu naspěch. Jakýpak spěchání? Hubenej, vychrtlej. Přeci nemůžeš spěchat s... Žádný spěchy, jseš hubenej, podívej na tvuj zadek. Plochej jak žehlící prkno. Ta tvoje prdel musí být hnusnější, než podpaží. Tak jez, nenech se nutit. Jez, dělej.

A ty taky. Jseš jak atea. Víš, co to je? - Ne. - Tak to je větvička. - Ty taky jez, dělej. - Já si dám... Dej si banán, je dobrej. Vitamíny. Vitamíny pro těla a tak. Jez, jez. Tak. Je trochu zelenej, ne? Jakýpak zelenej?

Netvrď mi, že je zelenej. No jasně, vy mladý neumíte ani oloupat banán. No podívej, Negro, jak se loupe banán. Ano. Já jsem tady ten normální. Představte si to. Dobrá, co jste to chtěli vědět? Hele, včera byla rozlučka se Zurdem, jeho holka teď rodí.

A jediný co si pamatujeme je, že jsme byli v bordelu. Neříkejte mi, že si nepamatujete na včerejšek. Vždyť to byl zážitek na celý život. Nepřišli jste se Zurdem, ale s Putem. Výbornej chlap. Vyměnili jsme si whatsapp a badoo přesně po dokončení filmu. Filmu? Jakýho? Jakýho filmu?

Vždyť jsi hrál hlavní roli. Nezapomenutelný. Teď jsme všichni bráchové přes semeno. Pinďouroví bráchové forever. A jak se ten film jmenuje? Na internetu je upoutávka. Jmenuje se Hra ocasů. Hele, tenhle chlap se mi vůbec nelíbí. Fakt moc dobrej, Omarito.

Díky moc. Vždyť jsi nic nesnědl! Ten kluk nic nejí. Jez, nenech se nutit. Jez, dělej, čmoude. A ty taky, dělej. Ty, s tím banánem. Jez! Dokonce to někdo sdílí na Twitteru. Vídíte, jak je to dobrej film? Co? Ty ještě neznáš F.E.P.? Mou nadaci předčasně ejakulujících?

Nemáš průhlednou stužku? Já ano. Prvním 10 dárcům darujeme exklusivní boty, podepsané mým vlastním semenem. Toto je Hra vocasů. Poslouchej moje hekání, ty ohnivá čubko. My Lannisterové vždy jedeme bez gumy.

My Lannisterové ojíždíme naše sestry, sestřenice, neteře, všechny na koníčka, chlapečku. Proč myslíš, že se můj strýc zbláznil. Protože šukáme mezi sebou. A to mě baví. Ojíždět rodinu. Buď mě vykouříš, nebo přijdeš o hlavu. Protože já jsem vyvolený krále.

Uříznu ti hlavu. Podívej, co jsem udělal! Uřízl ruku strejdovi, abych si s ní mohl honit. Krvesmisltví. Kurvení, to je naše. Mlč buzno. Hledám pro můj meč nějakou sexy smeč. Velký Nadrženec a Jodor.

(Joder = doprdele) Ojedu tě v zimě Kde je můj pes Perano. Per ano. (Do zadku). Jsem mrzák, nefungujou mi nohy. Per ano. (Do zadku). Jsem mrzák, nefungujou mi nohy. Ale ocas sakramentsky! Ten mi funguje pořádně, nebo ne?

Co to tam spolu děláte? Strkáte si tam vlky? Ne, jen jsem se udělal. Semenáč. Jsem strážce noci, tu prosouložím. Semenáč. Ve tmě jsem nejlepší. Jsem lubrikant tohoto světa. Jsem krkavec. Pronikám do všech co spí.

Strkám svý péro do nočních čubek. Tuhle a všechny další noci. Semenáč. Carl Droga. Bukkakke. Carl Droga. Ve spolupráci s Calesi Negra. Semeno a vejce.

Jsem matka všech draků. A chci si pořádně užít! Calesi. Calesi, ó ano Carle Drogo. Ano, teď jsi tvrdší než trůn ze železa. Proč mě sundaváš, Jodore? - Co to se mnou děláš? - Jakože já... a ty... Můj tablet! Co jsi se zbláznil?

Nebuď hned nasranej. Máš moc jemňoučkou pusinku, Kaki. V pornu bys měl hodně šancí. Už drž hubu, Mandingo. Pánové, něco si tu slibme, proboha. Tohle zůstane mezi náma. Smlouva stvrzená krví. - Ruce sem. - Kaki, v klidu. Nikdo nic neřekne. Kde je Puto, ty vole? Dneska je v Miami. A video je na internetu. S více jak třemi sty retweety.

Z tohohle bude nový... I believe I can fuck. Odteď jsme všichni hvězdy novýho porna ze středověku. Omluvte mě. Tomu říkám parádička! Posezení na olivové hoře. V klidu si fajnově pohulovat. Bez těch smradů okolo. A hlavně nás tu neotravujou ti dva Římani.

Tak to každopádně. Tohle je plácek na šukání přesně podle Jehovy. Koukni na toho hajzla Jidáše, jak leze na holku toho truhláře! No to bude pěknej hajzl teda. Jasněže je. - Navíc má pořádnou pifku na Ježíše. - To teda. Já teda nevím, ale tohle musí být hulení z Jeruzaléma. Celou noc myslím na to, že bysme mohli zavařit Pilatos.

Komu? Včera jsem slyšel pouličního věštce a uvědomil jsem si, že bude brzy příchod božího syna. Všichni na něj čekají. Takže by byla docela prdel, kdyby nám uvěřili, že synové boží jsme my. Teda ne všichni, jeden z nás. My ostatní bychom byli jako jeho skupina.

A: on je syn boží! Ty vole, z toho kouká průser. Chytí nás a ukřižujou akorát. Víš, jak. Kdo by nás chytil, vole? Tyhle židi jsou pitomci. Ti říkám, ukážeme jim pár kouzel. Oni padnou na prdel a budou nám žrát z ruky. Já jdu do toho. Umím výborný kouzlo s rybou a chlebem. Jednoduchý, schováš do trenek a taháš je, jak berou. - Jednoduchý.

