Nindža pomáhá bezdomovcům

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:5 087

Možná jste postřehli, že se před pár týdny slavil za velkou louží svátek Díkůvzdání. K tomuto svátku tradičně patří grandiózní večeře, která se často ani nesní a zbytky se poté musí vyhazovat. Ryan Higa s kamarády se rozhodli tento rok zbytky zužitkovat, ale chodit po ulici a rozdávat jídlo by byla prostě nuda. Proto do toho zapojili trochu orientálního umění.

Přepis titulků

Čau, lidi. Včera bylo Díkuvzdání a my o něm nahráli video, pro které jsme museli navařit celou večeři a pak přijeli mí rodiče a uvařili celou další večeři, takže teď máme hromadu jídla. A než jíst zbytky, dokud se to všechno nezkazí, řekl jsem si: "Proč to prostě nezabalit a nedat někomu, kdo to potřebuje?"

A to uděláme. Všechno to zabalíme a darujeme bezdomovcům v Las Vegas, kterých je opravdu hodně. A ano, volali jsme policii, jestli je to legální. V některých státech je to bohužel nelegální. Když jsem naposledy rozdával jídlo a hračky bezdomovcům a dětem, spousta lidí se ozvalo, že je to nelegální, což je podle mě směšné a odrazuje to lidi od pomáhání.

To je fuk, máme zelenou. A co bude ještě zábavnější? Darovat to bezdomovcům potajnu... jako nindža. Mám to naopak. Pořád naopak. Skoro. To je ono.

Tady mají nindžové slabé místo, musím to spravit. Asi budu chodit takto. NINDŽA DÍKUVZDÁNÍ Kdo si dá zadek? Tohle bude první. - Stihl jsem to? - Jo. Jak je? Tady máte. - Je to bašta.

- Je to nindža bašta. - Pěkný večer. - Skvělý večer. - "Jak je?" - Měl jsem nahnáno. Jo, pěkně zařval. Měl radost? Vypadal tak. Pěknej svátek. Kámo, mají psa. Mají psa...

- Můžeme jim dát další. - Dáme jim pro psa. Nevíme, jestli to psi můžou, ale jestli mají hlad... Moc děkujeme. Prý: "Moc díky, ale nemám toho moc, tady máte." Dal mi nějaké papíry. Byl vážně vděčný. - Šťastné Díkuvzdání. - Vám také a pěkné svátky. - Díky. To já děkuju vám. Je to slavný člověk, který pomáhá.

- Šťastné Díkuvzdání. - Díky. - Snad vám bude chutnat. - Bůh vám žehnej. Jen rozdáváme jídlo těm, kteří ho potřebují víc než my. Tak moc vám děkujeme. - To byl nindža? - Byl to nindža. Nemůžu uvěřit, že mě navštívil nindža. - A úplně vás dostal, co? - Vůbec jsem ho neviděl. - Šťastné Díkuvzdání.

- Vám i tomu nindžovi také. Můžu teď udělat pár nindža kousků? Jasně. "S velkou silou... přichází velká zoodpovědnost... Zodpovědnost jsem napsal špatně..." - Nindža A co jí takoví nindžové? Nindžové? Však víte... koblihy a tak. Překlad: Karlja www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak takhle nějak může vypadat budoucí kriminálník v té nejsvobodnější zemi na světě :/ To bude zřejmě jeden z těch paradoxů života :)

260

Odpovědět

Musel jsem si to přečíst dvakrát, abych to pochopil. Od té doby se pořád směju. Je to smutný, to co tam říkal, ale to jak si to napsal? :D

51

Odpovědět

dost ma zarazilo ze je nezakonne darovat veci

291

Odpovědět

tak samozřejmě... nemůžeš jen tak někomu něco dát a nezaplatit daň! Kde si vůbec myslíš že žiješ?! Ve svobodné zemi?!

200

Odpovědět

Ta cast s krabici me dostala, Metal Gear Solid vtipky vetsinou nezklamou

321

Odpovědět

Je to děsný klišé a myslím že lidi by si takhle měli pomáhat nejen o vánocích. Ale ser na to pes... Video je to hezký, není to klasickej ubrečenej škvár ale dojemná akce s ninjou. Skoro jako většina dílů Walker Texas Ranger.

492

Odpovědět

Za ty views a youtube money těch pár jídel stojí...

214

Odpovědět

Nápad super, ale ta jeho rychlomluva a ty střihy mě pomalu zabíjejí :D

113

Odpovědět

Super. Má zajímavé ninja triky. :)
Řekněte mi, jestli se tu můžu těšit i na Christmas Ninju?!
Díky.

230

Odpovědět

Borec

241

Odpovědět

Není to ten samej, co se v nějakém videu rozčiloval nad stereotypy, všichni asiaté ovládají bojová umění ?

491

Odpovědět

mam takovej pocit ze to byl Freddie Wong ale je dost dobre mozny ze na tom delali spolu

60

Odpovědět

Je úžasné, že to jídlo nevyhodil, nebo nesnědl, ale napadlo ho, dát to bezdomovců (I want to live on this planet again). Taky takhle stylově :D Ale fakt mi přijde uhozený na hlavu, že to může bejt někde nelegální :/ Fakt divný

531

Odpovědět

Nedávno (pokud si dobře vzpomínám) za to zatkli nějakého devadesátiletého stařečka, který rozdával jídlo bezdomovcům teď mu hrozí pětileté vězení. :D
„Cokoliv, co odrazuje od krmení lidí na ulici, je pozitivní věc“ - starosta města, Ron Book.
Video ze zatčení: https://www.youtube.com/watch?v=movM2rOnvlY

20

Odpovědět

Na jednu stranu je to kravina, zakázat darování jídla na ulici, ale zase mě napadlo, že kdyby někdo chtěl otrávit desítky lidí, je tohle celkem dobrá příležitost. Ovšem takových případů se tolik nenajde a asi bude užitečnější, jim to jídlo dávat.

60

Odpovědět

Jak napsal smetaknej, je to pro ochranu a to obou stran - jak dárců (aby je nějaký agresivní bezdomovec nenapadl), tak samotných bezdomovců (aby je někdo neotrávil). Pokud chce člověk v těchto státech darovat jídlo, tak může, ale jen přes organizace k tomu určené (charity atd.) :-)

112

Odpovědět

+KarljaKarjla: To nemyslíš vážně :) Jako že poslední dobou neúnosně narůstal počet napadených, kteří chtěli dát bezdomovcům něco k jídlu? A fakt si myslíš, že americkým politikům záleží na bezdomovcích :D? Co takhle zakázat vycházení z domu za tmy (aby nás někdo agresivní nenapadl)? Nebo poštu (aby nás někdo neotrávil)? Způsob jak někoho zabít se dá najít u každé druhé činnosti, když ho tam budeš chtít najít :D

192

Odpovědět

Opovrhující komentář.

202