Okrádání v Kanadě

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:803
Počet zobrazení:11 324

Kanaďané jsou pověstní svou milou a vstřícnou povahou, ale i v Kanadě se samozřejmě tu a tam krade...

Přepis titulků

OKRÁDÁNÍ V KANADĚ Dobrý den. Zdravíčko. - Znám vás? - Mě? Ne. Tak copak si přejete? Jdu vás okrást, takže... Cože? Mrzí mě to, ale dejte mi prosím svou peněženku.

Jasně, tady je... Počkat chvíli. Proč bych měl? Mám pistoli, takže... No teda. Máte to promyšlené, že? Tady je. - PIN? - 2417, pardon. Ještě tu mám dva lístky na zítřejší zápas Maple Leafs.

Nechcete je? Byla by škoda si je nevzít. To jsou skvělá místa. A nechcete si rovnou vzít taky nákup? - Tady, vezměte si vafle... - Sladké miluju. Pak samozřejmě něco na čtení. - A ještě chňapku... - Hej! Copak to tam děláte? Okrádám ho!

Co prosím? Že mě okrádá! Nepotřebujete pomoct? - Ne, není třeba. - Ale díky. - Nu dobrá. - Pěkný zbytek středy. Bohužel... na vás budu muset zavolat policii. Tak si vemte i auto.

Tu máte, akcelerátor trošku zlobí, takže jeďte opatrně a neupozorňujte na sebe. - Díky. - Už jeďte! Víte co? Přece vás tady nemůžu takhle nechat. Nechcete svézt? Jémináčku, už jsme tady. Tohle je můj dům. Ten zelený. Díky, že jste nedělal na tom parkovišti žádné divadlo.

Moc si toho vážím. Je vidět, že máte dobré srdce. Kdyby nikdo ostatní na první pohled neodsuzoval... Dobrý den. - Nazdárek! - Zdravíčko. - Nerušíme vás, že ne? - Ne. Ne, nic se neděje. Co pro vás můžeme udělat? Jdeme vám ukrást auto. Mohli byste si prosím vystoupit?

No jasně. Nechám vám ho nastartované. Tak počkat. Proč bychom měli? No, tady Duncan má ruční granát, takže... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S tím se jdi bodnout!

Nuda, nuda.

730

Odpovědět

Kanaďané jsou pověstní svou milou a vstřícnou povahou? To pak hokej hrají ti největší grázlové ne? :D

801

Odpovědět

Komenty zábavnější než video.....někteří jste vážně paka! :D

201

Odpovědět

Delate si ze me p***l? 8,16? Vzdyt to vubec neni vtipny. Nema zadnou pointu, nic. Jen se tam vsichni chovaj jak b***y. Dejte mi milion minusu, ban a najdete si me prosim podle IP. Cau

1953

Odpovědět

Už znám přesné místo tvého bydliště, ukazuje mi to, že píšeš z bazénku, nejsi ty Škromach? Přezdívka by seděla.

384

Odpovědět

Chtěl jsem napsat negativní komentář, ale všechny jsem hned mazal. To prostě nejde, celý video je tak nějak milý :DD

424

Odpovědět

no tak v Kanadě se skoro nekradlo, než se tam začali stěhovat cigáni z Čech a Slovenska ;)

648

Odpovědět

američani jsou -če a oproti nic jsou určitě Kanaďani strašně milý takže.. stereotyp je na světě?

79

Odpovědět

Ach, ty jsi tak vtipný, ale hlavně ta absence čárek, která je nepochybně uměleckým záměrem, tomu dodává ten správný náboj. Už teď se těšíme na další tvé myšlenkové výplody, kterými nás neznalé tolik obohatíš! :-)

1612

Odpovědět

Rimmer byl nejaky nacista co emigroval do kanady ci kdo?

117

Odpovědět

Ty nevíš kdo je Rimmer?! Eso Rimmer?! :D

391

Odpovědět

obrácený gtáčka

180

Odpovědět

proč mi sakra jeden z nich připomíná herce Michaela z Dominion?

31

Odpovědět

Počkej to by mohl být, máš recht, ale otázečka... co to k***a je Dominion?

445

Odpovědět

+AutoNějaká nová s****a.

157

Odpovědět

+Autospis to bude naka k******a

115

Odpovědět

+AutoJe to možný.

113

Odpovědět

+AutoTo se, ale nikdy nedozvíme.