- Jasně vole. Jestli to vyjde, máme vyhráno. Hele Jidáš! Tak co, užil sis? Ty vole, udělal jsem se do ní. Nic, jsem jí řekl, že jestli bude zbouchnutá, ať řekne, že je panna a že je to zázrak. Typický. To tady říkají holky tak dva tři roky, vole. Znáte mě ne, chlapi? Ničemnej Jidáš, pořádnej kozel.

O čem je řeč? O ničem, trochu jsme si zahulili na sluníčku. Chceme lidem namluvit, že jsme synové boží. - aby nás měli za krále, chápeš? - Anebo ne. To je výborný! A když na to někdo přijde, řekneme mu, Vole, jestli to práskneš, tak muj fotr... Dej si bacha! No jasně, vole. Ale musíme vymyslet něco, aby nám to uvěřili. Ty vole, židi jsou pitomí.

To jo, ale jen tak nám na to neskočí. Musíme zahrát trochu divadlo. - Ty vole, mám ještě něco. - Sem s tím. Slyšel jsem, že když nachčiješ do holinek, počkáš chvíli, chutná to jak víno. Já to teda nezkoušel, ale prý to funguje. Na to skočej! To mi přijde moc riskantní. Chytí nás a dostaneme karabáčem.

Nás napíchnou na kopí, vole. Naloží nám na záda obrovskej kříž a nakonci nás ukřižujou před celým světem. Vzpomeň si na to, co se stalo Orejovi, vole. (D.R.Cano) Tak musíme najít nějakýho idiota, kterej to udělá za nás a bude si myslet, že je šéf on. Jasně a my budeme jeho kámoši, co stojí za ním. A když ho chytí, řekneme: Cože?

To není syn boží? Ten hajzl nás podvedl? Tak ať ho ukřižujou a je to. - No jasně! - Skvělej nápad! Můžeme zkusit Ježíše, toho zázračnýho truhlářovo syna. Vždyť ten kluk je celej promočenej, proboha! Pičo už na mě nesahej. Co já vím, kde je Zurdo? Ale můj bratranec vám může pomoct.

Je zaříkávač a rozdat tarot se naučil na ulici v Karibiku. Neřekne vám přesně kde je, ale dá vám pár indicíí. Omarito, prosím. To byl pořádnej lok. Jdi dosud, bestie! Otče, otevři cesty a nech mě nahlédnout. Zakázaná bachata? (tanec) Zbouchnutá holka.

Špatný. Moc špinavý místo. A hodně bolesti, hodně. Táta zemře. Vidím tu něco, co se nezvedne. Už to mám. Impotentní reggaetónec. Kouzla přírody! Červený tanga.

Taky vidím kradenou playstation. Meloun? Počkejte! Mně se to vrací! Mám flashback. No podívejme se, kdopak to přišel. Malý dárek pro kámoše. Zavrť s ním. Ten z tebe začne chodit. Krásný holka, ale já to neplatím. Kočka!

Tohle je pro Zurda, ten si to zaslouží. Paříme! Olé. Jen tancuj, krásko, tancuj. Tohle je ta nejkrásnější noc mého života. No jasně, volové! Vždyť jsme byli u Kakiho s těma striptérkama. Takže padáme odsud, pro boha svatýho! Koukám, že město je v klidu. Ale taky koukám, že jsi nějakej zmatenej, kámo.

Povídej. Ale nic, jen ta holka. Zešílím z ní. Celý den jsem v ulicích - a bojuju proti zlu. - A dál? A ona mi furt píše přes whatsapp. To přečtu, jasněže jo. Ale nemám čas jí odepsat. - Na to nemáš čas. - Nemůžu být celý den na whatsappu. - Máš důležitější věci na práci. - Takže se naštve. - Tak jdu na Facebook.

- To není pro tebe. A ona si odstranila z přátel Petera Parkera. - No tak co jsme? Kámoši? - To je podezřelý. - Moc podezřelý. - Nemám moc přátel. - Nevěř ji. - Ale ani jednoho dobrýho. - Nevěř tomu. Neměl bys tímhle ztrácet čas. Ve městě se furt nic neděje. Ahoj přátelé! Kdo jsi?

Ty pičo, Hulk! Jasně, jenže jsme v černobílý, takže... - Přítel je to. - zelená tu nefunguje. - To ne no, člověk musí myslet. - Jo, jo. Jak se máte? Já dobře, město je klidné. - Tak to je dobře. - Ale on je naštvanej. Co se děje, Petere? - Ale nic. - Pověz mi o tom, jestli chceš. Ty vole, to jsem si dal o schody.

Jste se posrali se potkat na střeše? Je to patnáctý patro, vole! Horší místo už vás nenapadlo? Taková kravina sejít se na střeše. Akorát je tu zima, pičo! A kde se máme sejít? V Burger Kingu na Pátý Avenue? Máš snad výbavu, ne? Máš batmobil, batkoptéru, a přijdeš sem s výmluvama, jak kdybys nebyl superhrdina. - Víš, kolik je to sem schodů?

- To tenhle má problémy! - Problémy, jaký? - Hele, víš jaký to je, - kupovat si každý týden padesátery nový kalhoty? - Přesně! Tak to je voser, to jo. - A neplatí ani za elektřinu! - Jo a neplatíme za elektřinu, protože nemáme peníze a pořád jen zachraňujeme životy. My máme opravdový problémy. No a? A já, že mám prachy, tak jako nezachraňuju životy? Takže já jsem něco míň!

To já vám pomáhám od drog, od mobilů. Dávám vám tu nejlepší práci, jinak byste... doplňovali regály v Tescu. Tomu já říkám řešit problémy. - Bez tebe by bylo ve městě líp. - Ty to máš jako koníčka. - Koníčka? - Robin je na pracáku, ten řeší problémy. O Robinovi mi ani nemluv. Může si za to sám, o tom tady nemluv.

