Monty Python – Naslouchátko

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:6 462

Pán si chce koupit naslouchátko, ale bohužel to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát… 

Možná o něco méně známý skeč z kolekce Monty Pythonů pochází z německých speciálů Létajícího cirkusu – Monty Python's Fliegender Zirkus. Show měla jen dvě 40minutové epizody, první byla natočena v němčině, druhá v angličtině a poté předabována do němčiny. Skeč s naslouchátkem pochází z druhé epizody a byla poprvé odvysílána v roce 1972.

Přepis titulků

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz Dobrý večer, rád bych si koupil naslouchátko. - Promiňte? - Rád bych si koupil naslouchátko. Můžete to zopakovat? - Rád bych si koupil naslouchátko. - Aha! Vydržte chvilku, jen vypnu rádio. Omlouvám se. Co jste říkal? - Cože?

- Co jste říkal? Neslyším vás. - Cože? - To rádio je moc nahlas. Ano, je opravdu hezké. Promiňte, neslyšel jsem vás, to rádio bylo moc nahlas. Promiňte? Promiňte, mé naslouchátko asi nefunguje pořádně. Mám ho jen pár dní. Vydržte. Tak!

Už to funguje. - Jste s ním spokojený? - Asi 14 liber. - Ano, ale je dobré? - Ne, vejde se sem do kapsy. Slyšíte mě? - Cože? - Slyšíte mě? Aha, kontaktní čočky! - Co? - Chcete kontaktní čočky? - Ne. - Tak to zajdu pro dr. Waringa. Já prodávám jen naslouchátka.

Dobrý den, pane, přejete si kontaktní čočky? - Cože? - Přejete si kontaktní čočky? Neslyším vás, dr. Waringu. Potřebujete spíš naslouchátko. - Ne, to já chci naslouchátko. - Kdo to řekl? - Je tu někdo další? - Cože? - Podle mě tu ještě někdo je. - Ano, já. Tady.

Aha, to vy chcete kontaktní čočky? - Ne, naslouchátko. - Tak si vás vezme pan Rogers. Máte tu zákazníka, pane Rogersi! Jen chviličku. Vy jste chtěl čočky, tak pojďte prosím za mnou. - Cože? - Tudy prosím. - Nevím, co se děje, dr. Waringu. - Už jsme tady. - Proč jste neřekl, že jste Rogers? Víte, že mě čočky občas zlobí. - Cože? Moc se omlouvám za tuto nepříjemnost, pane.

Přál jste si kontaktní čočky, že? - Ne, naslouchátko. - Pan Rogers to zařídí, já mám na starosti tohoto pána. Pojďte prosím za mnou. Vyřídíme spolu ty čočky. Tudy, pane. Tak, dr. Rogersi, chci si koupit naslouchátko. Promiňte? Omlouvám se, mám strach o dr. Waringa. Asi si myslí, že s někým je. Haló?

- Haló? - Neměl byste mu to jít říct? Ne, radši mu to půjdu říct. Dr. Waringu? - Tak tady jste. Ztratil jste se mi. - Dr. Waringu, s nikým tu nejste. - Kdo to se mnou teda mluvil? No tak, neblbněte, posaďte se. - Cože? - Proč jste neřekl, že jste Rogers? - Přibližně tři čtvrtě na šest. Promiňte. Přál jste si kontaktní čočky, pane? - Ne, přál jsem si naslouchátko.

- Aha. - Takže vy jste ten pán, co si přál čočky? - Ne, chci naslouchátko. Aha. Pane Rogersi! Dva pánové by si tu přáli naslouchátka. Neslyším vás, dr. Waringu, asi za to může mé naslouchátko. Vydržte. To je tak nahlas, až to bolí! To je lepší. Počkat.

Vypadly mi čočky. - Jdu si stěžovat na své čočky! - Cože? Jdu si stěžovat na své čočky. Jsou příšerné. - Zničily mi zrak. - Ale já vám žádné nedal. - Vy lháři! - Co? - Vy šejdíři! Vy vyděračský šarlatáne! - Co si to dovolujete? - Dovolím si, co chci! Chceš se prát? Tak ty takhle! Máš nahnáno, co?

Na mě nemáš, co? Jen mi rozbourej krám! - Mám ho! - Pomoc! Jsem napaden! Pomozte mi, dr. Waringu, jsem napaden! - Dobrý, Rogersi, mám ho! - Rychle, mám ho! - Chyťte ho za ruce! - Nemůžu, drží mě! - Ke dveřím! Vyhodíme ho. - Vyhodím ho. Dovolovat si na pana Rogerse?

To schytáš! - Chytil mě pod krkem! - Chytil jsem ho pod krkem! - Jsme u dveří! - Ven s ním! - Jedna! Dva! Tři! A co teprve, když se trochu napijou. Dobrou noc.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tomuto humoru nerozumiem. Co je na tom vtipne?

00

Odpovědět

Super, tuhle scénku jsem neznal :)

70

Odpovědět

Já taky ne. Pokud překládat, tak prosím věci, co nebyly na ČT. Tam byly udělané dobře a nemělo by to moc smysl.

10

Odpovědět

Víc Montyho Pythona. Není to pro každého. Viděla jsem to kdysi už všechno. Jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy sledovala. Ale hrozně ráda se tu na to podívám z novu po nějakých částech a přečtu si titulky k tomu, čemu jsem dřív nerozuměla. Prosím. Po kouskách. Monty Python. Nečekala jsem, že si to sem najde cestu, ale teď... mám naději. :D

371