Modelky testují chytré telefony

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:806
Počet zobrazení:9 797
V této reklamě uvidíte hned tři pohledné a bystré modelky, které otestují různé značky mobilních telefonů a řeknou vám, co si o nich myslí. Někdy stačí prostý nápad a originální reklama je na světě.

Přepis titulků

Děkuji, že jste odpověděly na inzerát. Dnes si vyzkoušíme několik funkcí na různých chytrých telefonech. Má už některá z vás nějaké zkušenosti s těmito typy telefonů? Mayo? - Ne. - Ne. - Ne. - Dobře. Ví některá z vás, co to znamená "chytrý telefon"? Asi tuším.

Britney? Podle mě to znamená, že je ten telefon asi chytřejší než vy, takže... pokud nejste technický... techlogický... technikologi... Pokud nejste technoláři... ten telefon je větší technolář než vy. Dobře.

Na něco se vás zeptám. Mayo, kdybys mohla mít na mobilu jakékoliv tlačítko, co by to tlačítko mělo umět? Kdybych mohla mít jakékoliv tlačítko, bylo by fajn, kdybych po jeho zmáčknutí dostala sprchu. Protože jsem občas hrozně ušpiněná. - A kde by jako byla voda? - Fungovalo by to prostě tak, že by jeden signál spustil druhý signál, který by zjistil moji polohu, a pak by přiletěla helikoptéra, která by ke mně najednou snesla přenosnou sprchu, kterou už určitě třeba někde v Japonsku vynalezli.

Dobře. - Jackie? - Já bych se ráda spojila se svými psy. Mohla bych jim říct: "Čau, Zajdo, tady mamča! Ahoj, Botko!" A oni by dělali: "Haf, haf, haf." Ty umíš mluvit se psy? Trošičku, jo.

Fajn. Ví některá z vás, kolik je druhá odmocnina z devíti? Mayo. 33. Dobře. - Trojky mám ráda. - Já taky. Jsou uklidňující. Teď se vrátíme k telefonům, ano? Představte si, že máte v mobilu 120 fotek...

a na jedné osmině z těch fotek jsem já. Na kolika fotkách tedy jsem? Buď to spočítejte, nebo ty fotky najděte. Britney, jak jsi na to přišla tak rychle? Ten mobil tam má možnost "ukaž všechny fotky, na kterých je tato osoba". To je chytrý. To se mi líbí mnohem víc než tenhle mobil. Díky tomuhle mobilu si připadám hloupě.

Dobře. NOVÁ XPERIA X10 S ROZPOZNÁNÍM OBLIČEJE Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vtipné by to bylo, kdyby to nebylo nahrané.

80

Odpovědět

Omg, to ale byla doba, než se k té jediné funkci dostali !

122

Odpovědět

Rozhodně stojí za to podívat se i na další na youtube. Product Testing Institute.

00

Odpovědět

No myslim kdyby v americe pozvali nahodne vybrany vzorek, tak by vetsina lidi ani neumela ten telefon zapnout, natoz pouzivat :-)

716

Odpovědět

Tech savvy přeložit jako "technolář"? Proč ne např. "technicky zdatný"?

315

Odpovědět

Aneb testy jsou opravdu potřeba... Potom zjistíte, že je zájem o aplikaci na mluvení se psy :).

311

Odpovědět

Hm škoda že je to reklama.

214

Odpovědět

Asi bych to pochopil jako "vtipné", pokud by video nezačínalo větou "nikdy jsme chytrý telefon neměli v ruce". Pak v tom ani nevidím žádné urážení ani nic vtipného. Smějete se někomu třeba v práci když nastoupí jako nováček? Děláte z něj vola?

728

Odpovědět

To video ani nic neukazuje, ten kdo psal scénář se na celek vůbec nepodíval. A vůbec ztráta času. Nejhorší je reklama... A ještě blbá... 1/10

420

Odpovědět

Nebuď smutný ja viem že si nemožeš taký telefón dovoliť :/

324

Odpovědět

+louielouinsky:/ I na trolla opravdu slabý kousek

152

Odpovědět

ano, delame.