- Dobře, jsem četl... - Nechci o něm slyšet. jsem četl na Yahoo, že by lidi chtěli... Já jsem Superman a tebe už nemám rád. aby měli superhrdinové rodiče. - Přesně. - A ty nemáš rodiče. A vy že jste moji kámoši? No to jsme nikdy neřekli! - My jsme profíci!

- Takže se mi posmíváte! Mě vychoval komorník, víte? A byl divnej, furt jen uklízel. Tak to si to můžeš hodit! Co ti na to máme říct? - Nebo zkus lítat. - Tak skočím. Chcete, abych skočil? - Já to natočím. - Já to chci vidět. - Aha, a když fakt skočím? - Na to nemáš koule. - Nemá. Jestli skočíš, tak zvu všechny na pivo. Blbečku. Abyste věděli, tak mýho tátu zabili před kinem! Byla tvoje vina, pičo.

Tak skočíš nebo ne? Sakryš, to je nějakej novej styl útěku. Dělá si z nás prdel! - No tak nedělal. - No kurev milion rozpláclej netopýr! - Tak to je po něm. - Nevíte můj nick na youtube? Že bych to hned nahrál. - Já mu reklamu dělat nebudu. - Ani já. A kurva. Tak to jsme asi včera byli... pěkně vožralí, co?

Zavrť se, rozhejbej to! Pořádně! Děvko! DJ! Jedem, tancuj ty couro! Tak tohle je ta nejhustější pařba mýho zasranýho života. Vzbuď se buzno.

No pěkný... Dělej, vstávej pičo. Taková kocovina. Fuj, to mám v hubě hampejz. Hele, ztratili jsme Zurda a jeho holka rodí. Víte něco? Cože? Ne, to ne. Zurdo s váma včera večer ani nepřišel. - Myslím.

- Jak myslím? Jo nebo ne? Sakra! Ne, určitě ne. Nejvíc jistej. Nejjistější! Jisto jistě? Jo, myslím, že jistě. Moc ti teda nevěřím. A nikomu z vás. Něco nám tajíte, já to cítím.

Ty máš oči jak šílenec. Trochu mi naháníš strach. - I tak je to málo. - Hele, tohle je poslední stopa, která zbyla po Zurdovi. Já myslím, že teď už ho najdeme. Hele je to blbost, ale už zbývá jen jedno místo. Tam, kde to všechno začalo. Growshop.

Máš naprostou pravdu. A navíc je vedle bar. Dám si pivečko a Hašlerku na ten chrapot. Jdeme. Já... dám na svůj instinkt. Já tu zůstanu a dám pár otázek tady těm třem klukům. Naser si. Já jdu domu, kurva. Dobře tady těm dvěma klukům.

A ty tu zůstaň se mnou, kryso. Budu potřebovat... hodnýho policajta. Já se poseru. Co se sem sereš? Jsi blbej? Je to snad parkoviště? Co děláte, debilové? - Kam čumíš, spíš za volantem? - Tys narazil do mě! Už je to tady, už to bude.

Poslyšte! Promiňte... Promiňte, ale moje sestra... Nemocnice je tady přes čtvrť, to dojdeme pěšky... Jasně, tak jdeme, pičo. Dělej, ven. Vystupovat. Ven! Ty vole Kaki, tobě se fakt zlepšilo to chraplání. To mi přineslo samo nebe.

Nechápu, co tu děláme, proč jsme nezůstali v baru. Já vím, že je to blbost, ale za zeptání nic nedáme. - Jak to jde, Juane? - Ahoj, šéfe! Ahoj, Kaki! Co se vám to stalo? Neviděl jsi Zurda? Ano, dneska ráno, když jsem otevřel obchod. - Co? - Hrůza. Haló?

Jesús? Raúle? Je tu někdo? Vyhoň. Zavolám policii! Vyhoň si. Buráky, buráky. Debilové.

Takže s ním byli i Juan a Esparto, ty vole! To je jasná stopa! Plán je následující, pánové. Někdo půjde se mnou nakoupit pití. Pak si tady dáme v klidu panáka, - zajdeme ke Kakimu domů a uvidíme co dál. - Roztočíme to! - Kdy už začneme? Dělejte! - Až přijde Jizva. Kde je ten vůl Jizva?

Jedno je ale jistý. Dneska si všichni zašukáme! Jasněže s holkama, ne spolu. I když já si teď koupil takový tanga... Támhle v kabriu jede můj brácha. Fakt noční můra tenhle zrzek. Jizva pozdě jako obvykle. Sorry, pánové. Měl jsem nějakou práci. Ty vole Jizvo.

Tobě už fakt hrabe, ne? Nejdřív nám koupíš dodávku pro obchod, pak jachtu, pozemek na Jamaice, tygra a teď nám přivezeš parádní kabrio. Jsme všichni, tak se pojďte na něco podívat. Dostal jsem výborný houbičky, kluci. To jsou Winston Bogarde, ty vole. Tyhle si dával Bin Ladin, Svatý Lukáš z Tibetu, vole. Z toho budou takový haldy, že půjdete do kolen, ty vole.

Jdem na to, kouzla matky přírody. Na Zurdo, dej si jednu. Ty to musíš vyzkoušet. Hele, bacha na to. Tohle je nebezpečný, jasný? Ale my se tu bavíme o tom, že může usnout za volantem. Nebo způsobit nějakou nehodu, vole. Ty vole, nech ho, ať si užije prachy, zrovna nám koupil tygra. Jasně, pičo. Dej mi jednu. Chceš taky Luisito? Dej si, dej.

Nechceš? Kouzla matky přírody. Jasně vole! Bláznivej život! Vždyť život trvá dva dny a ani jeden z nich není sobota. Bože, to je dobrý heslo na Twitter, ne? Počkejte, pánové! Nejdůležitější je můj bratranec a jeho rozlučka! Poslední šance smočit. Takže tuhle noc si všichni pořádně užijeme.

Sexy bachatu a kalíme do kurev, pánové! Tak jedeme mojí károu nakoupit chlast, nebo co bude? Dělejte, jdeme. Jasný! Super kámoši nakoupí super chlast. Luisito, do mýho auta se vejde jenom pět lidí. Hned jsme zpátky, jo? Přivezeme chlast. No tak, mrkev zrzavá netvař se jak bubák. Tak čau, super kámoši!