41

Odpovědět

Kanaďani nejsou nijak zvlášť milí, jen mají to štěstí, že je porovnávají s Američany. :-D

2161

Odpovědět

Kdybys potkal v životě nějakého Američana, asi bys toto nenapsal ;)

3136

Odpovědět

+ColliodePočkej, počkej! To není - stejně jako ostatní stereotypy - o pravdivosti, ale o tom, jak je ten stereotyp rozšířený. :-) V USA žije 300+ mil. lidí a oproti Evropanům, ale právě i Kanaďanům, rozhodně celkově(!) vynikají svým sebevědomím, takže často působí nabubřeleji, obecně arogantněji. ;-)

380

Odpovědět

+ColliodeOBECNĚ američané jsou milí, ale nemyslí to upřímně. Prostě se jen usmívají, a myslí si o vás svoje a kdyby jste od nich potřebovali pomoci nad rámec jejich povinností nebo kdyby jim z toho nic nekáplo, z vysoka se na vás vyserou. Ale to je prostě povaha američanů obecně. Ani nijak nevynikají v základních věcí slušnosti.

Kanaďani na druhou stranu když jsou milí, tak to myslí upřímně. A neštítí se neziskově činit. Zdraví rozum a základní slušnost tam narozdíl od USA funguje :)

403

Odpovědět

+ColliodeLukre12, já to raději tolik neposuzuji - bavil jsem se s pár Američanama, ale buď to byli "univerzitní" sportovci (což by bylo vůči USA nefér), nebo WASPové z východního pobřeží, což je zase opačný extrém. :-D

20

Odpovědět

+ColliodeAmeričané jsou vstřícní a milí. Zvláště k národům v Asii :D

60

Odpovědět

+ColliodeVšude je to stejný... K turistům dokáže být milý každý národ, k "přistěhovalcům" je přístup úplně jiný. Nevím čím to, ale možná je to zapříčiněno (snad v podvědomí?) tím, že zahraniční turista přináší do země peníze, zatímco přistěhovalec jde peníze té země "těžit".

30

Odpovědět

Tak nakopali Američanům zadek ve válce 1812-1814, pomáhali černochům dosáhnout svobody v občanské válce.
V první i druhé světové válce to byli právě oni, kteří zachránili Evropu ze sraček ( v obou válkách padlo více na evropských bojištích více Kanaďanů než Američanů).
Mají všeobecné zdravotní pojištění, 8. příčku v HDI (USA jsou až dvacátí), nižší (lepší) rovnoměrnost rozdělení bohatství (GINI index Kanady je na úrovni Německa, Francie vs. GINI index USA je na úrovni Číny, Mexika)

104

Odpovědět

+orcinusorca2014jj, Kanada zachranila Evropu ze s****k. Myslim, ze bys hlavne ze s****k mel vytahnout svoji hlavu. HDI index je naprosta p******a, ktera nema zadnou realnou vypovidajici hodnotu o skutecne kvalite zivotai. Se podivejte podle ceho se to hodnoti. GINI USA rozhodne neni na urovni Ciny nebo Mexika. Cely to GINI je dalsi p******a. Tady mas seznam vybranych zemi podle rovnomernosti bohatstvi:
CR - 5,2
Pakistan - 6,5
Nemecko - 6,9
Indie - 8,6
Francie - 9,1
Kanada - 9,4
Rusko - 12,7
USA - 15,9
Cina - 21,6
Mexiko - 24,6
Bolivie 168

a ted mi rekni, co z tech cisel jako zjistis? Treba o Rusku by nikoho nenapadlo tvrdit, ze je to skvela zeme, ale to rozpolozeni bohatstvi mezi lidi neni zas o tolik vyssi jak v Kanade. Pritom je Rusko 8 nejsilnejsi ekonomika, Kanada 11.

313

Odpovědět

+orcinusorca2014Nevím, odkud jsi bral informace, ale:
(a) úroveň GINI v ČR je v pásmu "socialismu" 20-25% (Švédsko 23%, Dánsko 24%, Norsko 25%)
(b) úroveň GINI v Německu je o málo větší 27%
(c) úroveň GINI v Číně a USA je celkem podobná 47% resp. 45%
(d) nejvyšší GINI je v Lesothu, těsně následované Jižní Afrikou 63,2%

20

Odpovědět

Jak si budeme říkat? Eh, podle mě si můžeme vybrat buď: „Liga proti slintajícím monstrům“, či můj oblíbený návrh: „Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti“. Eh, má to jednu nevýhodu - zkratka je „K.L.I.T.O.R.I.S.“.

8134

Odpovědět

Docela by me zajimalo jak to souvisi s tim videem.

8510

Odpovědět

+DakeirasAsi jakože v té chvíli byl Rimmer podobně mírumilovný jako Kanaďani.

432

Odpovědět

+DakeirasPřesně, jak řekl egawe. Chápu, že pro neznalé kontextu seriálu to může být matoucí, mě však ten příměr přišel docela trefný. :-) Komu ne, může dát palec dolů a dál to neřešit, já si na tom nikdy nezakládal. :-)

161

Odpovědět

Ta zkratka je stejně špatně.

1610