104

Odpovědět

+rodierTak chápu, že když neví za který konec chytit krumpáč, je to přímo k popukání, máte pravdu

79

Odpovědět

Skvěle bys mezi ně zapadl :)
A teď šup, utíkej se podívat znovu a tentokrát používat hlavu, ne p***l.

64

Odpovědět

Řek bych, že jejich inteligence nemá nic společnýho s tim jestli měly nebo neměly smartphone v ruce. Nevědět odmocninu z 9ti a navíc si myslet, že je to číslo výrazně větší než devět, je prostě strašný, jestli jsem to správně pochopil, možná se ptal na mocninu.

73

Odpovědět

+RightInToUrFaceA právě v tom je ta absurdita. Video je založené na třech lidech, které nikdy neměly v ruce dotykový smartphone, dělají z nich blbce, že nevědí, jak se například zapínají a poté je tento už od základu nesmysl podpořen ponížením příkladem s odmocninou.

Navíc i strašně přehrávají, není to ani uvěřitelné. Nechápu co tu to video vůbec dělá. Stejně tu poslední dobou téměř nic není, asi se zdržím návštěv

47

Odpovědět

+RightInToUrFacežeby to mělo ukázat, že s tamtím mobilem i ne příliš "chytří" lidé umí přijít na nějakou nějaké ovládání sami? Smyslem je aby uživatel intuitivně přišel sám na funkce i když má toto prvně v ruce. Umocněno je to hloupostí .. a přece jen na to přijde.. eh? už docvaklo?

neodpustím si tuto větu: promiň krtku, myslí, že by ses měl jít zahrabat :)

20

Odpovědět

Tak to sme asi koukali na jiné video. Otázka byla, pokud používali tento TYP mobilních telefonů. HTC (vlastní grafická nadstavba na android), SONY (čistý android) a iPhone (iOS) mají rozličné ovládání. Vykonat nějakou akci na operačním systému který jste ještě neměli v ruce je dosti složité. Nebo jinak, rozhodně to neni otázka pár přesně mířených kliknutí, jako když už nějaké zkušenosti máš. Proto ta otázka (ověřit že používají tento OS poprvé.

Takže z tebe trolling udělal akorát vola ...

40

Odpovědět

Trojky mám taky rád.... taky mě to uklidňuje

851

Odpovědět

Trojky pekny, ale rad se kouknu i na jine velikosti :-)

41

Odpovědět

Ta prostřední mi hrozně připomněla bývalou přítelkyni mého kamaráda, kvůli které se držíme osvědčeného pravidla "nemusí být geniální, ale jídelní lístek by měla zvládnout si přečíst sama". :-D

901

Odpovědět

Jo, ta prostřední je roztomilá

12

Odpovědět

-Díky tomuto mobilu si připadám hloupě
-Dobře
:-D

800

Odpovědět

No nic jdu si dát sprchu."sakra kde mám ten mobil"

1002

Odpovědět

*Vrací telefon*
Promiň, chtěl jsem si pokecat se psem.

1032

Odpovědět

Sakra, ten chlapík mi strašně připomíná Johna Cleese.
https://www.youtube.com/watch?v=BWnQifbt6II
https://www.youtube.com/watch?v=Quw3Zlr1pFg

80

Odpovědět

Upřímě doufám, že to je jen nahraný :-D jinak je to hodně smutný, jestli na plný čáře vítězí preference osobního rozvoje pouze po vizuální stránce, viz. tyhle modleky :-D Taky vám občas přijde, že slovo modeling je pouze vznešený název pro prostituci odehrávanou ve vyšších sférách? :-D

668

Odpovědět

Samozřejmě že to je nahrané ;)

661

Odpovědět

+Ninjernahraný to je, otázka jak moc daleko od reality to je...

433

Odpovědět

+Ninjerbeauty and the geeks tam se vyskytují slečny s -+ podobným IQ

13

Odpovědět

+NinjerV první vteřině je dole "dramatization with actors"

31

Odpovědět

+NinjerMas pravdu, jinak bychom se na to nemohli divat, kdyby to nekdo nenahral :-D

20
Další