Co jsou zač? Hlavní hrdinové? Co má Rata a já ne? No co to je? Dělej, zdroguj mě! Co je? Tobě to nenajíždí? No tak si jich dej osm, sněz jich osm. Dáme si jich osm. Počkej. Podle mě utíkali tam. Doprdele, takže jsme je zase ztratili.

Seru na to, ty jsou tak sjetí, že můžou být kdekoliv. Někdo je mohl porazit, nebo spadli někde ze srázu, anebo už jsou někde v Portugalsku. Co je zase tohle, pičo? Smrdí tu chcanky. Haló? Je tu někdo? Ty vole, Esparto, co se to děje? Jsem tady sám.

Snažil jsem se vyhonit a nešlo mi to. A co je tohle za průser? Vždyť jsem tu uvázanej za koule. To já taky, vole. Proto jsem se nemohl vyhonit. A moc do toho nemlať. Máš je podvázaný a bude tě to tahat za chlupy. A kdo je tohle? Nějaká mrtvola? Asi jo, jestli mu mlátili tady hlavou o zem...

Bože, já se poseru strachy. Bože, doprdele. - Proboha, pičo neřvi tolik. - Ty vole, Postilla. Ty krávo, to je kocovina. Ty vole, co to mám na sobě? Ty krávo, vždyť jsem tu přivázanej za koule! Superkámoši z pekla. Zdravím vás, superkámoši. Chci hrát takovou hru. - Co?

- Že chci hrát takovou hru. - Hru na... - Ty vole, jsi blbej? Dej doprdele ten filtr Darth Vader, není ti nic rozumět. Doprdele. Že chci hrát takovou hru. - Vzdávám se. - Ne, nemůžeš se vzdát. Jste přivázaní řetězem za koule a ocas. Myslíš, že jsme si toho nevšimli? Moc hezký od tebe. Jestli neuhádnete do pěti minut heslo, smyčka se utáhne nadoraz.

- Cože? Můj pinďour. Ne, to ne, proboha! To ne, ty vole. Já vím, je to k nasrání, ale je to tak. Luisito, prosím, vždyť jsme bráchové. Jo, teď jsme bráchové, co? Polib si prdel. Ty vole, vždyť já jsem z Pátku třináctýho...

My se snad respektujeme, ne? Vždyť já jsem hlavní zadák ve školním týmu! Potřebujou mě k vítězství! Nejsi na školu trochu starej? A já jsem... Já ani nevím, za koho jsem já. Takže se mnou žádná výhra. Takže, kde jsme to přestali. Uhodněte heslo do pěti minut, jinak vám to ufikne koule.

- Ale... - Heslo je u vás v koupelně. Jaký heslo? Kde? V zadku zadáka, v 34 centimetrech. - Cože? - A tamhle máte zmrzlinovou lžíci. Cože? V mým zadku? Ale proč? Já jsem otec, potřebuju ho na kakání. Počkej, Zurdo, počkej chvíli. - Já na to přišel.

- Sem s tím. Heslo je... Contrarupula. Ne. - Prosímtě... - V zadku zadáka... V zadku. Musíme ho zastavit. Čas běží. Koule, kouličky... Je mi to líto, brácho.

Ale jde mi o koule. Ne, prosím ne. Tak do toho! Pomóc! Kurev milion, tak tomuhle nevěřím! To mi poser, že oni jsou tam celou tu dobu. Určitě nás viděli vcházet. Hráz, hráz! Vášeň!

- Máslo! - Pro hudbu. Tak jedem, nalezenci. Jedeme do nemocnice! Ty je oblíkni, Negro. Juan bude řídit, jedeme! Dělej ty buzno, nastup a jedem! Ale Kaki, já nemůžu řídit, jsem nemocnej... Ale piču nemocnej. Já jsem nemocnej! To tvoje je píčovina.

Dělej, jedeme! Ale co když mě chytnou křeče... Udělej to pro to dítě! Jedeme! Dělej, nebo tě zmlátim. Přísahám na moje nejmilejší, že tě zmlátim! Už se rozjeď! Rozjeď se! Ano? Haló? - ...dělám si prdel...

- Ahoj, Raúle. - Potřebujeme ručníky! - Tady Alicia, to jsi ty? Jesús? - Poslyš, moje sestra začla rodit. - Mokrý ručníky... Slyšíš mě? Ručníky! - Jsme na ulici blízko nemocnice. - Posloucháš mě! Drž už tu hubu, pičo! Nevychovaná. Tyhle dnešní holky mají jen ty svoje iPhony a chlapy. Duše moje, jak jsi na tom?

Co pipina, dobrý? Tlač. - Ano, povídej. - Jasný, jedeme tam. ... promiňte, já upadl... Dělej, jedem! Šlápni na to, nebuď posranej! Já se poseru, proč zase stojíme? Dozadu, dozadu.

Dělej, vyřaď! Nastartuj to a doleva! Doleva ty debile! A jedeme! Šlápni na to! To jsou saniťáci? Ano, to je jedno. Potřebujeme sanitku. Ano. Žena rodí na cestě. Dozadu, dozadu.

Ano, v Banderillérech. Třicet metrů od nemocnice Guachon. Ano, Španělka. Na to seru. To si vypijete, na co platím daně? Doprava. Miluj mě. Zatlač! Dělej, trochu víc! Budeme na Nově v přímém přenosu!

Vzpovídat! Jsem třetí z řeky... Už jsem ti to říkal tisíckrát, chlape. Tisíckrát. Hele, musím... Počkej chvilku. Jak se vede? Dlouho jsme se neviděli. Hele nemáš tam něco na uklidnění? - Nějaký silný sedativa. - Jo. Pro taťku Zurda?

Ten, kdo roste proti zdi, má tvrdý kosti. Ne, teď jsem mimo. Jasný, jo. - Porco! - Dělej, pičo. Zatlač, pojď! Pořádně zatlač, jedem! Dělej!

