Nemravná jménaStand-up okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 28
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:18 761

Nejdřív docházka a pak promluvit s žáky o sprosťárnách. Rowan Atkinson jako třídní učitel ve škole plné nemravných jmen.

Přepis titulků

No dobrá, ztište se, prosím. Ohlaste se, když řeknu vaše jméno. Anus. Řiťopich. Zadek. Klitoris. Kdepak je Klitoris? Bobek.

Klystýr. Pěstiv. No tak, nebuďte jak malí! Pohladí. Omlouvám se. Pohlaví. Opar. Stále s námi, jak vidím. Jsemčurák.

Jsemčurák! Klystýre, Jsemčurák, víš? Výstřik. Mojepéro. Viděl někdo Mojepéro? Někdo musel Mojepéro vidět. Nuže dobrá, připomeňte mi, abych prohnal Mojepéro, až se ukáže. Jemněarychle.

Naklíně. Ochlupen... Á, Mojepéro, konečně. No, když už jsi tady, Mojepéro, nebudeš tu jen tak stát. Zadku, vmáčkni tam Mojepéro. Natvrdo. Výměnný student z Ruska... Vyhulmihov. Vtěsnaný.

Vleztitam. Vulva. Tvojepéro. A Poklopec. Poklopec? Chybí. Takže, chlapci, ředitel chce, abych s vámi promluvil o oplzlostech. Všichni členové sboru si povšimli znepokojivého nárůstu hloupých vtipů a dětinských narážek na školu...

Natrvdo, Pěstive, Zadku, ven! Objevily se nechutné malůvky na stěnách toalet... Seď rovně, Naklíně! Našlo se pár nepěkných časopisů... Pokud usneš, Naklíně, budu se velmi zlobit. A pan Ztopořený mi řekl, že v biologii jste se pořád hihňali. Vtěsnaný, proboha, nech Tvojepéro na pokoji! Nezajímá mě, že Tvojepéro neměl strkat do lavice.

Toto chování nebudu tolerovat, chlapci. A nestrpí ho ani pan Držan Velekokot. Toto je škola pro syny džentlmenů a v ně byste také měli vyrůst. Ovšem s výjimkou Pohlaví, ze kterého asi vyroste pěkný klacek. Takže skončí tento školácký humor, plný oplzlých dvojsmyslných... Bobek, Vyhulmihov, Jemněarychle, budete v sobotu po škole. Já jdu teď do sborovny. Opare, jestli tě chytnu na chodbě jako včera ředitel, tak bude malér.

Překlad: DrGuryon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápem ako môže mať toto video len 83% Akýkoľvek herec, ktorý dokáže toto zahrať s poker face-om Rowana Atkinsna by mal dostať oskara. Určite pokračujte v prekladaní jeho standup.

93

Odpovědět

Heh, toto video som chcel navrhnúť na preklad a uverejnenie ešte v dobe, keď Videačesky mali starý vzhľad :D avšak vtedy sa mi zdalo, že by to bol príliš veľký prekladateľský oriešok, o. i. ak by dotyčný prekladateľ chcel zachovať nielen "vernosť" prekladaných priezvisk, ale aj ich abecedné poradie a pár ďalších vecí...napriek tomu ďakujem userovi DrGuryon za preklad, zrejme to nebolo vôbec jednoduché.

BTW v čase 4:16-4:18 Rowan hovorí "...who appears to be turning into a fruit", čo by sa IMO dalo lepšie preložiť ako "ze kterého asi vyroste pěknej b***k (pěkná bukvice)", ale to len tak na okraj :D

71

Odpovědět

Tisíceré díky za uznání. K tomu "okraji" :D: Ve skutečnosti říká "... turning into a ferret" (fretka), a jak jsme zjistili, jedná se o jeden z výrazů pro penis (mimo jiné, dosti podivné věci). A taková fretka může být dosti divoká a otravná. Takže jsem k tomu vymyslel spojení, že z Pohlaví vyroste klacek (penis/výrostek/neřád/grázlík...). Tak byl zachován smysl věty, že z něj nevyroste gentleman a zároveň je tam ten dvojsmysl. :)

171

Odpovědět

+DrGuryonTo vážne? :D Tak to som netušil...ani Urban Dictionary heslo "ferret" v tomto kontexte nerozpoznal, a ten ma v prípade slangových slov a idiómov zatiaľ nikdy nesklamal.

00

Odpovědět

po dlouhe dobe na videa cecky a zas sem se nasmal az malem pochcal xD

114

Odpovědět

Jo v tehle dobe se na Tv jeste dalo koukat, n***a by jste pohledali a kdyz uz tak byl v retezech nebo na opratce

324

Odpovědět

A ty ses sem propadl ze kterého století?

211

Odpovědět

Ten chlap nemá chybu!

91

Odpovědět

Legendární! Nechápu, jak to může hrát s naprosto kamennou tváří :)

332

Odpovědět

Je to herec.

90

Odpovědět

+Admirál VysočinaFešné nick.

51

Odpovědět

ja myslim ze se nasmal se scenaristama dost,kdyz tohle vytvareli :D

152