Zatlač! Ještě trochu. Vás já vůbec neznám! Dělej, chape! Řekni mi pravdu! Tak hele kluci, musíte se přiznat, jinak se nedá nic dělat. Můj kolega zešílel. Je schopný čehokoliv.

Proboha. Josemi, já tady vůbec nemám co dělat. Já si mám doma hrát s Wii. My o tom fakt nic nevíme. Víte, že vás za tohle můžeme zažalovat? Cože? Tak já vám něco řeknu. Právě mi dochází trpělivost. Zatraceně! - Ty vole, trochu přeháníš!

- Uvidíme! Já chci vědět o mým bratrancovi, jinak odsud neodejdu... - Vezmi to. - Ano? Rato, ty buzno! Zavolejte sanitku a přijeďte sem. Na předměstí Banderillér, tam kde jsou smažky. Řekni aspoň něco, ne? Tohle je vážně na hovno. - A ty jeď a nečum!

- Dobře, dobře. - Slyšíš, Rato? Rychle sanitku! - Dělej, jedeme! Tohle je nejhorší den mýho života. Hele, musím se dostat k tomu čoko dortu! To není žádnej čoko dort. Tlač, tlač. Dělej zatlač, Milagros. - Tlač! - Zatlač.Tak, ano. Zatlač.

Jedem, zatlač na jeden, dva, tři. Teď zatlač! Taková dřina, ty vole. Bože, zatlač. Ještě trochu zatlač. Bradavka, bradavka. Ahoj, černá díro vesmírná! Ty vole, tohle je naprosto šílený! Velociraptor. Slyšíš?

Na ulici Piruco. Počkej chvíli, někdo mi volá. Kdo to je? Sedativa? Trankimazin? Jo, mám něco, co ti pomůže. Počkej. Počkej, jedu tam. Jedeme. Kam chceš jako jít? Done Luisi, nechtějte mě rozčílit. Jsem starej pes, znám ty vaše triky.

Dělejte, kde jsou kluci? Vím, že jste to byl vy. Cítím to. To je Brumel. Robledo, moc mě neser. Já toho mám dost tady. Nechtějte mě podvést. Znám vás a vím, že neumíte prohrávat ani v Dámě.

Dělejte, kde jsou? Nebo přísahám... Co? Nebo co? Podívej se na mě! Můžu se mít ještě hůř? Tak dobře, rozumím. Vím, jak na to. - Co? - Že ano. Nemůžu nic slíbit, ale můžu se snažit. Nech těch tajností.

O čem to mluvíš? Buďte klidný, tohle je mezi náma. Platí? Hlášení se dá upravit vždycky. Nechat ztratit nějaký důkaz. S někým promluvit, však víte. Dobře, já ti řeknu, kde jsou a ty mě odsud dostaneš, jo? Jseš dobrej! Vždy jsi byl dobrý vyjednávač. Jen to zvednu.

Pardon. Ano? Cože? Že už se našli? A jsou v pořádku? Já se poseru. Tak dobře. Ne, já... jsem jinde. Tamhle zaboč a dělej.

Kaki, vždyť se zabijeme! Já jsem Mario Casas, ty vole. Ahoj, tak nakonec můžu dneska večer. - Jesúsi? - Vagina... Zavolám ti později, teď je to tu šílený. Potřebuju moje léky, Kaki. Potřebuju prášky. Zfetuj mě.

Respektujte mě, jsem Mario Casas. - Strupy, strupy. Dej mi to zpátky. - Dělej, zatlač! - Zatlač. Tlač! Dělej, už to půjde. Zatlač. Dělej, už ho vidím!

Pičo. Dělej! Raz, dva, tři a zatlač. Už jsme tady. Zastav! Vždyť stavím, prosím! Vystup a vezmi mi vozík. - Vylez a vezmi zezadu vozík! - Jdu, jdu. - Běž! - Jak se tohle otevírá, doprdele? Promiňte pánové, moje sestra právě porodila. Neměli byste lahev vody, ubrousky?

Jdeme, ne? Tak jdeme kluci, vystupovat! Zkurvysyni! Joaquín Felipe, ne! Kupředu, přátelé! Běžte, zatraceně! Jdeme! Jdeme, kupředu! Jizvo! To slovo GAL znamená...

K zemi, k zemi, dělejte! Musíme okamžitě do nemocnice! Tady nejsou žádní doktoři! Musíme jet ihned do nemocnice! Tak už přestaňte halucinovat, vole! Nevidíš, že se ti tu rodí syn? Mazej tam! Ahoj, lásko, jak to jde?

Už jsem tady, klídek. Nejdřív mi snědl pes domácí úkol a pak byla zácpa na S30, víš jak. - Kouzla matky přírody. - No už bylo načase, sakra! Promiň, lásko. Tohle že je otec? Bože holka, tak to si ještě užiješ. Nic, jsem v pohodě. Představuju ti tvoji dceru. Opatrně.

Podívejte na tu tvářičku. Neuvěřitelný, že z tvých koulí je něco tak krásnýho, Zurdo. To je to nejkrásnější, co jsem kdy viděl. - Blahopřeju, brácho. - Ta je krásná, doprdele. Díky tomuhle měním plány. Jdu na odvykačku a to hned teď. Co to meleš? Mám ještě na dvakrát.

- No tak zítra. - Zítra. Je podobná na Kakiho, ne? Ale to nevadí, miluju ji. A tebe taky, Milagros. A vás ostatní taky! Miluju vás! A tady příběh končí, u takovýho bláznivýho zázraku přírody. Julia, jediná osoba, která mohla změnit den blbec v nejdůležitější den nás všech.

Jediné stvoření, která nám mohlo ukázat tu krásnou tvář světa. Opravdové kouzlo matky přírody. O PĚT LET POZDĚJI Tak tohle je můj svatební dar pro mýho bratrance Raúla a pro Milagros. Kteří jsou pro mě nová rodina. Nová Antúnezová, ale stejná jako ostatní.

Nedělám rozdíly. Přeju jim hodně štěstí. Ať jim Bůh přinese hodně dětí a ať je dnes krásný den. Ať si to všichni užijeme. Svatební video pro Raúla a Milagros od AMA. Tak co se to tu děje. Hele, Antonio Manuel! Super kámoš, jak se vede! Hledáš někoho do kamery, co?

Vypadni mi ze záběru s tou zrzavou hlavou. Co to meleš? Já budu pecka ve videu, jsem kreativní! Ne, díky Luisito. Běž pařit. Vždyť já jsem fotogenickej a mám krásnej hlas. - Hrdelní hlas. - Začínáš mě srát. A navíc krásně tancuju, jako Ico muse. Ne, pičo! A už mě nech na pokoji, bože. Tohle je vážná věc a ne gorilí tanec.

(Maria Isabel) Dobře, akce. Dělej, už je to... Ahoj, jak je? Zdravíme všechny, vítejte na naší svatbě. - Ale... - No dobře, na videu z večírku naší svatby. Ale to je to nejhezčí, ne? Všichni jsou tu nalití. No ani tomu nemůžu uvěřit, že se po tom všem bereme. - Kdo by to byl řekl.

- Lidi si to tu užívají. Nádherně jsme si zatancovali, zazpívali. A navíc, tchyně hlídá vnučku. Chudák nemohla přijít na hostinu. Takže všechno je perfektní! Holka hejbej se trochu, trochu se zavlň. Ty vole, černoch! Využiju toho, abych popřál tomuhle krásnýmu páru. Zurdo. Díky, Papito.

- Milagrosa. - Děkuji. Copak to děláš? Přeju vám dlouhý život a ať vám každej závidí. - Děkujeme. - Jak dobře mluví ten z Karibiku. A jestli Zurda unaví ta samá číča každej den, a zavítá ke mně do klubu na něco k pití a tak, máme speciální tarify pro ženatý. - S velkou slevou.

- Neříkej to, uvidí to moje matka. Počkej, Papito. Řekni mu, že máš slevu i pro Raúla. - No a další... - Protože jeho švagr je VIP. Nebo nám můžeš udělat rodinnou slevovou kartičku. Family PASS. I kdyby to bylo na stejnou holku. Víš přece, že já se ho neštítím, vždyť je to můj švagr. - Trochu vody si dej. - No kde jsi? Nemůžu tě najít. - Tady jsem... - Tě nachytala! - Nahráváme s Antoniem. - Nahráváme pro tvýho bráchu...

- Promiň mu to... že manželství je krásná věc. Když bude mít štěstí jako já a potká někoho na celý život. Jako se to stalo mně. - Ano, s tebou. - Tak tos řekl krásně. To jo, já tomu teda moc nevěřím. Vždyť jakej byl Raúl frajer a podívej se teď! - Řekni něco hezkýho. - Prase a analfabet. - Prase, že se nikdy nemyl. - Tak to by stačilo. - Uvidíme.

- A ještě něco řeknu. Vždyť dřív běhal za ženskýma a řádil a hele ho dneska! - No jo. - No kdyby ho viděl táta, ukázal by mu, jak to prasit. - To chci říct. - No tak už dost. - Takže tak. - Nemusíš tu říkat všechno. No naštěstí ho Milagros trochu usměrní, když si ji vybral. - Nechce se ti na záchod?

- Odveď ji. - Co všechno jsi pila? - Já nic, pět panáků. - Dobrý den. - Nachytal je, nachytal. Hej, vy! Řekněte nám pár hezkých slov. Blahopřejeme Zurdovi a jeho překrásný Milagros. Štěstí přát nebudu, to potřebujou jen zbabělci. Je to krásná svatba, opravdu! - Ty jsi taky krásná. - Ať jsou dlouho spolu! - Jesusi! - Uvidíme.

- Tati. Jistě, Zurdo musel pozvat mýho tátu na svatbu. Moc díky, nádhera! Tvoji kámoši se žení a ty furt vypadáš jak blbec. A ještě máš obchod s drogama. Tati, tohle je Blanca. My... - My spolu chodíme. - Dobrý den. - Dobrý den, těší mě. Taková krásná holka jako ty, proč se zahazuješ s tím mým pitomcem?

Nezasloužíš si, aby ti posral život. No já nevím, prostě tak. To se nedá vypočítat, jestli tě bude mít rád nebo štvát. A stejně se tomu nevyhneš. Jo, jo. A ty hnusný vlasy se ti líbí taky? Vždyť je krásnej. Věk už na to teda nemá Tak snad časem to ostříhá. - Měla by ses zachránit...

- Jdeme odsud. - Moc tě nepochválil. - Zajímavý na téhle svatbě je případ mého kámoše Matea, který ukázkově přestal s heroinem. - To je Gaviota, ne? - Jasně, chlape. Chtěl bych, abyste věděli, že... potom co jsem zažil narození vaší dcery, jsem sebral sílu a skončil s drogama. A abyste byli moc šťastní, protože si to zasloužíte. Vidíš, jak mluví chytře a zřetelně?

Omluvte mě. Nic, že... velká salámová radost, uplakaný kachně a konferenční stolek. Kdo jsi? Jak to jde? Blahopřání párečku a pochopitelně, všichni vás mají rádi. Poslouchej, Mateo, hledám tě tady. Organizuju rvačky smažek a ty máš na to bejt šampion.

Dej na mě! Rozmysli si to. Když vyhraješ, dostaneš drog, kolik vážíš. - Jdi doprdele s tou kamerou. - Budeš do mě strkat? Tě zabiju dneska v noci! - Sem, sem! - Podívejme se! Ole, ole a olé, moje sestra Milagros se vdává! - Podívejme se!

- A teď vážně. - Mám tě moc ráda, sestři! - Dobře ty. Jsi nejlepší sestra na světě. Já se nějak motám. Prosím? Takový trapas. - Co ty, řekneš něco? - Ne, ne. Já na projevy nejsem, díky. Ale možná něco do úvodu. Chudák Milagros toho bude dřív nebo později litovat.

- Paráda. - Zamilovanost přejde. - Ničemu nerozumíš. - Haló, já bych něco řekla. Já bych se chtěla omluvit za svoje chování. Já alkohol nikdy nepiji a jsem úplně pomatená. Co to povídáš? V tomhle punči není alkohol. Vtip tvýho filmu. Jdi už někam, prcku. Vidíš, říkal sis o to.

- A co vy? - Jasněže v tom není alkohol. Nám stačí trochu MDMA a o zábavu se postarají krystaly. - No jasně, paříme vole. - Paříme! Tohle je svatba našeho Zurda a paní Bukkake, blázne. - Tvůj bratranec to není. - Jak není? A Bukkake je co? - Dneska ji tak neříkej, vole. - Proč, vole? - Co, proč?

- Proč jako co? Ahoj, jak se daří. Dneska se někdo vdává. Vypadni mi ze záběru. A co ty? Ty jsi... od koho? Od nevěsty? Nebo od ženicha? Máš nějaký přání pro pár... Tak nic, nashledanou. Hej, vy my dáte určitě rozhovor. Řekněte něco vtipného o ženichovi.

Všechno nejlepší! No já je moc neznám, ale fakt vypadají jako ideální pár. Přesně! Ať žijí novomanželé, kurev milion! Jasně. Gratulace mým přátelům. - Dobrý! - Se ti naježila piča z tý mý angličtiny, co? Kaki byl vždycky na jazyky. - Skoro perfektní! - Ještě má co dohánět. Cláro, běž za ní a jestli na ni někdo sáhne, víš, co máš dělat.

Jsme domluvení, rozbít hubu a přijde o prsty na pravý ruce. - Dobře. - Dobře. Podívej na ty boky a tu prdel. To stačí, nemusíš na ni tak čumět. Ses lekl, co? Já tady nikoho neznám, ani novomanžele. Ale dostanu tady najíst a napít a tak dělám, co je potřeba.

Koukni, pičo. Ať žijí novomanželé! - Ať žijí! - Mě ne. - Dělej, řekni něco. - Nech mě bejt. - Netoč, mě. Nenávidím tě. - Vždyť to nic není. - Kaki! - Hele, nech ho na pokoji. Dávej pozor, dneska to chce něco speciálního! - Všichni pozor!

- Dělej, lidi se zblázní! - No ale... zázrak! - Hele, dívejte! - Zvedej se, dělej. - Vypadněte a nechte mě! Sestřičko, mám tě moc rád! A proto ti to řeknu nejkrásněji, jak umím! Písní! - Milagros. - Děkujeme, opravdu krásná písnička. - Děkuji za... - Povíte nám něco? - Co je to za debilní video? - Zurdo, blahopřejeme, ty vole! - Ať žijí novomanželé!

- Jo, ať žijí! A trpělivost. Hodně trpělivosti. Manželství je krásná věc, ale někdy je to hrůza, ty vole. Někdy bych se posrala. - Ano, pravda! - Já už ho mam plný zuby teda! A ještě něco. Někdy ho budeš chtít chytit pod krkem a dát mu tak dvěstě facek. - To tě přejde. - Jasně! Klídek, protože jsou všichni stejně blbí.

- Jasně! - To přeháníš, ne? - Nehádejte se. Víš ty co? Polib mi piču. Fuj tajbl teda. Sice ti není rozumnět, ale něco jí řekni. Do ní! Na tohle jsi chtěl sako? Na tohle? Pojď s náma, nenahrávej tu soukromej hovor. Co se děje? Tak gratulujeme a kdy vám mám dát tu obálku...?

- Podívej, co to tu mám! - Nemusíš to ukazovat. Tak dobře. - Nejlepší model. - Dobře. - Nejlepší, to nevíte... - Hele, dej mi to. - Nebuď nasranej... - A další takovej. - Co ti je? - Bože, ty to nahráváš? Tak promiň no, Zurdo. Víte jak, pánové. Víte, že jsem zaplatil svatební cestu na Jamaicu?

Další, co utrácí! Jakože líbánky, myslím. Hele, ty to nahráváš? Vidíš tamtu? Tak tu jsem omrdal. - Blbečci! Má ho takhle malýho. - Fakt jo? Ne, ne, je jen nasraná. Řekni něco mýmu kámošovi! Ano, pane.

Ať žijí manželé a Bůh jim požehná. Děkuji, díky. Ahoj! Takže ty jsi ten, kdo to tu má na starosti? Ano, jak se vede? Ahoj. Tak popřeju novomanželům, ne? No jasně, tamhle jsou. Tamhle jsou, vezmem to přímo. - Blahopřeji. - Díky, brácho. -Díky moc. - Co děláš?

- Vykuř mi. - Klídek, jasný? - Brácho! - Jste v pořádku? - On se snad zbláznil. - Ještěže je tu tajný agent, Callejas. - Brácho! - Klid, Callejo! To je kámoš. Nic se neděje, vždyť je to Juan. - To bylo v dobrém. - Aha, tak jo. - Seznamte se. Juane to je Calleja. - Ten nejde pro ránu daleko. - To je Calleja. - Zurdo brácho, já jdu. - Ne.

- Jsem rád, že si povezu takovou vzpomínku do Mexika. Tak díky, budeme si volat. Doufám, že nedopadneš jak minule. Užij si to. Mám tě rád. Počkat, Ratóne! Nemůžete odsud odjet bez rozloučení jak se sluší a patří v naší čtvrti! Pozornost podniku, samozřejmě. - Papito, mám 10 minut. - Skvělé, Guadalupe! To se ti bude líbit, Rato.

Naše expresní služba trvá šest a půl minuty. - Jesico, taxík ať čeká u dveří. - Dej mu za uši! Takoví jsme my v klubu Papito! Přijďte a vemte všechny vaše známé. My se o vás postaráme, za to ručím osobně. - Papito, poslouchej. - Ano, Pajaro? Jsem z týhle svatby celý napjatý. Taky by se mi hodila ta expresní službička.

Ulevit si. Nejste trochu perverzní? Právě se vám vdává dcera! Ty vole, nechci tu řádit v trávě. Jen rychlou kuřbu v koupelně. Trochu se uvolnit. Manželka tu není. - Já, jako kdybych tu nebyl. - Jediná normální dcera se mi vdává. Já zůstanu s němýma služkama, s tou plačkou a pitomcem s kytarou. Takže mi hned sežeň kurvu! Výborně.

Zdá se, že nakonec všechno vyšlo. No tvoje babička vypadá, jakoby měla ráda Rave, co? Jsi blázen fakt. Jak já tě můžu tak milovat? Budeš se mnou navždy? Hele kočko, ne jeden, ne dva, ne tři... ale tři životy bych potřeboval, kdybych ti chtěl dokázat, jak mi je s tebou nádherně!

To je krásný, Raúle. - Pardón, ale vezmeme ti teď manžela. - Vemte ho odsud. - Zrovna jsme tu... - Jo, tak to jo... Ty vole, ty ženský co? Chtějí nám vzít všechy kámoše. - Co se děje? - Ne holkám, ano jointům! - Jasně, paříme! - Proč ses ženil? - Protože ji zbouchnul. - Koukni se na mě. - Hele, kdo je to tady.

- My používáme kondomy. - Jak to jde? - Celá partička! Řekněte něco pro Julii. - Julie... vždy používej kondom! - Přesně tak. Teda až na to budeš mít věk. Ne, že bys byla nechtěná. Mám tě hrozně rád! - No pak si o tom promluvíme. - Přesně. Cokoli chceš. Řekni si, a strýc Postilla ti to koupí. - Nebo tátovi!

- Ne, ne. - Strejdovi! To nejdůležitější! Sukni nos dlouhou až pod kolena! A nenastupuj k cizím do auta. Sportuj a spal každou čínskou večerku, kterou uvidíš! A nejdůležitější! Kupuj strejdovi Kakimu litry alkoholu! Je nejlepší! A najdi si opravdový kamarády. Ať už to bude v Banderillérech, nebo kdekoliv, zkus to. Protože jsou sice většinou na pěst, volové a ruiny, dluží ti prachy, natahujou tě, a někdy tě fakt serou...

Neprotahuj to moc, Negro, nebo skončí kazeta. Dobře, k věci. Chci říct, že dobří kámoši se vlastně neustále štvou navzájem, chápeš? Ale když o něco jde, když se ukáže pravda, jsou tady pro tebe. Třeba na lavičce, jako vždy. - Tady jsou. - Nebo v Mexiku. Ale b

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dik za preklad

10

Odpovědět

Ahoj mohl by někdo k tomu kompetentní opravit 1. díl 3. série abych mohl dokoukat tenhle skvělej seriál? předem dík :)

00

Odpovědět

Díky moc za překlad :) Abych se přiznal, jsem k******y rád že to skončilo :D Seriál to byl úžasnej, ale poslední dobou už to začínalo být o ničem, nemělo smysl to protahovat... Luxusní zakončení, děkuju za seriál :)

42

Odpovědět

I já se přidám s díky za překlad. Samotná třetí série byla pro mne bohužel už spíš ozvěnou vynikající první a druhé. A u tohoto (a několika předešlých) dílu jsem se začal zhruba v polovině celkem vzato nudit :/ I tak díky.

41

Odpovědět

Děkuji za skvělý seriál, i slzu jsem musela zamáčknout, byla to paráda....díky lukan_cruz, díky moc. :)

70

Odpovědět

Super, trošku smutné že něco co jsem miloval od té doby co se to tu objevilo končí :)
RESPEKT za překlad! :)
Díky lukan_cruz za všechny přeložené díly! :)

170

Odpovědět

ahoj! díky všem za podporu! nesmíme ale zapomenout na překladatele, který seriál na videacesky uvedl a na kterého jsem navázal. je to asi hlavně jeho zásluha, čili i já děkuju, za dobu překládání jsem se do malvivienda taky zamiloval :)
Písničku na konci jsem nepřeložil pro celkové vyčerpání organismu :) :) rád bych ji zařadil jako samostatný překlad v budoucnu.
Produkce natočila asi dva krátkometrážní filmy a točí animovaný seriál, kdy díl má 10 minut (zn. Ideál). Čekám na více dílů, zatím existuje 1. díl, nebudu nic slibovat předem...

140

Odpovědět

+lukan_cruzOmlouvám se, tímto děkuji i Jeroneemovi (snad jsem to dobře napsal) za to že jsem se diky němu k tomuto seriálu dostal a zamiloval se do španělštiny. První díl jsem neviděl ani jednou, ani dvakrát, ani třikrát ale třikrát :D

60

Odpovědět

+lukan_cruzAhoj, díky moc za dobrou práci a mohl bych tě poprosti ještě o malou lahudku. http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/tvurci-malvivienda-v-buenafuente?link=oka přečasujte titulky a nebo je dejte ke stažení, prosím prosím :))

10

Odpovědět

Moc díky - viděl jsem to na youtube, ale bez překladu jsem pochytil jen hrubé obrysy příběhu.

PS: Písničku na konci nepřeložíte?

40

Odpovědět

Už som ani nemyslel, že sa niekedy dočkám. Vďaka, vďaka, vďaka.

70

Odpovědět

Ani se na to koukat nebudu... sezečátku jsem se koukal (a docela mě to bavilo), ale pak to bylo čim dál tim delší a nudnější :( takový o ničem. 2 hodiny bych u toho určitě nevydržel.

116

Odpovědět

teda koukat na to nebudu, páč nejsem fanoušek tohoto seriálu. Ale 110 minut? Pane překladateli, klobouček

160

Odpovědět

Klobouk dolu za překlad ;)

170

Odpovědět

V textu máte drobnou chybu ve slově Končí - viz. Koční, resp. začíná, ale také příběh několika nezaměstnaných Španělů... Jinak máte v plánu zavést nějaký nový seriál? Tedy pokud to není nějaké tajemství.

70

Odpovědět

díky, odpověď nahoře! (já osobně stále doufám ve Flamana 2! :D)

50